Skocz do zawartości
PaYeL_PL

Skarga na ^_^

Rekomendowane odpowiedzi

Typek to typowy gimb który spina do ludzi i kiedy ginie i ktos z jego druzyny zostaje 1vX, 2vX pisze na czacie gdzie sa ludzie z jego druzyny aby szybciej ich zabili. Przy okazji strasznie sie podnieca tym ze jest 4 w ranku na FFA co w zasadzie tylko mnie podbudowało zeby skarge na niego złożyć.

 

 

# 854 7 "^_^" STEAM_1:0:97771645 24:11 48 0 active 8000 Jego SID.

 

 

Tutaj wklejam wycinki z konsoli na ktorych koles pisał gdzie są jego "koledzy" z druzyny.

 

 

[Odznaczenie w tabeli] Wpisz: !ikona i ustaw sobie dowolne odznaczenie w tabeli!
[Konkurs TOP3] Nagrody dla TOP3 serwera, wiecej informacji na forum!
*NIE ŻYJE* ^_^ : MID
Unknown command: spec_scoreboard
*NIE ŻYJE* ^_^ : domki
Unknown command: spec_scoreboard
[iNFO] Dodaj serwer do ulubionych: 80.72.41.84:27031
 
Nie zauwazylem, że po drugim wejsciu na serwer zeby zabrac jego SID wyczysciło mi konsole wiec teraz mam tylko jeden fragment z konsoli, ale na poprzedniej mapie (dust2) koles notorycznie dawał info 3-4 razy, na inferno długo z nim nie grałem 3/4 rundy. Mam nadzieje ze to wystarczy, jak nie to bede zbierał dowody na nastepny raz żeby takie ścierwa jak od dostawały bany bo co to za gra jak ktoś tak chamsko daje info o graczach.
 
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszłość to proponuję screeny konsoli robić albo demko, bo w sumie żaden dowód. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko typa wyczaje to bedą ss'y zrobione, typek nie wytrzymuje 30 sec dead bez dania infa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj demka na hltv i daj je tutaj z jakiej to konkretnej mapki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTLV nie działa. Grałem z nim to nic nie pisał, ale może wolność czuje jak admina nie ma na serwie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle wystarczy, http://ffa-go.home-edition.eu/hlstats.php?mode=chathistory&player=1784&page=2 Na przyszłość patrzcie statystyki tam jest czat. (Zobaczcie sobie 3 strony nie jest tego tak duzo)

Zbanowany !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha i problem rozwiązany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...