Jump to content

Katarzynka;)

Przyjaciel
 • Content Count

  1155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Profile Song

Katarzynka;) last won the day on September 12 2019

Katarzynka;) had the most liked content!

About Katarzynka;)

 • Rank
  CARYCA H-E
 • Birthday 05/22/1992

Informacje dodatkowe

 • Imię:
  Katarina
 • Nick:
  Katarzynka;)
 • Skąd
  Łódź
 • Steam:
  STEAM_0:1:9758295

Recent Profile Visitors

2712 profile views
 1. Wybacz, że troszke spóźnione lecz szczere - Wszystkiego Najlepszego! 😏😉

 2. Wszystkiego Najlepszego 🙂

 3. Wszystkiego najlepszego 😊

 4. Najlepszego 😄 

 5. Wszystkiego najlepszego ❤️🤗

 6. prosić to możesz o coś swoich kolegów spod sklepu jak ci zabraknie grosza to piwa. Jak ktoś wytyka ci brak racji to już jest w komitywie nie? 😄 no i co? przez 10 lat się tak robiło i nie było w tym nic złego. nie jesteś tu od decydowania kto co może, bo od tego jest regulamin. Jestem za +1 za bezpodstawny slay +1 za "ciotę" admin się przyznał także to chyba kończy skargę. EDiT "Czego się spodziewać po chłopie, który używał adminlisten by nasłuchiwać gdzie idą enemy i dawał info swojej drużynie xD" masz na to dowody jakieś @oldschool, jeżeli nie to polecam to usunąć bo to też nie jest fajne.
 7. +1 dla admina w takiej sytuacji. Proszę odnotować to w temacie Wasze Bany. Pozdrawiam.
 8. Katarzynka;)

  Taniec

  jezus 12 lat ile człowiek był dał żeby tyle znowu mieć 😄
 9. jeden rabin powie tak. drugi rabin powie nie.
 10. wszytko się pokiełbasiło i jest nieczytelne, plus w wątkach tekst nachodzi na awatary
 11. o widzę, że wywołałeś mnie do tablicy? bardzo dobrze 🙂 1. Ten warn za offtop powinien zostać usunięty 2. Kwestia Szwadrona i usuniętego posta powinna być wyjaśniona bo to już są POMÓWIENIA i jeżeli @Tayquil nie ma dowodów to proponuję go ukarać kilkoma warnami 3. Post pod postem powinien być ukarany +1 warnem 4. I dochodzimy do mnie! Mój post w skardze podsumował brednie, które tam wypisujesz, bo trochę żałośnie się to czytało. Nie wiem czy masz za dużo wolnego czasu z powodu pandemii czy jak, ale zaczynasz mnie drażnić już. Lajkowali mój post, który wniósł wiele do tematu i był z nim związany. Ja nigdy nie byłem za kolesiostwem i tak samo jest w tym przypadku jak widzisz powyżej. Może po prostu przyjmij do wiadomości, że mądrego zawsze ludzie posłuchają a psy szczekają, karawana jedzie dalej 😉 🙂
 12. Katarzynka;)

  #MUTED.

  no dobrze już dobrze wypowiem się. @Mirass ogólnie to źle zrobiłeś bo dałeś sobie wejść na głowę. Z miejsca powinieneś dać @Tayquil bana na tydzień za takie wjazdy na siebie. Ja już po pierwszym tekście bym mu dał co najmniej na 3 dni (ale ja to ja ) jeżeli jesteś pewny, że gracz po prostu gra jak gra to nie musisz sprawdzać to jest oczywiste 😉 Po drugie, co do forum się nie wypowiadam bo @Maleństwo dobrze zrobiła ogarniając bydło na SB. Po trzecie, zgodzę się, ze @Stracony brakuje kogoś kto weźmie za mordę to całe towarzystwo. i po czwarte. son goku rzeczywiście nabija sztucznie posty.
 13. cześć. czekamy na demko od @Ghost!!! w takim razie 😉
 14. ja tam nie wiem. starzeje się z każdym rokiem 😄
 15. myślę, że to jest najlepszy sposób radzenia sobie z hejtem. Uwierz mi, że większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie są anonimowi w internecie. Dobry przykład dała jakiś czas temu Federacja FAME MMA podczas gali dzieciak streamował, zablokowali stream i dali mu ponad milion kary 😉 potem zaczął się płacz, że to dziecko i że nie wiedział, ale do momentu aż ktoś w końcu porządnie nie beknie za to wszystko dalej będzie syf w internecie. Ja od zawsze jestem za karaniem ludzi finansowo. Jakby taki hejter dostał z 50 tysięcy kary zadośćuczynienia to myślę, że więcej klawiatury do ręki nie weźmie.
×
×
 • Create New...