Skocz do zawartości
Makarov

ADMINI!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Do kur*y nędzy bo już słów zaczyna mi brakować czy ja jestem tylko jedynym adminem???Bo cała serwer #2 to tylko jak mnie widzą to płacz bo admini nie wchodzą i nie robią nic itp. Wszystko rozumiem praca melanże kobiety itp no ale tak dalej być nie może.Trosze więcej zaangażowania od każdego admina przydało się (Miras nie mówie o tobie bo wieczorkami to ty piecze trzymasz). Gdzie jest reszta adminów???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak reszta Makarov obudź się ze jest tylko 4.. z czego Me_Gusta. Tez bywa często.  A Hyziak no co poradzę rzadko jest albo juz cs 1.6 mało fajny dla niego albo LoL chyba lepszy

Na FFA jest ich 14.. niestety u nas tylko 4.. po za tym  ostatnio jak dla mnie 2 dobre podania zostały zamknięte ze względu na wymagania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że jest opcja obniżenia wymagań dot. podan na 2#, ażeby było więcej adminów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jest myśl w sumie obniżyć wymogi  może cos to da zobaczymy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obnizyć czyli co ?

-Nie musisz miec ani jednego posta

-Nie musiałeś posiadać konta na forum

-Nie musisz sie znać na adminowaniu

 

 

Tylko posty są ograniczeniem według mnie.. bo co prawda nie jest ciężko je zdobyć (zgłaszając graczy możesz już mieć ich pełno.. bo przecież jest tylu botów)

Kasa niestety kasa nadal jest ogranicznikiem.. bo każdy chce pograć ale wydawać mu się już nie chce na 1.6  Pomimo ze Maciej jest to tylko 10zł.. ale jednak nie chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...