Jump to content

CreazyyBM

Użytkownik
  • Content Count

    137
  • Joined

  • Last visited

4 Followers

About CreazyyBM

  • Rank
    Stały bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Wyszukaj sobie w google co to kampienie to tak na przyszłość. Nie będę się już wykłócał o te 10min bana bo po prostu nie chce się z Tobą kłócić i nie chce mieć z Tobą na pieńku. Także na przyszłość Tomek. :) A teraz sprawy nie było. Do zamknięcia.
  2. Działa :) A ja nie kampiłem. Nadal proszę o dowody.
  3. Skarga na: ExE Szpeczek Nick w grze: CreazyyBM Data zdarzenia: 22.09 14:09 Opis sytuacji: Sorry Tomek, ale nie zgadzam się z banem na 10min i z notką : ''kampisz'' poproszę demo lub coś z tej mapy gdzie jak Cie zabiłem to kampiłem. Pozdro.
  4. PPM na zdjęcie '' zapisz grafikę jako'' -.-
  5. Jakiś motocykl z napisem CreazyyBM i bez napisu jak możesz. z góry dzia.
  6. Są psychostaty oto jego IP : 89.22.37.10
  7. Zawsze admini karali to (w tym ja) na tej samej zasadzie jak bug respa.
  8. CreazyyBM

    Sprzedam s&f

    Witam sprzedam konta w grze przeglądarkowej shakes & fidget 1 postać - Mag świat19 nick: K0smita poziom : 153 2postać - Zwiadowca świat21 nick : kosmita poziom : 134 3postać - Mag świat 23 nick: k0smita poziom : 70 4postać - Zwiadowca świat24 nick : kosmita poziom : 64 Postacie bardzo dobrze rozwinięte... Nicki można zmienić jeśli był by ktoś zainteresowany proszę pisać kontakt ze mną w sygnie. Nie wiem co za to chce zaoferujecie coś :D
  9. Edit. Dam Ci szansę słyszałem, że serio masz 19lat przepraszam za moje oskarżenie :) Grasz dość dużo... Dam Ci tak. Dajcie mu szanse. Chociaż i tak moje zdanie nic nie znaczy. ;)
  10. HAhah zgadł Andrzeja Grabowskiego aka Ferdzia z Świata według kiepskich :D
  11. Na tak - ogarnięty - zabawny :D - no tylko ten wiek ... ^^
  12. Na tak duży staż, amx z czasem się nauczy dajcie mu ! :D
  13. Arsenal (Eng) - Fenerbahce (Tur) 1 Austria Vienna (Aut) - Din. Zagreb (Cro)1 Basel (Sui) - Ludogorets (Bul)x Legia Warszawa (Pol) - Steaua Bucharest (Rou) 1 PAOK (Gre) - Schalke (Ger)2
×
×
  • Create New...