Jump to content

CreazyyBM

♟Użytkownik
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About CreazyyBM

 • Rank
  Stały bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie ma co się tłumaczyć bo z doświadczenia wiem, że zaraz najazdy będą. Wrzućcie to na BL z rozpisanymi demami. Wtedy się wszystko wyjaśni. Pzdr.
 2. CreazyyBM

  BaToN

  Skarga na: BaToN Nick w grze: CreazyyBM Data zdarzenia: 26.09.2013 Opis sytuacji: Dostałem bana za wh. Proszę demo.
 3. Wyszukaj sobie w google co to kampienie to tak na przyszłość. Nie będę się już wykłócał o te 10min bana bo po prostu nie chce się z Tobą kłócić i nie chce mieć z Tobą na pieńku. Także na przyszłość Tomek. :) A teraz sprawy nie było. Do zamknięcia.
 4. Działa :) A ja nie kampiłem. Nadal proszę o dowody.
 5. Skarga na: ExE Szpeczek Nick w grze: CreazyyBM Data zdarzenia: 22.09 14:09 Opis sytuacji: Sorry Tomek, ale nie zgadzam się z banem na 10min i z notką : ''kampisz'' poproszę demo lub coś z tej mapy gdzie jak Cie zabiłem to kampiłem. Pozdro.
 6. PPM na zdjęcie '' zapisz grafikę jako'' -.-
 7. Dajcie mu bana bo wku**ia nasze dziewczyny na okrągło... nie daje w spokoju pograć tylko nawija do tego mikro i zaczepia ... idiota Rada dla Ciebie znajdź sobie dziewczyne bo jesteś na prawde nie normalny. Specjalistów jest wielu może jest jeszcze dla Ciebie szansa... Edit. Kup słownik. Setiv : +1 wulgi
 8. Jakiś motocykl z napisem CreazyyBM i bez napisu jak możesz. z góry dzia.
 9. Są psychostaty oto jego IP : 89.22.37.10
 10. Zawsze admini karali to (w tym ja) na tej samej zasadzie jak bug respa.
 11. CreazyyBM

  35hp2

  Owa mapa była na pb i moim zdaniem jest lepsza od 35hp_0 chętnie na niej pogram. Na Tak
 12. Witam sprzedam konta w grze przeglądarkowej shakes & fidget 1 postać - Mag świat19 nick: K0smita poziom : 153 2postać - Zwiadowca świat21 nick : kosmita poziom : 134 3postać - Mag świat 23 nick: k0smita poziom : 70 4postać - Zwiadowca świat24 nick : kosmita poziom : 64 Postacie bardzo dobrze rozwinięte... Nicki można zmienić jeśli był by ktoś zainteresowany proszę pisać kontakt ze mną w sygnie. Nie wiem co za to chce zaoferujecie coś :D
 13. Edit. Dam Ci szansę słyszałem, że serio masz 19lat przepraszam za moje oskarżenie :) Grasz dość dużo... Dam Ci tak. Dajcie mu szanse. Chociaż i tak moje zdanie nic nie znaczy. ;)
 14. HAhah zgadł Andrzeja Grabowskiego aka Ferdzia z Świata według kiepskich :D
×
×
 • Create New...