Skocz do zawartości
PaYeL_PL

Pajul żebrak

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktos miał jakies niepotrzebne skiny to proszę o przekazanie mi ich przez ten link: http://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=71335362&token=Zp57qWHS, swojego czasu sam rozdawałem skiny po wygranych betach na csgolounge ale ktoś włamał mi się na konto i ukradł wszystko co miałem (AWP Asiimov, M4A4 Asiimov i Bagnet M9 Leśny DDPAT) i teraz staram znowu się odrobić :) Wiem, że to wygląda jak żebranie ale każdemu kto cos przekaże mówię Serdeczne dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oddadzą :) Wysłałem im ticketa a to co odpisali:

 

"Hello,

A staff member has replied to your question:

Hello Bartłomiej,

Thank you for contacting Steam Support.

We apologize for the delay.

Upon investigation, we cannot validate your claim.

Items will not be restored unless we can verify internally that the account was accessed by another user. We cannot restore items based on chat logs or screenshots.

Users are responsible for the security of their Steam accounts and computers, including the safekeeping of login information.

Please see the link below for more information on account security:

Title: Account Security Recommendations
Link: 
http://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1266-OAFV-8478"

 

Tak w skrócie, są w stanie sprawdzić i udowodnić, że to ktos inny na innym kompie włamał mi się na konto ale nie oddadzą bo nie będą mieć 100% pewności, że ja tego nie zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech to sie nazywa chamstwo totalne ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smuteg bul rozpacz
to zmieniaj hasło co miecha i nikt ci się nie wpieprzy na konto a nie rozdajesz na lewo i prawo hasło do konta -.-
ja się raz nabrałem dużo nie straciłem 2 gry a teraz każdy debil co chce mnie oszukać ląduje u supporta na steam i dostaje bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S********* patrysiu. To, że nie lubimy się wzajemnie to juz wiem, nie masz mózgu, co udowadniasz tekstami na poziomie typowego gimbusa "smuteg bul rozpacz", twoja sprawa, nie wnikam. Ale mam do Ciebie jedną prośbę, nie w********* się jak nie masz pojęcia o sprawie. Nikomu nie dałem swojego hasła i mam wszystko zabezpieczone steam guardem ale oczywiście patryś musi sie w******* w temat na forum, żeby sobie nabić postów i pokazać jaki to on nie jest fajny.

 

Do moda, jeśli sądzisz, że taki post nie powinien się pokazać, nie będę się kłócił, warn'a możesz dać, rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech ten cały Patryko to juz jest wogóle śmiechu warte co wypisuje na forum ;( mam 5 płyt z windowsem ale szukam aktywatora <śmiech na sali>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bd się kłócił z wami bo to widać co się dzieje
ale powiem tak ze serwery miodzio ale forum burdel na kółkach :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bd się kłócił z wami bo to widać co się dzieje

ale powiem tak ze serwery miodzio ale forum burdel na kółkach :)

 

Ale kto cię tu trzyma ? : \

Zobacz ilu użytkowników tu jest i nikt większych problemów nie robi, prawie nikt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mogę wtrącić swoje 3 grosze...

Ja mam hasło na 19 znaków są w nim małe i duże litery, znaki specjalne i cyfry

Hasło mam w głowie… Kułem je troche jak do egzaminu, ale dałem rade i jak narazie  jest wystarczjące…

Na forum uzywam prostrzego hasła tak, aby admini widzieli jakie ono jest odczytując je z bazy z MD5   :P 

Do poważniejsych rzeczy mam inne hasła… polecam zmienić na coś mocniejszego, a problemów powinno być mniej

Steama mam już troche i NIGDY nie miałem problemów… Np kazanek swego czsu używając haseł typu adminhe czy headadmin, albo 1234 stracił swojego steama niestety już drógi? trzecie raz? ...

Lepsze hasło lepsza protekcja 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 znakowe hasło raczej też nie jest najsłabsze, włączając duże, małe znaki i cyfry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...