Skocz do zawartości
xSparkey

Problem z CSGO [misy, itp.]

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z CS:GO, kiedy go kupiłem. Kupiłem na Steamie i na początku od razu zacząłem szukać serwerów i ładowała mi się mapa chyba de_dust2.

Grałem wtedy tam z godzinkę na tym serwerze i wszystko było ok. Później wbiłem na innego serwa i mapa nowa się ładowała i kiedy trzeba było kliknąć przycisk tam przy starcie [KONTYNUJ] to gra się zacięła i miałem brak odpowiedzi. Wyłączyłem grę i włączyłem wbiłem na serwa i za drugim razem jakiegokolwiek wbijania miałem brak odpowiedzi i gra się wyłączała. Chciałem później też zagrać MIXA z kolegami i wbiłem chwilę do rozgrywki, zacięła się gra i później kiedy chciałem dołączyć do gry, gra się zacięła i miałem brak odpowiedzi. Dostałem przez to już 2x bana na 24h i mam tego dość.

 

Pomóżcie, co mam zrobić. Odinstalowywałem już steama i csgo, ale nic nie pomogło...

Liczę na pomoc i z góry dzięki, bo chce sobie spokojnie pograć MIXY z kolegami bez wywalania, bo przez to przegrywamy.  Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rejestr Windowsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź spójność plików gry w steam.

tak jak mówi kazanek zrób spójność plików bo zawsze jest jakiś gnój ( Tzw. plik ) co zawiesza grę i szlak każdego trafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...