Jump to content

Niezgodny!

♟Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Niezgodny!

 • Rank
  Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może od razu zabrońcie używać myszki do grania, będziemy się na strzałkach strzelać <hehe> Ps Jak to dozwolone jest na każdej większej serwerowni, nikt temu nie zaprzecza, a na hnsach wręcz wymaga umiejętności używania tego duckowania. Powiedz mi jak mam teraz przestać używać duckowania jak to mi w nawyk już weszło i co mam bana dostawać za to że coś potrafię?
 2. Tu będzie pierwszy filmik https://youtu.be/YtyKEbyBuvQ jeszcze się przetwarza i dodam jeszcze dwa Tu drugi będzie https://youtu.be/3Ah3hybW0Gg Tu trzeci filmik dlaczego nie mogę odpalić steama https://youtu.be/rLba5K4hJSU
 3. Tylko jeszcze unban potrzebny :) Bez unbana to nie mam jak przedstawić dowodów
 4. Dajcie ub to wam nakręce jak gram kamerką klawiature i ekran i wykupię vipa Skandal by po 17 latach grania w tą grę jeszcze tyle czekać na unbana
 5. Do Jakuba 1-Bo zazwyczaj jestem pierwszy tam i na reszcie ekranu widać czy ktoś biegnie, do piachu czy za ścianę. 2-2:30 nie mogę zobaczyć chyba że demko odpalę z stoperem, zrobilem to dla Ciebie i muszę powiedzieć, że zrobiłem ducka po wylądowaniu i dlatego prędkość nie zmalała, jeśli chodzi o wskok na tą skrzynkę, po podłożeniu paki, pakiet auto bh odpada, bo nie działał by wtedy podwójny skok, a chyba nie uważasz że jestem na tyle perfekcyjnym oszustem, że na rolce robię perfekt skok przesuwając skrolla o jeden, albo waitów mam tyle, że zdążę zrobić drugi skok zanim Auto bh zadziała Co do ilości stref na deathrunach nie opłaca się robić 8 do ljota, tylko robi się strefy pod maxspeeda po 5 i wtedy ekran jest bardziej uspokojony :) Czekam na wypowiedź kogoś bardziej rozeznanego w tych tematach, bo za używanie klawiatury i myszki to trochę śmieszny ban :) A niedowiarków zapraszam na serwer HNS tam są specjaliści od czitów w tych sprawach możemy się poganiać. To do Lio. Wcześniej nie mogłem się pochwalić bo nie wykupiłem Vipa, dopiero kiedy przyszedł darmowy vip zacząłem używać swoich umiejętności i to była dobra pora na darmowego vipa, bo już zasypiałem powoli przed tym ekranem i brakiem czegoś nowego.
 6. Zaraz lookne też. 😄 Przy takich ruchach myszki to powinniście wiedzieć, że to jest z 8 stref przy Lj'ocie, więcej się nie wypowiadam dopiero po obejrzeniu demka, co do duckowania, jest to zwykłe dackowanie bez waitów itp, jeśli chcecie to zapraszam na HNS się poganiać :) Dodam, że moja żonka co leży w szpitalu, na ten fakt odpisała "Bo te lamy nie umieją i banują" 😄 Jedyne co mam oglądając demko to dobry ubaw 😄 😄 😄 😄 Dzięki za nie 😄 hehehe Szkoda że nie moge pooglądać na steamie demka, i na patchu v23 nie pokazuje mi minut i sekund, po pierwsze, przy auto Bh nie dziala podwojny skok, po drugie są akcje gdzie paliłem bhopa na demku, to tyle na moją samoobronę, do tego chyba zgłaszałem dzisiaj z 3 razy typa który od rana odpalony nie wiem czy w koncu dostał bana czy nie, ale miał aima. aaa coś tam wspominałeś na demku o russian walku, też potrafię :)
 7. Skarga na: .ewidentnie pchasz się w gips Data zdarzenia:dzisiaj Nick w grze:`Aj Ti Es` Opis sytuacji: Nie wiem po prostu grałem, podziękowałem za grę, przeszedłem na specta, by zajmować slota i serwer był wyżej w topce, po czym wróciłem z szluga, patrze a tu ban, za Auto HB, nie wiem co to auto HB ale chyba chodziło o auto BH, tak więc nie mam auto BH, jestem graczem od 17 lat nie potrzebuje takich wspomagaczy, dużo graczy skarżyło się na duckowanie moje ale nie wiedziałem, że nie wolno jak mi napisali automatycznie przestałem duckować. To tyle w temacie. Jestem niewinny.
×
×
 • Create New...