Skocz do zawartości
dodoń

METAL - co o tym sądzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widnieje w tytule chciałbym zapytać was o wasze zdanie na temat metalu . Większości ludzie kojarzy się to z rykiem , krzykiem i nie wiadomo z czym jeszcze , a wcale tak nie jest . Sam jestem fanem tego rodzaju muzyki i powiem że jest ona bardzo dobra , chociażby z takiego względu że można sie przy nie odstresować .

Macie tutaj parę kawałków :

Slipknot-Before I forget

Slipknot-Vermillion

Slipknot-Dead Memories

Slayer-Raining Blood

przesłuchajcie te kawałki i powiedzcie co o tym sądzicie .Z góry dzięki

Dodoń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie slipknot to jest darcie eghem...No chyba że pojedyńcze piosenki.System Of A Down-spokojny heavy metalowy zespół polecam :) Słuchałem go na wakacjach ale jednak wole raggae :) System Of A Down-Lonely Day

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System Of A Down to nu metal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal alternatywy z rodzaju heavy metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja słuchałem w latach młodosci metalu i rocka:) ale jakoś skończyłem z tym i od 6 lat jestem szczęśliwym słucahczem Trance:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten styl muzyki jest dla tzw. "brudasów" bez urazy ludzie, ale to co się dzieje na koncertach metalowych to parodia. Zabawy w błocie, skakanie w brudzie i ubiór ludzi mnie odstrasza od tego rodzaju muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a plenerowe 'muzyki klubowej' imprezy, piguły, dziwki, smarowanie oliwka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Ty Nucleus chodzisz na takie imprezy, ja staram się chodzić w bardziej cywilizowane miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawałki, które podałeś jak dla mnie bardzo dobre ;p Muszę powiedziec, że rocka, metalu itp odmian muzyki słucham od niedawna i spodobała mi się bardzo taka muzyka, a wcześniej słuchałem tylko hip hopu ;]

Parę kawałków ode mnie:

slipknot - snuff

demon hunter - lead us home

demon hunter - carry me down

spineshank - the height of callousness

sabaton - metal crue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może Ty Nucleus chodzisz na takie imprezy, ja staram się chodzić w bardziej cywilizowane miejsca.

tak ? Sunrise ? Mayday? czy na jakie inne chodzisz? mowa o imprezach plenerowych oczywiscie tak jak w twojej wypowiedzi ;]

Czyli w.g Ciebie zespoły, takie jak Iron Maiden, Led Zeppelin, Black Sabbath czy Deep Purple to brudasy ;] GRATULUJE : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem ze mnie tez odstraszają trochę tacy ludzie :) ale sam lubię słuchać rock :) i czasami jeżdżę na jakieś koncerty rocka :D oczywiście na takich koncertach są ludzie w glanach itp skaczą i wariują ale to jest tylko ich wybór skoro to ich rajcuje czemu nie :D innych rajcuje koks maryśka itp wszystko jest dla ludzi :D jadąc na jakiś koncert rocka nie wchodzę w tłum i skaczę razem z nimi itp stoję sobie dalej i słucham bo lubię np. jakiś zespół np. Ira :) ogólnie słucham też house :D tą muzykę uwielbiam i jadąc na imprezę typu White Sensation oczywiście że można coś tam sobie łyknąć czy wciągnąć ale tj powiedziałem wszystko jest dla ludzi i trzeba być człowiekiem tolerancyjnym jednym nie odpowiada ubiór metali innym ubiór dresiarzy itp :D są gusta i guściki :D ale za metalem nie przepadam jest za mocne jak dla mnie :D ale polecam rock i house ewentualnie electro house:D dobra muzyka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się że brudasy itp... a tak naprawde w każdej muzyce jakieś wady można znaleźć...wiele ludzi nie lubi reggae mimo, że go dobrze nie znają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdej muzyce widzę coś dla siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałam tych piosenkek Slipknot'a. Szczerze boję się ,że będę mieć w nocy koszmary :D Gdyby zmienili wokalistę mogłoby być lepiej :D

Np wczoraj wpadłam na coś takiego

http://www.youtube.com/watch?v=kHzsyBag438

Mimo że nie gustuję w tego typu muzyce to jestem z niej zachwycona :)

Więc wniosek jeden. W każdego rodzaju muzyce możemy znaleźć coś dla siebie.

Przykład moja mama lat 57 uwielbia piosenkę Jamal - "Policeman" xD xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie Metalu, Rocka i Gotica mogę powiedzieć, że mi taka muzyka na prawdę bardzo pasuje... Choć nie jestem tzw. "Brudasem" I nie ubieram, się w takim stylu... Jestem Normalnym spokojnym człowiekiem, ludzie wyglądać schludnie, ale i dumnie... Proszę nie oskarżać mnie o snobizm albo "zgredziałość" :P

Wkładanie ludzi do tego samego worka poprzez to jakiej muzyki słuchają jest dla mnie przynajmniej dziwne... Mi ta muzyka pozwala odciąć się od tego co się teraz dzieje od gonitwy za kasą itd.

Każdy orze jak może :konik:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ten styl muzyki jest dla tzw. "brudasów" bez urazy ludzie, ale to co się dzieje na koncertach metalowych to parodia. Zabawy w błocie, skakanie w brudzie i ubiór ludzi mnie odstrasza od tego rodzaju muzyki.

Mówisz o woodstocku :) mówisz to tak ze ci to przeszkadza, a wybierz sie kiedyś to zmienisz zdanie.

Co do ubioru to mnie tez trochę to przeraża ale cóż taki kult. Oni to sama moga powiedziec o dresach czy hip hopowcach czapki na boki i luzne spodnie ;p " żenada" jak dla mnie.

Co do muzyki rock - metal to dwa najlepsze gatunki muzyki, najwięcej ludzi słucha rocku i metal.

Pozdrawiam Gajwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze sluchalem metalu, rock'a, blusa, i nie czuje sie brudasem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...