Skocz do zawartości
Masterix07

[Zamknięty] Dead Inside - nooo czeeeść :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Pisze tego posta drugi raz bo kiedyś się już z wami witałem, ba nawet jeszcze konto istnieje :) Grałem jakiś czas temu na batonie razem z batonem :P niestety jakoś potem wyszlo że odpusciłem sobie CS:GO. Od kilu miesięcy znowu zacząłem się bawić w CS ale głównie grałem MM. Ale teraz za bardzo wkurzam się na Rusków to i stwierdziłem że pogram na jakims serwerze :) A że tylko jeden tak dobrze zapadł mi w pamięć to nie było innej możliwości :) Tak więc witam ponownie i jak możecie napisać co warto ciekawego na forum przeczytać to byłbym wdzięczny :P Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Witaj ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Patrycjo nie będę już przeklinał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część ;) napewno warto sobie odświeżyć regulamin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Flodziak
      Witajcie ja mam na imię Maciek i mam 14 lat 
    • Przez Rybson
      Witam, nick z gry- Rybson. Zapewne już to zauważyliście^^ Imię:Bartosz, wiek 24 skończone w marcu. 
      Z generalnych spraw, mieszkam w Anglii, dokładniej w Machester. W cs'a gram już kilka lat(nie pytajcie, bo nie wiem:d). Zazwyczaj można mnie spotkać na FFA w cs go.]
       
      Co robię w wolnym czasie, prócz ładowania hs'ów(:Dnigdy nie wchodzą:D), chodzę na siłkę, pracuję, gram w piłkę i takie tam. 
       
      No nic, miło wszystkich poznać, jak ktoś to powiedział, kłaniam się nisko aż po same kule!;d 
    • Przez Kacz0r
      Witajcie. Jestem Bartek Kaczorowski. Mam 17 lat, 15 stycznia osiemnastka. Zaczynam grać na waszej serwerowni od dzisiaj. Podejrzewam grać na PaintBallu i 4Fun, tak jak zazwyczaj. Interesuje mnie piłka nożna. Będę grał pod nickiem William. Witam was wszystkich. Myślę, że będzie miło.  :P 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...