Jump to content

Mirass

Opiekun serwerów
 • Content Count

  509
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Everything posted by Mirass

 1. Nick: @Mirass Liczby: 3. 13, 18, 24, 35 Szczęśliwy Numerek: 21.
 2. Właśnie o to chodzi, że jedni wolą grać samego dusta2, a inni zwykłe mapy 😉 Dlatego usunięcie #4 jest słabym rozwiązaniem. Chodzi o to, że ludzie którzy już grali latami w CS 1.6 mają swoje życie osobiste, a młodzi grają w CS:GO bo mają lepszy komfort graficzny, wiele trybów oraz jest aktualnie za darmo. Kolejna rzecz co do PB to sami gracze chcieli powrotu tego moda. Co pół roku jest u nas zakończenie starego i start nowego sezonu, a TOP-15 co miesiąc lecz ostatnio to Ja zaniedbałem sprawę i oczywiście zajmę się tym. Co do regulaminu przydały by się wprowadzenie paru poprawek. Na temat TS3 się nie wypowiem bo korzystam z Discorda. " 2. Wprowadzić regulamin, który zachęcałby każdego do bycia czynnym adminem, ale też taki, który by trzymał wśród każdego dyscyplinę: Admin powinien być co najmniej godzinę na serwerze w ciągu jednego dnia, nie mniej, a gdyby chciał na jakiś czas opuścić grę, bo np. ma brak czasu, to wtedy powinien napisać zwolnienie na jakiś czas lub usprawiedliwienie. Jeśli bez usprawiedliwienia i zwolnienia admina nie byłoby więcej, niż 4 tygodnie, powinien stracić admina i mógłby złożyć podanie dopiero po 2 tygodniach grania. " ^ Takie coś istnieje w dziale tylko dla administracji. " 3. Ustawić dostęp opiekunów serwera do ustawienia serwera, dzięki czemu opiekun mógłby wprowadzić zmiany i serwer resetować, jak będzie trzeba. Jednak dla pewności opiekun powinien to zgłosić i skonsultować z administratorami sieci, aby na koniec dostał zgodę. Gdyby serwer by upadał, a administratorzy by nie odpowiadali w ciągu miesiąca, opiekun mógłby bez zgody resetować serwer i zmienić ustawienia. " ^ Opiekun ma takie możliwości. Posiada wgląd w pliki i ustawienia serwera. " 5. Aby statystyki, rangi i odznaki nie były resetowane i usuwane, jak gracz nie gra np. od 2 tygodni, gdyż to zniechęca do grania. Powinny być resetowane tylko wtedy, gdy na serwerze odbędzie się ogólny reset, a więc z pierwszego punktu oraz graczom, którzy albo dostali bana na dłużej niż 3 dni lub z tego samego powodu dostały bana co najmniej 5 razy, jako forma dyscyplinarna. " ^ Nie ma resetu na postać przez nieobecność. Resetuje się tylko podczas resetowania sezonu lub w przypadku statystyk co miesiąc. " 6. Wstawić ustawienia typu /zglos, który polegałby na zgłaszaniu gracza, jeśli na serwerze nie byłoby admina. Zgłoszenie automatycznie by poleciało na sieć, a odpowiedni ludzie rozpatrzyliby skargę. Jednocześnie zbędne skargi powinny być karane 3-dniowym banem. " ^ Tak, a ludzie by się bawili tym / zgłosć.. Taka komenda nie wypali aczkolwiek zawsze jest admin. Na Forum lub w grze. Pozdrawiam..
 3. Mirass

  Najlepszego bocie 😄

 4. Następnym razem radzę się rozglądać.. Temat taki sam jak poniżej.
 5. Mirass

  Bajo!

  3maj się malutka :) Powodzenia w życiu prywatnym :)
 6. Najlepszego 😄

 7. Zajmę się tym w niedzielę jak będę cały dzień w domu.
 8. Wszystkiego najlepszego Mała 😘
 9. Wracam po chwilowej przerwie. 1. Mapy które zostaną wgrane na serwer: de_bank2 de_korea de_wanted de_bank_fix 2. Mapy które zastąpią ich poprzedniki: css_mirage_ go css_train_go Mapy zostaną wgrane w ten weekend. Pozdrawiam.
 10. Pierwszego Grata PC 😄 Grałem na nim w Harrego Pottera Czara Ognia 😄
 11. Wyro + Dziewczyna + Netflix = 2 dni i po chorobie 😄
 12. Nie mam obecnie ale wcześniej oglądałem W-11 😄
 13. Placek który piekła babcia 😄 Karpatka mmmmm...
 14. Nie wierzę w coś takiego. Zabobony i tyle.
 15. Bluza Pitbull, luźne joggery, buty cichobiegi 😄
 16. Przepraszam za małą aktywność ale składam komputer bestie 😄 Będą lepsze efekty na serwerach ❤️ Wracam jak najszybciej będę mógł. Do zoba świrki 😄 

  1. Show previous comments  2 more
  2. Mirass

   Mirass

   Coś w tym jest 😄

  3. popus czy to ty

   ♟popus czy to ty

   @Mirass teraz to naprawde potrzebuje pomocy.. poratuj twardym dyskiem bo mi komp oszalal i ciagle blue screen wywala 😕 .. we  podeslij hahah

  4. Mirass

   Mirass

   @popus czy to ty zastanowięsię 😄

 17. Konkurs TOP - 15 w miesiącu Lutym wygrywają: Jako iż miejsce pierwsze należało do mnie to oddaję nagrodę dalej. 1. miejsce @ozim 2. miejsce @Martwica 3. miejsce msk @C.R.E.A.M. 4. miejsce @Nati ;* 5. miejsce @SirAvalon Gratuluje wygranym. Po nagrody proszę się zgłaszać na priv do @Sevral. Nowy miesiąc nowy konkurs. Ruszamy z TOP - 15 Marzec.
 18. No dokładnie. Nie działa SBX to raz. Na niektórych postach wyskakują mi jakieś dziwne błędy i nie mogę zobaczyć treści.. Ktoś coś wie ?
 19. Przypominam o głosowaniu na nowe mapy na serwer #3. Osoby które jeszcze nie głosowały proszone o oddanie głosu i pomocy w wybraniu map. Głosowanie kończy się w tą niedzielę.
 20. Podobnie jak @Olka91^ zapalniczki ale głównie marki Clipper 🙂 Została też taka misja z dzieciństwa na kapsle od Tymabrka.
 21. Dalej będziesz leciał w kulki? +12 na forum. Ban oczywiście zostaje. Pamiętaj od teraz, że zajmę się każdym twoim nowym IP. Debila ze mnie nie będziesz robić. Zamykam.
 22. Będziesz dalej pajacował Inflex? Twoje IP są takie same ma Mentalu jak i na Inflex na forum. W Grze korzystasz z tych samych... IP Mental:  Oraz IP Inflexa: Wyjaśniłem to w osobnym temacie. Weź się serio lecz chłopie bo to co robisz przerasta wszelkie granice. Tym razem poczekam za decyzją innych w tym temacie. Ja swoje napisałem. Za kolejne multikonto reszta już zrobi swoje.
×
×
 • Create New...