Jump to content

Szwadron97

Admin
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Profile Song

Szwadron97 last won the day on July 11

Szwadron97 had the most liked content!

1 Follower

About Szwadron97

 • Rank
  Wkradający się w łaski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Kugell007 na opiekuna? Jestem jak najbardziej ZA!!! Widać, że mu zależy, a jako jeden z nielicznych pragmatycznie podchodzi do rozwiązania problemów serwera. Ps. Jest jeszcze jeden błąd na serwerze. Mianowicie w niektórych momentach stoję prosto przed przeciwnikiem i nie widzę go, ale jak zginę to wtedy nagle się jego postać pojawia i nie chodzi o to, że gdzieś jest schowany, tylko wygląda to tak, jakby stał lub ruszał się w dowolnym, pustym miejscu i był niewidzialny.
 2. 1. Przecież wcześniej pisałem o dodatkach dla VIP-ów. Nie moja wina, że patrzę na innych graczy, a nie tylko na siebie i dlatego taką odpowiedź dostaję XD. Lęku wysokości nie mam, a i grawitacji nikt nie oszuka, więc jeśli przeszkadza spadochron, to wywalić całkowicie i spadochron i podwójny skok. 2. Co do dodatków to jest kwestia nie heheszkowania, tylko, żeby fajniej to wyglądało. Jeśli macie wobec tego wątpliwości, to tak jak @popus czy to ty pisał, aby dać to na spróbę. 3. Dlatego, że grałem na wielu serwerach, które miały taką komendę i wiem, jak to potrafi zadziałać na wielu graczy po pewnym czasie. A zazwyczaj właściciele serwerów takich później usuwali opcję tej komendy.
 3. Jestem na TAK!!! Nie będę się tu rozpisywać, bo reszta już za mnie napisała :) Prócz jednej rzeczy, która też przydaje się adminowi i bardzo mi się podoba u niej, mianowicie duży dystans do siebie :)
 4. Co bym proponował do DD2: Na pewno przenikanie w taki sam sposób, jak przedtem było na FFA, znając DD2 wiem, że praktycznie nikt nikogo nie podsadza nigdzie, ewentualnie w anarchii na skrzynię, więc opcja z nieprzenikaniem przy kucaniu jest bezsensowna. Ponieważ, że na 1# nadal grają stali bywalcy FFA, potrzeba usunąć podwójny skok i każdemu wstawić spadochron, gdyż wielu graczy na obecny stan rzeczy narzeka. Byłbym za wstawieniem /sklepsms do VIP, jednak już batonik wstawił. Szkoda że nie można było tak zrobić od razu na FFA. Dla VIP-ów moim zdaniem to samo, co jest obecnie na CS:GO modzie, a dla SVIP jeszcze podwójny skok i możliwość leczenia do 25 hp. Dla urozmaicenia gry, wstawiłbym dźwięki jak double kill, head-shot, itp. Oraz ewentualnie wstawiłbym kd.ratio. Nie ma miejsca na jakiekolwiek skiny czy CS:GO mod na Only DD2, w tym wypadku tylko klasyk się sprawdzi, zbytnie urozmaicanie gry może zniechęcić ludzi do przyjścia na serwer, a wielu ludzi odejdzie z 3# i znowu będą pustkowia, szczególnie na Only DD2. Usunąłbym zbędną komendę /voteban, która po 2-3 miesiącach będzie wykorzystana przeciwko uczciwym graczom. Tak samo do wywalenia są asysty, które niczego nie wnoszą, a tylko irytują graczy, jak kolega z drużyny zabierze komuś fraga z przed nosa. Ciekawy pomysł ze strony @popus czy to ty, aby wstawić skiny postaci, jak kiedyś było na PB. Jestem za. Do poprawienia pisanie na say@ dla adminów. Chodzi o kolory, bowiem na CS:GO trzeba używać dużych liter, aby tekst był np. Zielony, a na DD2 z kolei trzeba używać małych. Lepiej by było gdyby na 3# ustawiono dla adminów małą literę na say@, aby kolorować tekst. Usunąłbym też z regulaminu zakaz oślepiania swoich, gdyż zbędne jest to kiedy đała plugin, uniemożliwiający oślepienie członków własnej drużyny.
 5. Ja do FFA dorzuciłbym możliwość zakupu VIP-a oraz jakieś trzy nowe mapy dorzucił, z dwa cs i jedno z de. Z kolei totalny powrót do 4#, czyli CS:GO modu z DD2 zakończy się tak samo, jak kiedyś, czyli stali gracze się podzielą i znowu oba serwery świecić będą pustkami, szczególnie DD2. Nie starajmy się łączyć dwóch najlepszych modów, kiedy jeden z nich już mamy.
 6. Szwadron97

