Skocz do zawartości
sygiz

pomoc z wynajeciem mieszkania.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam mały problem, ponieważ przeprowadzam się do większego mieszkanka nie wiem ile zaśpiewać za cenę wynajęcia tego. 

 

-36m2, pokój, kuchnia, przed pokój, łazienka.

-czynsz to 200zl + woda i prąd. Woda na licznik 11zl/m3.

-centralne ogrzewanie, panele wszędzie oprócz łazienki która jest w średnim stanie, zwykłe pomalowane ściany.

-blok elegancki ocieplony:D

-okna plastikowe.

-centrum mojego miasteczka w którym jest około 16tys mieszkańców. Nie daleko biedronka (jakies 50m), piekarnia  jeszcze blizej, basen i siłownia 500 metrów, dworzec pkp 300m.

 Do mieszkania piwnica i komórka;]

-powiat Zawierciański 42-450 Łazy         ul.Projektowana 3/14 sprawdźcie sobie w google maps:D

-1 pietro

-oprócz dworca pkp sa jeszcze busiki nie daleko.

-mieszkanie zostaje puste, bez mebli no jedynie w łazience zostaną.

-mieszkanie jest do odświeżenia, można pomalować parę ścian i sie wprowadzać, chociaż do tez nie konieczność bo nie jest tak źle.

 

 

Mam paru chętnych, ale nie mam pojecia jaką cene dać. 300 zl to spoko, za malo czy za duzo? 

Dodatkowy hajsik zawsze się przyda a szkoda mi je sprzedawać, dziecią zostawię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ciężko powiedzieć co i jak bo nie wiem w jakim miejscu mieszkasz. Chociaż powiat by się przydał bo w różnych miejscach w kraju są różne ceny.

 

Ja w Opole biorę 1500 + opłaty za 3 pokoje

 

Ogólnie to 300 zł wydaje się mało nawet jak na małe miasteczko.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tyle to ja z miejsca bym brał od ciebie jak u mnie w okolicach za taki stan jak opisujesz wołaja 2x razy tyle co ty bys chcial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodalem te informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat wynajmuję mniejsze mieszkanie i ma taki "luksus" że ho ho i płaci 300zł a mieszka że tak powiem poza centrum a miasto nie takie duże. Z tego co napisałeś to myślę że 350zł + dało by radę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie, jeszcze popytam ludzi ile płacą u mnie w miescie za wynajem. Myśle ze negocjacje zaczne od 450zl. Z ta młodzieża to prawda sam do nich naleze:DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...