Skocz do zawartości
MIRAS

Gnom^ na odpale.

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak widać w nicku ..kolega nie popisał się zdolnościami używania WH.. co zaobserwowałem.. lecz nie miałem możliwości zbanowania ( po zbanowaniu.. w amxmod na liście pisało banning....) 3 min czekałem i koleś sobie poszedł.  Wpisując komende amx_ip ( aby go ze strony sciągnąc) wywaliło mnie z gry i niestety pusta konsola :(  Ostatnio miewam problemy właśnie z amxbansem -.-   laguje i nie banuje graczy.

 

wiec proszę jakby ktoś go zauważył Ban dla pana.

 

demko: spakowane na zippy... http://www65.zippyshare.com/v/19008517/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja ściągnę to dzis i zobaczę :)  ale najlepszym koneserem demek jest Kazanek bo jak ja cos rozpisywałem to zawsze mówił ze czysto wiec dobrze byłoby jakby ktos to sprawdził inny niz ja :D

 

trochę krótkie i słaba lokalizacja mapki rats ale nie które akcje jak trzymanie celownika na zielonym kwadraciku były dziwne albo gnom idzie do odskoczni a celownik wprost na kolesia gdzie byl , no ale czekamy na innych :/

Edytowane przez Mikser1908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi bardziej o poinformowanie ze koleś odpalony i żeby go ścigać.. bo ani ip ani SiD nie mam ;/  zobaczysz go to będziesz wiedział o co mi chodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem nie raz patrzyłem na niego ale jak ja byłem to on lami totalnie 0 skila może coś sie zmieniło może mama mu wh na steam kupiła :D  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...