  Żegnam

  Nick podejrzanego: Zegnam 😘 😘 😘 Serwer: FFA Data: 16.08.2019 Adres ip (amx_ip) VALVE_0:0:1425187840 Demo/screeny: http://290272.hltv2.pukawka.pl/hltv-1908161817-de_westwood-1565972220-1565973480.zip Opis sytuacji: czy waszym zdaniem gracz ma WH? Ponieważ po obejrzeniu demka mam wiele podejrzeń. Najbardziej podejrzane akcje to od początku do 6-ej minuty, 8:40, 9:40, od 12:10 do 14:57 i 19:35 Ps. Sorka, że piszę w ten sposób, ale nie mogę korzystać z komputera (z tel korzystam), gdyż forum mi się zawiesza ostro na laptopie.
 7. Wszak ostateczna decyzja należeć będzie do właściciela i jaka będzie, z taką będzie trzeba się pogodzić, ale zawsze można wpłynąć na zmianę decyzji. Z kolei próba odwrócenia uwagi od poważnych problemów i odpowiedzi jest (najdelikatniej pisząc) niestosowne. Nie sądzę, by ktoś coś źle chciał zrobić dla serwera i sieci, ale bardzo się dziwię i jednocześnie smuce tym, w jaki sposób działacie. Nie rozumiem w ogóle tak dziwnych działań lecz jeśli na tym wypadniecie bardzo dobrze, to wręcz Was pochwalę! Kolejna rzecz: fakt, że obecnie najbardziej grywalnym modem jest klasyczny Only DD2 i nie mam nic przeciwko temu serwerowi, ale jeśli to będzie z CS:GO modem, co już zbytnio grywalne nie jest, to historia zatoczy koło, a nawet bardzo źle się to skończy 😞 Obecnie najbardziej grywalnymi modami są: DD2, Deathrun, CS:GO mod, Zombie Hell, ZE/ZM, Surf i JB i na nich też można byłoby się skupić, ale to w przyszłości. I choć FFA nie jest najbardziej grywalnym modem, to jednak nasz serwer świetnie pokazał, że jak się chce działać, to można go rozwinąć i odbudować. A lawirowanie serwerami w wielu sieciach się to źle kończyło, wiem, bo ograłem wiele serwerów, w różnych sieciach.
 8. @Iziabardzo ładnie to wszystko podsumowała :) Nie jest normalną rzeczą, aby przed usunięciem BF2 nie było żadnego admina, żadnych graczy, itd., by później po odbudowie serwera, naprawieniem go i doprowadzenia do zapełnienia slotów do ponad 20 nagle usuwać serwer pod bylejakimi pretekstami... Ciekaw jestem, czy jak przed zmianą, gdy 1# świecił pustkami reklamowaliście serwer. Jeśli tak, to po co? A jeśli nie reklamowaliście serwera, to po co ten serwer trzymaliście???
 9. To nie lepiej wprowadzić możliwość kupienia VIP-a niż usuwać serwer? Jestem jak najbardziej za stworzeniem Only DD2, ale jako klasycznego, bez CS:GO modu. Jednak usunięcie FFA będzie miało negatywne konsekwencje dla sieci i serwerów.
 10. @Maleństwo usunięcie DD2 CS:GO Mod nie było błędem, gdyż mało kto tam grał. Może i przed miesiącem więcej grało ludzi, niż na FFA, ale po resecie nagle doszło do wzrostu popularności FFA i nie zgodzę się, że ten wzrost był mały. Czasami dochodziło do 20 osób na serwerze, co przed zmianą na DD2 nawet do połowy slotów serwer nie był zapełniony :V. Ba! Nawet w ostatnim czasie doszło do takiego wzrostu, że już któryś dzień z rzędu obecnie mamy liczbę graczy na serwerze liczącą 20 osób, a nawet i więcej. @batonik lepiej zrobisz, jak tylko wstawisz klasycznego DD2, bo nieważne będzie, czy usuniesz FFA, czy nie i tak ludzie będą grali na DD2. A FFA ma duży potencjał i nie warto go marnować. Najsmutniejszą sprawą jest też fakt, że niektórzy chcą usunąć FFA, bo podobno nikt nie gra, bo nic się nie zmienia... No tak, graczy od 8 do 20 osób, gdzie ciągle są grane te same mapy, to naprawdę pustkowie XD Ale z drugiej strony gracze proszą też ostatnio o nowe mapy, gdyż jest ich za mało. Zamiast usunąć FFA, to radziłbym wywalić mapę de_blue, a wstawić cs_office, cs_assault_upc oraz de_train. Na dodatek zauważyłem, że mody i pluginy BF2 pojawiają się na serwerze na mapach fy_snow, fy_pool_day i awp_india. Czy to jest po prostu dodane/przywrócone jako dodatek do tych map, czy po prostu jest to błąd? I jeszcze propozycja ze strony @Deus:
 11. Tylko @Tayquil dał najsensowniejszą odpowiedź. Jeśli wcześniej nie byłem adminem, to czemu nie usunęliście tego serwera? Przecież nie było tam nikogo od adminów. FFA miał i ma potencjał i da radę go rozwinąć. A podawanie przykładu 4# jako serwera, który był dobrze grywalny nie jest odpowiednie. Już w mojej pierwszej propozycji opisałem, że 4# trzeba było usunąć, ze względu na błąd, jakim było dodanie do niego CS:GO Modu. Teraz popatrzcie na serwer 3#. Na nim ostatnio widzę, że coraz częściej sloty są prawie zapełnione, a FFA działa dużo lepiej, niż wcześniej, nawet lepiej, niż 4# przed usunięciem. Tylko klasyczny DD2 by się przydał jako trzeci serwer i nie byłoby wtedy problemu, że mała część będzie grała na DD2, a tylko połowa slotów będzie zajęta na 3#. Tylko DD2 będzie zapełnione, jeśli to będzie serwer jako klasyk, a 3# będzie jako zwykły CS:GO Mod Bardzo się cieszę też z aktywności adminów @Deus, @MIRAS i @Mirass którzy choć często grają na 3#, to niekiedy też zwiedzają FFA i pilnują porządku :)
 12. Szwadron97

