Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie chciałbym zaproponować wam wzięcie udziału w konkursie na największego nolife-a na Batonowych serwerach.

Co trzeba zrobić?

Odpowiedz jest prosta

-grać.

Gracz z największą ilością przegranych godzin na serwerach od 1kwietnia otrzyma naprawdę ciekawą nagrodę.

Będzie to .... No właśnie :)

Będzie to osobna nagroda niż ta z konkursu top 3

Jaka ? Tego dowiecie się w najbliższym czasie.

Mogę jedynie powiedzieć, że będziecie zadowoleni.

A wiec czas start i powodzenia :)

P.S.

Czas na serwerze jest mierzony tylko aktywnych graczy.

Specty bedą wyrzucni ;)

post-21401-0-24934000-1427837745_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dodaj tylko ze czas na spekcie nei jest liczony w to ;> . Bo tak to ja mógłbym na miesiac zostawci kompa wlaczonego z CS odpalonym i tylko mogłbym walke toczyc z HLTV haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowalem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specty beda wyrzucani ? Jak tego upilnujesz. Plugin ktory jest obecnie wywal po jakis 3-5 min co prawda ale i tak nie bedzie problemem niektorym aby wbic ponownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to zły pomysł, ale dobre chęci są, chyba że dodać plugin, który umożliwi siedzenie na spect góra 3 min, ponieważ inni też chcą wejść pograć. Z drugiej strony natomiast nagrywanie demek byłoby uciążliwe. Na #1 zdarzają się sytuacje, kiedy gracz (znam takie osoby) siedzi na spect pół dnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jakoś wyliczyć średnią z ilości czasu i zabójstw :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee :) po to jest konkurs TOP 3 :)

Na noł lajfa trzeba sobie zasłużyć :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijając najważniejszy punkt HLTV i tak by wygrało XD..Ale czemu nie :D niech dzieci se psują oczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec nagrodę główną przyznaje wszystkim tym co dali sie nabrać :)

Uczmy sie czytać bo odpowiedz jest zawarta w treści ;)

56c92a88d40475b1d8dba892df309c95.jpg

Niezle sie uśmiałem czytając komentarze ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha no to wyszło ci Prima aprilis w sumie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Swiety! Synu
      no hejoooo :D tu Synuś :D
      No więc jestem z Giżycka mam na imie Seweryn albo Kasper mam 2 imiona :D lubie grac w csa ale w csa go nie gram xD lubie tez taniec tanczylem breakdance and popping "wymiatalem w poppingu" pracuje jako laminator bylem grabarzem ;) nie stawiam kropek jak widac :D kupilem sobie vipa co tu jeszcze moge dodac hmmm 
      lubie % ale nie za malo wlg to mam 19 lat 20 bede mial 28 grudnia jesli chcecie wpasc to zapraszam :) no :) aaa no wlasnie trafilem tutaj nie pamietam jak ale trafilem :) kiedys gralem na pb 2# pozniej cos mi sie stalo z csem i nie moglem grac i jakos pol roku pozniej cos tam mi sie z csem stalo ze moge grac xD bardzo duzo milych ludzi tu jest a no i gram tylko na tym 1 servie 2# no czasami sobie na inny wejde ale to malo spotykane 
    • Przez Rybson
      Witam, nick z gry- Rybson. Zapewne już to zauważyliście^^ Imię:Bartosz, wiek 24 skończone w marcu. 
      Z generalnych spraw, mieszkam w Anglii, dokładniej w Machester. W cs'a gram już kilka lat(nie pytajcie, bo nie wiem:d). Zazwyczaj można mnie spotkać na FFA w cs go.]
       
      Co robię w wolnym czasie, prócz ładowania hs'ów(:Dnigdy nie wchodzą:D), chodzę na siłkę, pracuję, gram w piłkę i takie tam. 
       
      No nic, miło wszystkich poznać, jak ktoś to powiedział, kłaniam się nisko aż po same kule!;d 
    • Przez Sylwusia :D
      Siemka mam na imię Sylwia chyba niektórzy kojarzą mnie z PaintBall'a :D
      Dopiero teraz niektórzy mnie namówili do zrobienia konta więc jestem :D
      Mój nick w cs'a to : Sylwia^^ myślę , że spędzę kolejne miłych 6 miesięcy z wami na cs'ie także i na forum :D  , Lubię grać w piłkę nożną , siatkówkę .
      Interesuje się : Malarstwem sama również maluje i szkicuje :)
      Mieszkam niedaleko Krosna czyli jestem z Podkarpacia jak chcesz dowiedzieć się więcej pytaj na pw :)

       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...