Skocz do zawartości
Gość

Zestaw dla Gracza.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witajcie,szukam takie zestawu,klawiaturę i mysz.

Mam słuchawki Natec Genesis hx66 więc mam na oku klawiaturę rx66 i mysz gx66.

Polecacie jakieś Inne? Nie koniecznie od Natec'a. Najlepiej żeby były podświetlane. POZDRAWIAM!

A i ważne zeby myszka lub klawiatura nie kosztowała dużo więcej niz 130 zł. Ogolnie mogę wydać 260 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Otóż na początku chciałbym Ci powiedzieć, że najważniejszy według mnie jest sensor... Moim zdaniem najlepsze sensory to: Pixart PMW3310 oraz PMW3366 (optyki), jeżeli chodzi o optyki to polecam również avago 3090, jeżeli chodzi o lasery to polecam avago 9500.

 

Oczywiście mogę Ci polecić bardzo dobrą mysz : kliknij tutaj  :D

Jeżeli nie interesuje Cię ta mysz z linku to mogę polecić od siebie steelseries rival / kana v2 / kinzu v3 , zowie fk1

 

Co do klawiatury to się nie znam. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko co kolega wyżej napisał się zgadza. jeszcze bym dodal kinzu v2 pro edition. klawiatury  razer blackwidow oraz tesoro excalibur :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za podświetlana klawiature Razer trzeba zapłacic ponad 500 zł więc jak masza zamiar wydac 260 to cudów nie będzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszkę za 130zł to jedynie tego Revolteca z mojego linku polecić. Ma świetny sensor avago 9500, tylko że potrzebuje on dosyć dobrej podkładki. Ma ona również ceramiczne ślizgacze, a co za tym idzie nie musisz się martwić że po jakimś czasie Ci się zetrą. Ogólnie jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziome. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiem,ale z takiego zestawu natec'a wychodzi ok. 200 zł. Podałem modele wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak... ale właśnie ta myszka od nateca mi się nie podoba bo nawet nie znalazłem informacji o jej sensorze (pewnie jakieś no name), czyli możesz mieć problemy z gubieniem się sensora, akceleracją pozytywną i negatywną, interpolacją, itp. itd. Ogólnie ja już wolałbym zaoszczędzić na klawiaturze i kupić dobrą myszkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cargo,polcasz jakąś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to wszystko zależy od Twojego budżetu jaki chciałbyś przeznaczyć na myszkę. O klawiaturze nie mogę Ci zbytnio dużo powiedzieć, bo się na tym nie znam. W moim mniemaniu raczej klawiatura nie jest aż tak potrzebna. 

Jeżeli chcesz dokładnej pomocy przy wyborze myszki to muszę wiedzieć kilka informacji. 

 

Długość dłoni (od środkowego palca do nagarstka)

Typ chwytu myszki (cała dłoń przylega do myszki (Palm Grip) / cała dłoń leży tylko palce masz lekko uniesione (Fingertip Grip) / palce bardzo mocno uniesione, aż taki szpon (Claw Grip))
Czy myszka ma mieć dużo przycisków czy nie ma ich mieć w ogóle

Jaką masz podkładkę

 

Chyba to wszystko, jak coś mi się przypomni to napisze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto tu blackwidowa poleca i tesoro. Dobre klawiatury ale 50% ceny to firma. Najlepsza klawiatura w stosunku do ceny to Cm storm quickfire tk. Jeśli klawa nie musi być podświetlana i bez klawiatury numerycznej to kup po prostu Zalmana k500, najtańsza klawa mechaniczna 150-180zł, wszystkie mechaniki są prawie identyczne. Co do myszki to najpierw trzeba wiedziec jak trzymasz myszkę, czyli zapraszam tutaj http://www.test-gear.pl/gripy/ a potem wybierz sobie myszkę do swojego chwytu z tej strony http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/rekomendowane_myszki/ i jeszcze mnie zastanawia jaką masz podkładkę, rzecz pomijana przez amatorów bo wydaje się być błaha a jednak jest bardzo ważna. Jeśli nie masz budżetu polecam Steelseries qck+, jednak musisz uważać przy wyborze myszki jesli kupisz tą podkładkę, chodzi mi tu o myszki ponizej 150zł. 150zł to mało jak na profesjonalną mysz do grania dlatego niektóre sensory nawet jeśli są dobre to zależnie od sposobu kalibracji specyficznego dla różnych modeli myszy potrafi się gubić na różnych typach podkładek, za przykład podam Genius x-g510 którego mam sam, sensor Avago 3050 to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy sensor w myszach ponizej 100zł ale w Geniusie na czarnych podkładkach przy bardzo agresywnych ruchach po prostu wariuje. Jeśli myszka dobrze działa na czarnych szmacianych podkładkach a masz wiecej kasy to lepiej kupić Steelseries qck heavy a jeśli zależy Ci na najlepszej podkładce to Razer Goliathus Large Controll Edition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Payel,moja podkładka to jakiś no name xD kupie jakąś razem z myszką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie chcesz za dużo wydawać na podkładkę to radzę kupować optyka... Ja sam zrobiłem błąd kupując laserową i musiałem dokupić podkładkę za 70 zł ;p Optyk dobrze sobie rodzi na szmaciankach a lasery najlepiej na twardych podkładkach (chociaż sam osobiście korzystałem z Tesoro Aegis X3, taka uniwersalna podkładka pod laser i optyk).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki za rady ! :D Czekam jeszcze na inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie rozumiem Was wszystkich w sumie..  po co wydawać kase na nie wiadomo jaką drogą myszkę  czy to coś da jak będziesz miał myszke za 130zł.. słyszałem dużo historii od starszych że jak pc jeszcze nie mieli i chodzili do kawiarenek i tam nie było takich sprzętów i grali.. Więc podsumowująć jak ktoś grać nie umie to i nie będzie umiał na lepszej myszce takie jest moje zdanie! :D  A co do podkładki zamów od batonika nie jest droga a fajnie się  lata po niej i pamiątka zawsze jest! :) Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie rozumiem Was wszystkich w sumie..  po co wydawać kase na nie wiadomo jaką drogą myszkę  czy to coś da jak będziesz miał myszke za 130zł.. słyszałem dużo historii od starszych że jak pc jeszcze nie mieli i chodzili do kawiarenek i tam nie było takich sprzętów i grali.. Więc podsumowująć jak ktoś grać nie umie to i nie będzie umiał na lepszej myszce takie jest moje zdanie! :D Pozdrawiam :D

No jakaś racja w tym jest... ale jak ktoś umie grać, to myszka może mu przeszkadzać w rozgrywce. Dam Ci przykład: kupujesz myszkę za 15 zł z biedronki, grasz grasz, wiesz że idealnie przycelowałeś, a jednak myszka zatrzymuje celownik kilka centymetrów za głową przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to bez przesady pokazywałem już Wam mojego logitecha 54zł  jak dobrze pamiętam lub coś w tym stylu grałem już sporo czasu i nic nie było :D To już o takich z biedry nie mówie ale coś takie o 30-50zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem znam jedną myszkę z avago 9500 od a4tech'a za 70 zł. To jest tak, że ty myślisz że coś takiego nigdy u Ciebie nie występowało, lecz jeżeli użyjesz zaawansowanych programów żeby coś takiego wychwycić to zobaczysz prawdę, że bardzo dużo tanich myszek ma z tym problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...