Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

Naklejki drużyn i autografy graczy wprowadzone!

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł moment, na który czekała cała społeczność Counter-Strike: Global Offensive - pojawiła się aktualizacja zawierająca naklejki uczestników nadchodzącego ESL One Cologne 2015. Oczywiście nie zabrakło stickerów dotyczących dwóch polskich zespołów - Virtus.pro oraz Team eBettle. W nowym update wprowadzono również długo oczekiwane naklejki z autografami graczy.

 

ESL One Cologne 2015 rozpoczyna się już 20 sierpnia. Można było spodziewać się, że w tym tygodniu pojawi się aktualizacja, w której będzie sporo o tym prestiżowym turnieju. Valve w końcu postanowiło przedstawić nowe naklejki drużyn, które prezentują się tak:
 


eslonecologne_update.png

 

Wraz z update oznaczonym numerkiem 1.34.9.6 po raz pierwszy pojawiły się również naklejki z autografami graczy, o których mówiło się już od wielu miesięcy. Niektóre z nich wyglądają następująco:


naklejki_autografy.png

 

Co ważne - 50 % ze sprzedaży naklejek trafia do drużyn i ich organizacji.

 

źródło http://www.cybersport.pl/

/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Fajna sprawa z tymi naklejami z autografami, tylko mnie ciekawi, która naklejka wygląda według Was najlepiej, ponieważ ona za kilka miesięcy będzie najdroższa od pozostałych, mam w planie kupić parę i sprzedać za więcej, co myślicie o naklejkach ? :d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie podoba ten trójkąt ;D A tak ogólnie dobry pomysł z tymi naklejkami trochę $$$ będzie dla drużyn ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naklejki GooD :) Czasami ktoś dobre pomysły mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...