Jump to content
Sign in to follow this  
Tayquil

Propozycja forumowa

Recommended Posts

Siemka.

Mam taką propozycję która tyczy się forum. Otóż jak wiemy nie można pisać posta pod swoim postem. No ale powiedzmy jest sobie temat zakopany i mam tam ostatni post ale jakieś newsy dotyczące się tego tematu pojawiły, coś chcę w nim poruszyć czy go zwyczajnie odkopać. No ale problem jest taki że tam jest mój post jako ostatni i tutaj moja propozycja którą widziałem na innym forum.

Po prostu mam ostatniego posta w jakimś temacie. W tym temacie pisze nowego posta i automatycznie zostaje on doklejony do ostatniego posta z napisem ,,WIADMOŚĆ DOKLEJONA". I wtedy temat zostaje podbity, post się nie nabija bo ta opcja tylko edytuje i dokleja do starego posta nowego.

Wiem że bedą głosy ,,przecież jakby ktoś chciał się wypowiedzieć to sobie odkopie", ale uważam że to rozwiązanie sprawi że wilk będzie syty i owca cała.

Piszcie co myślicie :).

I tutaj lekko odbije od tematu bo na telefonie forum mi się straaasznie tnie, inne nic się nie tną a tutaj przez tel ledwo posty mogę przeglądać więc może też dałoby się to załatwić? ^^

 

By >SiWy<,

Wyjasnione :) Zamek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...