Skocz do zawartości
Mikser1908

Oddaje Adma

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec Najpierw witam a teraz wyjaśniam czemu nie chce juz admina mieć ludzie i admini twierdza ze się nie nadaje wiec oddaje admina słyszałem od niektórych ze łatwo ocenić kogoś po jednym dniu a nie idzie reszty co robiłem no ale gracze admini stwierdzili , gracze mówili ze oni umieją lepiej byliby lepsi no wiec daje im miejsce , no po dzis były żarty i śmiechy z Tomeczkiem trochę bylo co było no moze za bardzo buchnolem ale wina po dwóch stronach no ale nie ważne zostaje w rodzinie :) . Wiec miałem dość nerwów i rozkazów i reszty tego wszystkiego dzis miale cenzura dzień który posuną mnie w ta stronę , no wiec nerwy ,pisanie, banowanie , itd co ja dużo będę pisał . Napisałem do Batonika od jutra cały serv i sprawy i pilnowanie zostawiam wam i wracam do starego sposobu zgłaszania do Szymka whaczy jak to zawsze robiłem ale inni bym mógł nazwy graczy pisać ale po co mówili ze mi adm odbija do głowy albo ze nie umiem administrować , no to niech ci gracze najpierw sie spytają za co dostałem tego adma czy za gre i wchodzenie w dupkę czy za to ze zgłaszałem i coś robiłem niż inni ci co mnie oceniali nic z tych szanownych graczy ani jednego zgłoszenia nie widziałem . No a jeśli chodzi o Moja dzisiejsza rzecz co z Tomkiem sobie kiedyś wytłumaczymy osobno no morze przy piwku , Makarov do ciebie jedno słowo kazałeś mi banować tec-a albo schodzić na spec czemu tylko mi jak na servie było 4 adminów który jeden wiem ze Szymek na niego cały czas mial oko bo robiliśmy i zbieraliśmy na niego w ciul demek ze jest odpalony ale po co kol-wiek kogoś wysłuchać a po drugie zkad miałem wiedzieć ze ileś tam lat temu byla jakaś sytuacja z kazankiem teraz dopiero sie dowiaduje i widziałem jego steama i jego stare nicki :) no już dziś sie nie odzywałem i nic nie robiłem czemu bo znów by ktoś miał wanty do mnie jak to było przez ostatnie dni dlatego zdecydowałem pokazać ze mi admin do szczęścia nie potrzebny i nie uderzył do głowy ja go nawet nie chce . Makarovek a jeśli chodzi o powód tego bana 'dsping' -to mi sie przypadkiem literki kliknęły a powód porostu jasny każdy gracz wie co to jest ping i ze ma go poprawić albo ogarnąć nigdy nikomu nie dałem dłuższego bana za Blach ostkę niz 5 min , jak banowałem za wh to zazwyczaj zeby Kazanek nie byl zly jak to bylo z Szymkiem ze fotograf sie znaleźli to nagrywałem demko a potem robiłem ss w trakcie najlepsze dostawali ss i myślałem ze ktoś sie będzie odwoływał ze ma czyste w tedy bym dawał demko ale widać albo czit albo nie chciało sie :)

 

Dobra jak coś Pw Dobranoc :) i Żegna ze Stanowiska oby byli lepsi od mnie Admini :)

 

za błędy w pisowni przepraszam Śpiący :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wes tu was zostaw samych na serwie.  Widzę tu jakaś większa spina między graczami i Makarov'em ?

Tylko nie rozumiem Łukaszku dla czego sie tak szybko poddajesz, uwierz mi tez miałem trudny początek tu.. byli lepsi admini odemnie - lepiej wszystko ogarniali a ja się uczyłem jak ty regulaminów dopiero i odrabiałem forum, wiec jak będzie jakaś drobnostka (twój błąd) to się nie przejmuj..będzie lepiej.

Sytuacja z tym odesłaniem cb na speca.. może chciał abyś ty spróbował go złapać..dał ci okazje ( nie raz z Tomeczkiem się tak odsyłaliśmy)

Wytłumaczyłeś co cię drażni.. ale proszę przemysł to na spokojnie - szkoda rezygnować tak pochopnie po jednym złym dniu.. bo przy następnym razie jak odeśpisz nie bedzie tak łatwo wrócic.

 

PS. jak juz ci pisałem graczami się nie przejmuj.. wiecznie będą narzekac na adminów.. ale sami chuja zrobią ( nie chce im sie dupy ruszyc aby nam pomóc- albo szukają u każdego WH.. i wes tu siedź cały dzień na specu aby sprawdzać podejrzenia nadwrażliwych dzieci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy na tym PAIND BALLU sie nie lubicie ?  my na jedyneczce mamy szacunek do siebie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się w ogóle nikim nie przejmował jakbym wiedział, że mam racje i dalej robił swoje, ale nikt Cie tu nie trzyma na siłę, tylko zastanów się dwa razy, zanim zrezygnujesz, bo szkoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikser tys baba czy chlop?Pamietaj jedno nie daj sobei na glowe wejsc dzieciom.Jak dla mnie pochopna decyzja jaka podejmujesz bo sprawujesz sie naprawde dobrze wiec nie pitol glupot i powracaj w wielkim stylu jaki za akzdym razem robiles ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawaj się :) Nic nie robią tylko gadają, sami by nie dostali admina więc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie rób scen !!! "miej w*******, a będzie Ci dane" :D rób swoje i nie słuchaj hejterów xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...