Skocz do zawartości
MrKush319

Problem z Adminem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat kierowany głównie do Kazanka i Batona. Chciał bym wiedzieć dlaczego nie mam admina zapłacona składka na prośbę wyślę potwierdzenie przelewu minęło to 7 dni i powinienem go mieć dalej. Z naszej strony startując na Admina jest wymagane 15 postów przegrane 30h itp itd gdy to nie będzie spełnione nie otrzymamy go i musimy się pilnować i zapracować na to więc oczekujemy z Waszej strony też dokładności w tym co do was należy.

Pozdrawiam MrKush :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Też nie raz mam ten problem, że przez jakiś czas AMX nie śmiga, wcześniej nie było problemu , od listopada zapoczątkowały się  problemy z "serverkiem #1"

czyli" lagi, ściny, itp (ale to był osobny temat w sprawie tego, wina pukawki podobno ) , dziś np. ściny straszne na jedynce ,no ale co zrobić, było już mówione o tym że jest złe i dalej to samo ,  ktoś kiedyś napisał  "Rozwijamy albo zwijamy się" ,  nie wymagamy chyba żeby coś rozwijać w tym serverze 1.6 bo wiadomo ta platforma upada jak upadło 1.5 kiedyś , ale tylko chcielibyśmy żeby się jakoś fajnie grało bez żadnych problemów , tak jak to było np z 2 miesiące temu :D , wiem że trochę nie na temat przy końcu ale już napisałem co myślę . pozdrawiam Grześ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam problemy są po zmianie mapy ze na 1 mapę nie ma admina to trochę wkurza :P po 2 chłopaki dostajecie kasę to uszanujcie , żeby też w czasie przedłużać po spłacie admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze tylko jest to, że ja wchodzę i wszystko chodzi zawsze normalnie :P

 

Problem z adminem załatwiony. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wyjaśnie w czym był problem, otóż każdemu nowemu adminowi dajemy konto admina na okres 7 dni, to jest liczba dni w której powinien opłacić składkę, następnie jak składkę opłaci to dajemy admina na zawsze bez limitu czasu, jest to takie zabezpieczenie i przypomnienie dla nowego admina i dla nas, że ktoś (nie)zapłacił. Zazwyczaj staram się przedłużyć admina przed tymi 7 dniami jeżeli składka była wcześniej, ale wiadomo, że codziennie salda na numerze bankowym sprawdzać nie będę - stąd ten problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...