  ketonal

  Nick podejrzanego: ketonal Serwer: FFA Data: 08.08.2019r. Adres ip (amx_ip): STEAM_0:4:324891637 Demo/screeny: https://www30.zippyshare.com/v/oVeRbWs8/file.html Opis sytuacji: Wall-hack i SpeedHack
 13. @Tayquil ma rację 1+. jak tylko dd2, to tylko klasyczny :) @Manderas2 Chcesz, aby z FFA zrobić serwer typu 4maps lub 5maps na styl map CS:GO? Ok, ale nie dodawałbym skinów, gdyż znam praktyki zdobywania ich i... tracenia, co zniechęca ludzi do grania. Wiem o tym, bo sam kiedyś grałem na takim serwerze. Jest taki jeden serwer 4maps, gdzie po 20-kilka osób gra, ale tylko dlatego, że jest tam aż kilkunastu adminów i 2 opiekunów...
 14. Rozumiem, że widzicie brak sensu trzymania tego serwera. Jednak naprawdę ma ten serwer potencjał i lepiej by działał, gdyby aktywnie byłyby zmiany na tym serwerze. Np. Jakieś drobne dodatki, nowe mapy, itp. Serwer działałby dużo lepiej. Ogółem nie jest też prawdą, że zazwyczaj gra tyle samo osób, lub mniej niż przed zmianą, o czym już kiedyś wspominałem. Problem jest z małą ilością adminów i to chyba obecnie najgorsza rzecz na tym serwerze. Można też zobaczyć na statystyki: https://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.63:27015/ Mamy wyższy rank, niż przed zmianą.
 15. Szkoda, że tu muszę mieć odmienne zdanie niż koledzy i koleżanki. Ja jestem za pozostawieniem 1#, ale za dodaniem DD2. Byłyby 3 serwery. Nie mogę się zgodzić też z opinią, że FFA świeci pustkami. Wszak, zazwyczaj gra do 7 osób, ale często też widzę liczbę od 10 do 14, co jest dobrym wynikiem. Nawet wczoraj było więcej niż połowa, jak się nie mylę. Nazalost, tylko ja, jako admin tam siedzę, ale mimo wszystko staram się niekiedy trzymać porządek i robić wszystko, by grało u nas jak najwięcej graczy. Co do liczby graczy wobec map, to chciałbym też przypomnieć pomysł kolegi @TrAnS4MaToR o dodaniu nowych map, a usunięciu np. de_blue. Nawet ostatnio admini wstawili mapę cs_max, pomimo tego, że ta mapa nie znajduje się na listmaps serwera. U nas najczęściej ludzie grają na mapach: fy_pool_day, fy_snow, de_inferno, de_eldorado, de_dust2 oraz de_westwood. (W kolejności mapy, gdzie najwięcej graczy gra). Mapa dd2 dość rzadko tam występuje, choć przyznać muszę, że jak jest ta mapa, to sporo osób gra. Wspomniany pomysł: Tak jak kiedyś wspomniałem na Shoutbox-ie, miesiąc lub 2 po przemianowaniu FFA i wtedy DD2 tworzyć najlepiej. I jeszcze uwaga z mojej strony, jak już stworzycie DD2, nie dodawajcie do niego CS:GO Modu, bo będzie powtórka, że gracze się podzielą i mało osób będzie grać na DD2, a zaledwie połowa na CS:GO Modzie. :)
×
×
 • Create New...