Jump to content

Szwadron97

Admin
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Profile Song

Szwadron97 last won the day on July 11

Szwadron97 had the most liked content!

1 Follower

About Szwadron97

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W sumie, do listy wyrzuconych map dorzuciłbym de_eldorado, tej mapy raczej gracze unikają
 2. Ja bym w sumie jeszcze dodał znaczki obok tematów, aby to przejrzyściej wyglądało. Jak np. mamy Ogólne sprawy, to obok tego wstawiłbym znak kartki z liniami, obok tematów grafiki np. pędzelek, itp. Znaczki oczywiście na biało 😉
 3. No cóż, miałem napisać w sobotę, ale się coś nie wyrobiłem XD Al'do rzeczy: 1. Lista serwerów mogłaby być nad shoutboxem 2. Stworzyłbym dział w forum HE "Sprawy ogólne HE", w których bym wpakował wszystkie poddziały: Regulaminy, Ogłoszenia, Sprawy Techniczne oraz Przedstaw Się 3. Oddzieliłbym od Forum HE GRAFIKA i zrobiłbym osobną ramkę dla tego tematu, dodałbym też poddział "Poradniki" 4. Resztę z Forum bym zostawił, lecz przy zgłoszeniu gracza usunąłbym podziały na steam i non steam, gdyż jest to zbędne. 5. Strefa Banów niech będzie taka, jaka jest :) 6. Usunąłbym z "Nasze Serwery" Demka, gdyż można by było łatwiej ściągnąć z listy serwerów i w zamian wstawiłbym "Zgłoś gracza/admina", ale wtedy, kiedy powstanie trzeci serwer 7. Do usunięcia tematy z serwerem CS:GO Mod ONLYDD2 8. Psychostaty bym usunął 9. Serwer HLDS bym zostawił tak, jak jest 10. OFF Topic bym zostawił tak, jak jest 11. Z odpadów usunąłbym wszystko, związane z serwerem PB. 12. Czy nie lepiej spakować wszystko ze STREFA CS:GO na ogólne sprawy serwera CS:GO Mod???
 4. Niestety, osobiście mu demka nie nagrałem. Z drugiej strony przygotowałem demko z hltv: https://megawrzuta.pl/download/0f09c82eaf95002ff2ef5284e838ecaa.html Gra zaczyna się od 9-ej minuty, kończy się w 17-ej minucie.
 5. Decyzję już pozostawiam administratorom. Być może dostaniesz UB, ale jak SS-y przerabiałeś od 10 lat, to tym bardziej powinieneś SS-y wstawić natychmiastowo na forum, a nie po dobie.
 6. Tak jak kolega wspomniał. Miałeś 5h czasu od bana, na wstawienie SS-ów. Z drugiej strony wstawiłem Ci 3 ss-y, nie 5, być może błąd z mojej strony...
 7. Powodzenia w prywatnym życiu :)
 8. Nie znam Legion - Wandea (Dziś może rocznica zdobycia Bastylii, ale rewolucjoniści po jej zdobyciu zaczęli mordować ogromną ilość Katolików, szczególnie pochodzących z Wandei, którzy zaczęli nierówną walkę o przetrwanie i ratowanie Francji przed prześladowaniem i ludobójstwem. Francuzi jako pierwsi na świecie robili mydło z człowieka, szczególnie z ludzi Wandei, a ich tortury i okrucieństwo przypominało rzeź wołyńską)
 9. Szwadron97

  faster

  Nick podejrzanego: faster Serwer: FFA Data: 12.07.2019 r. Adres ip (amx_ip): 1045 VALVE_0:0:2085372901 Demo/screeny: https://megawrzuta.pl/download/e8e0e8282c82ecad5ae7f0162c16825c.html Opis sytuacji: Pod koniec mapy dd2 oraz cała mapa fy_snow. Gracz prawdopodobnie odpalony, bo w niektórych momentach niby daje się pokonywać, ale w niektórych lata i bez problemu pokonuje innych jednym lub kilkoma strzałami, a obserwując go można zauważyć, że wie, gdzie każdy jest.
 10. Tematy z byłymi serwerami mogły by być wrzucone w jeden dział zarchiwizowany, aby nie robić syfu. Nad całym forum w sumie mógłbym przepatrzeć, pomyśleć i na jutro bym wstawił jakby mogło to ładniej wyglądać, bo to co teraz jest to wielki bałagan :/. Ale spokojnie, jak daliśmy radę odbudować serwery, tak i forum podniesiemy :)
 11. @TrAnS4MaToR jeśli o takie rangi Ci chodziło i o kd.ratio, to w sumie jestem jak najbardziej ZA, fajnie by to wyglądało :) EDIT: @batonik Chyba można już pozmieniać mapy, co nie? Proponowałbym wywalenie mapy de_blue, a wstawiłbym cs_max, cs_office i de_rats_1337. Dobry byłby pomysł?
 12. Szwadron97

  Shiv3R

  Nick podejrzanego: Shiv3R Serwer: FFA Data: 11.07.2019 Adres ip (amx_ip): Brak (nie zdążyłem zapisać) Demo/screeny: https://megawrzuta.pl/download/4f3a09a0003754adcc3ba0b6fe2ff7a2.html Opis sytuacji: Na demku sytuacja występuje od 13-ej minuty, gdy gracz wszedł na serwer, a kończy się w 31:30 minucie, gdy się spytałem "Co tu się dzieje?" Po czym się wystraszył i wyłączył SH, a potem wyszedł ze serwera. W tych minutach gracz miał włączony speedhack.
 13. Nick: Szwadron97 Staż w cs'a: 4 lata Wiek: 22 Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 1-2 h https://www.gametracker.com/player/Szwadron97/31.186.83.63:27015/ Gdzie miałeś/aś admina: - Gdzie masz admina: - Dlaczego właśnie ja: Gram tu od ponad 4 lat i atmosfera, która była na tym serwie, wraz z byłym modem BF2 przyciągnęła mnie tutaj. Rok temu odpuściłem z gry, gdy najwięcej grało tutaj jeszcze 14/16 osób, ale jak wróciłem, to postanowiłem, że trzeba serwer odbudować, gdyż prawie nikt już nie grał... Dzięki moim propozycjom, które w części zostały wprowadzone, a w części zmodyfikowane, spowodowały, że po "odświeżeniu" serwera już nie 7 osób było najwięcej na serwerze, ale 16-u, a niekiedy nawet 27 osób. Jestem zadowolony, że serwer się mocno odbudował, ale jest w paru sprawach niedosyt, który chciałbym uzupełnić, jak np. brak adminów, czy mała liczba map. :)
 14. Znam Pigdriver - Wołyń Płonie (Dziś rocznica tzw. Krwawej Niedzieli, gdzie ukraińcy zorganizowali kulminacje rzezi na Wołyniu, kiedy w tym dniu zginęło ponad 8 tys. Polaków)
×
×
 • Create New...