Jump to content

Szwadron97

Przyjaciel
 • Content Count

  152
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Profile Song

Szwadron97 last won the day on August 23 2020

Szwadron97 had the most liked content!

5 Followers

About Szwadron97

 • Rank
  + Inkwizytor +

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To zależy pod co będziesz chciał trenować, bo siłownia to bardziej na masę ciała oraz siłę w podnoszeniu, natomiast kalistenika bardziej na siłę nośną wobec własnego ciała, ale także dynamika, szybkość, wydolność i ewentualnie zwinność. Tak jak kolega wyżej wspomniał, nie trzeba sprzętów, wystarczą domowe warunki, ale trzeba je odpowiednio ustawić. Ja niestety bardziej na brak czasu ograniczam się do biegów i kalisteniki. Ps. Do sztuk walki kalistenika lepsza, jeśli chodzi o boks, kickboxing, karate, itp. Natomiast do takich jak zapasy to już siłownia byłaby lepsza. Gdyby te sztuki walki wymieszać ze sobą (dajmy, że to będzie pod MMA), to jednak lepsza byłaby kalistenika, :)
 2. Jeśli naprawdę byś wszystko ogarnął z tym minecraftem, to czemu nie? Byłym za. Były już 2 strony z serwerami cs 1.6, które jednocześnie tworzyły własny serwer minecraft. Ale serwer musiałby być rozbudowany o kilka pokoi i mieć sporo pluginów, inaczej serwer taki może być nudny i mało kto mógłby na nim grać. Ps. Sporo osób gra w minecraft ;)
 3. Jak pod choinką na Święta, to związane właśnie ze Świętami, a więc na pewno nic, co byłoby sprzeczne z Chrześcijaństwem. Ale uznam, że mam wszystko to, co potrzebuję, więc nie chciałbym mieć żadnych prezentów :)
 4. Fakt, że młodzież, szczególnie dziewczyny, które wcześniej pokazały się mocno z Chrześcijańskiej strony, nawet należąc do jakiś kół religijnych, nagle obecnie popierają tzw. strajk kobiet (albo podkobiet ), wstawiając profilowe z neonazistowskim symbolem pioruna i popierając legalność do mordowania nienarodzonych dzieci, nie wiedząc że: - Strajki są ustawione, a ich organizatorami są potomkowie byłych członków Służb Bezpieczeństwa komunistycznego PRL - Wyciągając wniosek powyżej, wspierają zbrodniczą grupę, która w kartach historii Polski jest odpowiedzialna za śmierć setek lub tysięcy ludzi. - Decyzja TK nie zdelegalizuje eugenicznego dzieciobójstwa - Jakakolwiek aborcja jest w ogóle niezgodna z prawem konstytucyjnym...
 5. Ostatnio przywykłem do odpowiedzi: "nie daję pieniędzy", choć gdyby ktoś by mnie uporczywie prosił, to bym powiedział, aby sobie pracę znalazł...
 6. Witam! Dziś pojawiła się informacja o powstaniu miesiąc temu strony internetowej, z której za darmo można grać, bez konieczności instalowania gry Counter-Strike 1.6 na komputerze. Tą stroną jest: cs-online.club Oczywiście na tej stronie nie będziemy mieli tak wielu możliwości jak na zainstalowanym CS-ie, nie mniej jednak jest ich dużo. Choć niestety obecnie nie ma tam polskich serwerów, to możemy grać na serwerach z 6 i więcej państw (jedna opcja to serwery z Azji, gdzie większość zazwyczaj pochodzi ze Singapuru) Mamy możliwości wyboru wielu wymienionych na liście map oraz rodzajów gry/modu danych serwerów, aby jednak pokazała nam się lista serwerów, musimy zaznaczyć któryś z tych, co nas interesuje, inaczej strona nie pokaże nam żadnego serwera. Zazwyczaj ukazywane są serwery do 18 slotów i rzadko kiedy znajdziecie prawie wypełnione serwery, aby móc z kimś pograć. Zazwyczaj serwery są zapełnione lub puste. Ładowanie serwera trwa od kilkunastu sekund do 2 minut, jest to spowodowane tym, że wszystkie pluginy są zapisywane na stronie internetowej, a nie na naszym komputerze. Z pierwszej strony jest to minus, bo za każdym razem musimy czekać z kilkanaście sekund (gdy pierwszy raz wchodzimy na serwer, to gra ładuje się z 2 minuty i na serwer raczej nie wejdziemy). Z drugiej zaś strony jest to duży plus jako alternatywa dla instalki, bo dla zainstalowanej gry o ile wejście na serwer zazwyczaj trwa ok. 3 sekund, o tyle pierwsze wejście na serwer, z którym jeszcze nie mieliśmy do czynienia trwa ponad 5 minut, gdyż pluginy są zapisywane na naszym komputerze. Ogromnym plusem jest to, że jeśli chcielibyśmy pograć, ale nie mamy zainstalowanego cs-a lub problem jest z tą grą, albo jeśli np. jesteśmy gdzieś w pracy, zawsze można znaleźć chwilę czasu na szybkie włączenie tejże gry na stronie internetowej. Więcej możliwości do ustawień gry mogą być dostępne pod warunkiem zarejestrowania się na tej stronie, istnieje też konto premium ;) Występują też możliwości wynajęcia serwera, kupienie golda, itp. Ze strony technicznej jak wygląda: Z wiadomych powodów przeciążenia strony lagi są większe na przeglądarce, niż na zainstalowanej grze, lecz różnica fps-ów, czy pingu nie jest zbyt duża, więc nie ma się też czym przejmować. Niekiedy wywali z serwera do tego stopnia, że sama strona internetowa może się Wam wyłączyć XD Wszystko zależy też oczywiście od ilości aktywnych graczy na stronie, ilości graczy na serwerze, slotów oraz przeglądarki, z której korzystacie. Na początku ostrzegam! Nie korzystajcie z explorera XD Na Chromie, czy na Operze, gra się trochę laguje, lepiej wygląda już na przeglądarce Firefox. UWAGI!!!: 1. Część artykułu stanowią też moje osobiste opinie na temat tej strony, każdy może wpisać tu swoje uwagi na powyższy temat. 2. Temat ten nie jest reklamą dla jakiejś strony poszczególnej sieci serwerów, lecz opisem i opinią na temat poszczególnej gry. 3. W przypadku tego tematu nie korzystam z koloru czerwonego, przeznaczonego dla administracji.
×
×
 • Create New...