Jump to content

OWSIANY pszenny

Przyjaciel
 • Content Count

  474
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  32

Profile Song

OWSIANY pszenny last won the day on May 23

OWSIANY pszenny had the most liked content!

About OWSIANY pszenny

 • Rank
  Lewe jadro Jancza i prawe Zooma
 • Birthday 07/25/1999

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Mateusz
 • Nick
  OWSIANY pszenny/ZoomJunioR
 • Skąd
  Wrocław
 • Steam:
  *wolfpac*aragorn

Recent Profile Visitors

9341 profile views
 1. Niestety ale muszę się pożegnać z Wami, nie mam czasu na grę, czasami zaglądam na forum i tyle. Nie chcę blokować miejsca komuś z ambicjami. Trzymac się i zdrowia wszystkim życzę, czesc.
 2. Jak zycie? 

  1. OWSIANY pszenny

   OWSIANY pszenny

   Spokojnie, powoli do przodu. A u Ciebie? 

  2. popus czy to ty

   ♟popus czy to ty

   A dobrzee.. Teraz wakacje, to praca, dom, praca, dom... 

 3. Dema są, czitow łapie. - Steam - Aktywny - Ogarnia Na tak.
 4. Na nie, wulgarna, brak szacunku i te z dupy czepianie się do innych osób. Głównie chodzi o dema, nagraj, wstaw. Nie wiadomo czy umiesz nagrywać i odróżniać czystych/spalonych, kulturę zawsze można poprawić, ale na chwile obecna jestem na Nie.
 5. Zostałem OJCEM w jakimś znaczeniu
 6. KONKURS Z racji że mamy wspaniałych Graczy, to My "Administracja" tworzymy konkurs wspierający naszych Gamer'ów. W konkursie są do zgarnięcia Klucze i skrzynie. Konkurs polega na: Gracz który jako pierwszy wbije 10 kili na danej mapce otrzymuję: 2 klucze i 2 wybrane skrzynki 3 Graczy którzy będą mieli najwięcej zabójstw na koniec mapy: 1. Miejsce - 3 klucze i 3 wybrane skrzynki 2. Miejsce - 2 klucze i 2 wybrane skrzynki 3. Miejsce - 1 klucz i 1 wybrana skrzynka (w przypadku remisu: Jeżeli zdarzy się taka sytuacja że obaj gracze będą mieli tyle samo zabójstw będą decydowały zgony.Jeżeli i w tym przypadku będą one takie same np:(28-12 i 28-12) wtedy nagrodę otrzymują oboje. BONUS - zabicie Gracza z przeciwnej drużyny nożem : 1 skrzynia AK ZASADY 1.Rozbrojenie paki,wybuch paki wlicza się normalnie do punktacji 2.Aby wygrać "1 etap" gracz musi zdobyć 10 "punktów" tzw "kili" 3.Aby wygrać "2 etap" gracz musi posiadać największą ilość "punktów" tzw "killi" 4.Gracz który wygrał w jednej z Map to w następnych nie jest brany pod uwagę. 5.Admini nie mogę brać udziału w konkursie KONKURS ODBYWA SIĘ CO TYDZIEŃ W NIEDZIELE O 18:00 I TRWA PRZEZ TRZY MAPY Zaczynamy od Następnej Niedzieli Po nagrody zgłaszamy się na U@. Organizatorzy: @OWSIANY pszenny @Tayquil Wszelkie oszustwa będą karane Konkurs wspierany z Funduszy Europejskich. 
 7. OWSIANY pszenny

  HeksiaK

  zauważyłem jeszcze jednego odpala. zbanowani, zamykam.
 8. Zbanowany zamykam.
 9. #4 #3 05. Kali x Paluch - Mam nadzieję 09. Kali x Paluch - Whiskey haze Discotronic - Now Is The Time Kali - Lolita https://www111.zippyshare.com/v/inVHsmmp/file.html https://www111.zippyshare.com/v/whuwMOPG/file.html https://www111.zippyshare.com/v/Il1H6fZ4/file.html https://www111.zippyshare.com/v/H8xtduqy/file.html
 10. Problem Byl w "Menadżer okien pulpitu" byl wylaczony, musialem wjesc przez admina i wlaczyc i ustawic na "automatyczny" wyjasnione, Dzieki za pomoc, zamykam.
 11. "Nie mozna sformatowac tego dysku. Zakoncz dzialanie wszystkich narzedzi dyskowych i innych programow, ktore korzystaja z tego dysku oraz upewnij sie, czy w zadnym oknie nie jest wyswietlana zawartosc dysku. Wtedy ponow formatowanie." @Lio to Mi wyskakuje jak chce formata "C:" zrobic, wiesz moze jak to zrobic?
 12. Jak w tytule, mam problem z Windowsem 7. Ostatnio wyłączył się komputer i zmienił się wygląd i wszystko z tym związane... wiecie może o o się stało? dodaje screen'a paska, nie wiem co się stało. Edit. @Sevral nic z tego, to na szaro mam i nie moge tego zaznaczyc
 13. https://megawrzuta.pl/download/1c9c30fbbd71566c827b8bce08f3af3c.html. poczatek Długiej Gala zajęło Ci to 14 sekund. https://www110.zippyshare.com/v/3HHUya29/file.html Poczatek dlugiej Gala zajelo Mi to 23 sekundy. Jak napisał @Honor w Tym poscie Nie przegonisz Vipem zwyklego gracza. Na demku widac wszystko, @.Cinek dobra robota. Ban zostaje, zamykam.
 14. Jeżeli chodzi Ci o sztukaterie, czyli bonie , to budynek wygląda całkiem inaczej. Teraz kleilem takie coś, dużo zachodu , większość jest krzywe , jedyny plus, że to styropian pokryty żywicą i szybko się obrabia, jeżeli umiesz sam zrobić, to jak najbardziej, a jeżeli nie to licz się z dużymi kosztami. Bonie, farba pod kolor elewacji jest dość droga, czyli robota to samo. Nie zakładaj jakichś wynalazków fikusnych jeżeli masz zwykły dom, bo będzie wyglądało paskudnie.
×
×
 • Create New...