Skocz do zawartości
MIRAS

Potrzebny program

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem gdzie umieścić pewne moje zapytanie wiec pisze tutaj, w razie co przenieście.

Potrzebuję patentu - programu aby złamać hasło które zabezpiecza pliki spakowane w winrar.

Słyszałem ze idzie to jakoś odnaleźć bez zabawy w wymyślanie hasła bo za chiny nie mogę przypomnieć jakie ono jest.

 

Od razu zaznaczam ze nie chcę tego wykorzystać do włamania sie w czyiś plik. potrzebuje do własnego użytku. odpowiedzi prosił bym kierować na pw bo raczej to nie będzie żaden legalny produkt patent, wiec nie chce zamieszczać takich oto informacji na forum.

 

Jak ktoś zabłyśnie to będzie miał u mnie przysługę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezka sprawa probowalem zlamac haslo 4literowe programem ARAR zajelo to jedyne 10h.jesli haslo zawiera wiecej niz 6znakow moze byc problem.Na pomoc podobno przychodzi Crark gdyz troche lepiej sobie radzi.Zycze powodzenia:-)

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arar'em ciężko nie było.. około 3-4 min na paczkę całą z filmami..tylko jedynym problemem z którym teraz walczę jest to ze odzyskane pliki nie mogę odtworzyć.. pisze ze plik zawiera błąd lub jest uszkodzony.. z początku sprawdzałem czy pliki nie są oryginalnie wyczyszczone i dla tego nie można ich teraz odczytać.. z pomocą mi przyszedł kumpel i odtworzył pliki w trybie binarnym i jest ok.. nie wiem w jaki sposób je naprawić lub przez co odtworzyć..

Najlepsze ze długa zabawa przede mną bo te pliki potrzebuję a miałem jedynie tą zakodowaną paczkę..

 

może coś innego znacie przez co by szlo rozszyfrować hasło.. bo przypuszczam ze to arar coś na majstrował ze teraz ich nie mogę odtworzyć. Potrzebował bym to hasło.. wyświetlone nie złamane przez jakiś program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...