Skocz do zawartości
Te-Tris

Propozycja forumowa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Mam taką propozycję która tyczy się forum. Otóż jak wiemy nie można pisać posta pod swoim postem. No ale powiedzmy jest sobie temat zakopany i mam tam ostatni post ale jakieś newsy dotyczące się tego tematu pojawiły, coś chcę w nim poruszyć czy go zwyczajnie odkopać. No ale problem jest taki że tam jest mój post jako ostatni i tutaj moja propozycja którą widziałem na innym forum.

Po prostu mam ostatniego posta w jakimś temacie. W tym temacie pisze nowego posta i automatycznie zostaje on doklejony do ostatniego posta z napisem ,,WIADMOŚĆ DOKLEJONA". I wtedy temat zostaje podbity, post się nie nabija bo ta opcja tylko edytuje i dokleja do starego posta nowego.

Wiem że bedą głosy ,,przecież jakby ktoś chciał się wypowiedzieć to sobie odkopie", ale uważam że to rozwiązanie sprawi że wilk będzie syty i owca cała.

Piszcie co myślicie :).

I tutaj lekko odbije od tematu bo na telefonie forum mi się straaasznie tnie, inne nic się nie tną a tutaj przez tel ledwo posty mogę przeglądać więc może też dałoby się to załatwić? ^^

By >SiWy<,

Wyjasnione :) Zamek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.