Skocz do zawartości
batonik

Vlogerzy, blogerzy, gameplayerzy - co oglądacie, polecacie [dyskusja]

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, założyłem ten temat po to abyśmy poruszyli temat "gwiazd" w internecie. Głównie chodzi mi o tematykę gier komputerowych, ale temat nie musi się tylko w okół nich obracać.

 

z12114969Q,Kanal-RockAlone2K-na-YouTube.

 

Osobiście nie jestem zwolennikiem spędzania czasu oglądając jak ktoś gra, ale czasem się zdarza, zwłaszcza gdy ktoś wpadnie mi w ucho podczas przeglądania filmów na yt. Jakiś czas temu na topie byli rock2alone oraz rojo. Dzisiaj trochę się zdziwiłem, gdy na yt pokazało mi najnowsze filmy rocka, w których ma jedyne ~30-40 tysięcy wyświetleń. Aktualnie zauważyłem, że internet podbijają gimnazjaliści grający w minecrafta. Wchodząc na kanał takiego osobnika przeraziłem się liczbą subskrybentów koło 1 miliona.

Nie wiem jak można oglądać jak chłopiec gra w minecrafta, komentuję swoją grę, a innym "stoi" podczas oglądania. 

 

Filmy Roja podobały(bo nie mam czasu i chęci oglądać) mi się ze względu na to, że zna się od strony technicznej.

Rock natomiast jest bajarzem, którego mile się słucha, lecz moim zdaniem nie jest, aż tak dobry od strony technicznej.

 

Ostatnio spodobały mi się filmy isamuxpompa, lubię pośmiać się ze śluńskiej gwary, ma specyficzne poczucie humoru(zwłaszcza w grze "The Forest")

0.jpg

 

 

A Wy jak oceniacie ten rynek, czy jesteście na bieżąco, kto wam się podoba, a kto nie?

Enjoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię bardzo oglądać wieczorami osoby(gwiazdy) grające w CS go. Np. Shox, Summit i jest tam paru jeszcze. Isamu też oglądam, spoko gościu i te jego komentarze i wgl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem dzieci grajace w minecrafta sa na topie :/ W sumie nie dziwi mnie ten fakt, cieżko dzis doszukac sie czegos wartosciowego w internetach, chyba ze wiesz co chcesz znalzc. pomijam juz fakt recent videos na Yt :D Czesto ogladam Izaka za Rockiem tez stoje murem, jezeli chodzi o nie rodzimych steramerow to nie ogladam chyba ze mnie cos zainteresuje.

 

 

 

Ogólnie to wolę starą dobrą szkołę ! XXX

Edytowane przez KaRol#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście oglądam Piotra Ogińskiego na kanale "Kocham Gotować", "5 sposobów na..." , Isamu i Tivolta ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...