Jump to content

Rank Up

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rank Up last won the day on January 5

Rank Up had the most liked content!

About Rank Up

 • Rank
  Świeżak
 1. Cześć! Wracam do Was z kolejnym poradnikiem. Tym razem dotyczy gry na odnodze, ale po stronie CT. Zapraszam do obejrzenia oraz do subskrypcji kanału, jeśli chcecie być na bieżąco z tym co wrzucam 😄
 2. Cześć! Przedstawiam Wam mój poradnik na temat grania na odnodze na Trainie po stronie TT. Pierwszy raz coś takiego nagrywam, więc pewnie jest sporo niedociągnięć, więc jak macie jakieś uwagi to piszcie (tutaj lub na YouTube, chociaż pewnie na YT szybciej zobaczę komentarz). Zapraszam do obejrzenia filmiku w całości i przećwiczenia pokazanych rzeczy na serwerze!
 3. Robię to dlatego, żeby pokazać kilka możliwości. Ktoś może będzie wolał rzucać z różnych pozycji, bo wymaga tego sytuacja czy taktyka. Pokazuję jakie są opcję i zostawiam otwartą drogę oglądającym z jakich granatów skorzystają. Mogę prosić o który moment dokładnie chodzi? Raz pokazałem molo z jednej pozycji na 64 tick, który lądowały na schodach i kanapce, ale były to dwa różne lineup'y :D Wiem, ale przyznam szczerze, że nic specjalnego tam nie odkryłem oprócz zwykłych granatów, które można rzucać na czuja. Mam w planach jeszcze nagrać mołotowy dla CT oraz na sytuacje po podłożeniu bomby, więc może tam je wcisnę :) To raczej w ramach ciekawostki, że można coś takiego zrobić :D W opisie pisałem, że nie wszystkie z tych mołotowów są praktyczne, ale może komuś się przyda taki cudak :D Pewnie tak, może jakieś pojedyncze, ale dla executów już pewnie znajdą one zastosowanie. Ale dział na forum z CSGO :D Racja, ale to dlatego, że mam w planach nagrać mołotowy na sytuacje afterplantowe dla CT i TT. Ten filmik przedstawia takie, które przydadzą się do wejścia na BS. Tak jak pisałem wcześniej, chciałem pokazać więcej opcji, nawet molotowów lądujących w tym samym miejscu, żeby było do wyboru do koloru. Nie wiem czy to akurat jest istotne :D Będą jeszcze różne filmiki (o ile czas pozwoli, bo jednak sporo czasu poświęcam na serwerze, żeby wynaleźć coś nowego), więc smoke też będą :) Jednak na pierwszy film wybrałem mołotowy, bo jest tego mniej na youtube. Jak pojawi się nowy filmik to na pewno wrzucę go na forum. Dzięki za komentarz, nie uważam tego za czepianie się. Szczerze to nawet miło, że ktoś rozpisał swój punkt widzenia, żebym na przyszłość wiedział na co zwrócić bardziej uwagę i co poprawić!
 4. Cześć! Nagrałem filmik, gdzie pokazuję sporo mołotowów na Mirage na BS A po TT. Pokazane na 128 tick, ale też na 64 tick. Po rozwinięciu opisu możecie zobaczyć rozpiskę (czas i gdzie ląduje granat). Zapraszam do oglądania i jak macie jakieś uwagi to śmiało piszcie!
×
×
 • Create New...