Skocz do zawartości
Me_Gusta

Chmura BEZ LIMITÓW pojemności !

Rekomendowane odpowiedzi

e6e8b3d358e093280b4b4e59d4578c66.jpg

Nie wiem czy słyszeliście już o nowej usłudze Google Photo's, ale dziś postaram się przybliżyć wam pokrótce z czym to się je.

Tak. Masz nieograniczoną powierzchnie na przesyłanie swoich słuitfoci w dużej rozdzielczości i do tego za darmo.

Google wydało też stosowne aplikacje kompatybilne z iOS jak i Androidem (oczywiście Windows i MacOS też ma dedykowane apki)

Wystarczy, że pstrykniesz fotkę koleżance pod prysznicem i po chwili trafia ona na chmurę która jest też odpowiednio zabezpieczona przed takimi Ha cKe ra Mi jak Batonik ;)

Jedynym mankamentem przesyłania filmów i zdjeć do darmowej chmury jest zmniejszenie rozmiarów do 16MB zdjęcie.

Co to znaczy w praktyce ?

Jeżeli nie jesteś PRO fotografem to ten limit będzie ci zupełnie obcy a twój smartfon napewno nie przebije się przez ten próg

Do tego dostajemy "asystenta" który układa nasze zdjęcia w foldery, tworzy filmiki, robi gify i wiele więcej.

Przypisuje im nazwy np "drzewa", "wakacje w Dubaju", małpy etc

Wstawię jeszcze kilka zdjeć samego interfejsu z apki na iPhone.

Polecam całkiem przydatna "chmurka"

Dodam jeszcze, że darmowego miejsca jest 15GB na prywatne pliki do których jest osobna aplikacja "Dokumenty" jak i oczywiście zwykła przeglądarka.

44b45dc9e9acb00e64b6c3e09aa461be.jpg

fc1c23ac34af80d4d587916e072db187.jpg

ad9b07271034e9e7b722c8fa829d822d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przy okazji obczaiłem więcej ciekawych aplikacji od Google'a w sklepie play - na prawdę, bardzo duży wybór ciekawych i użytecznych aplikacji wykonanych jak na google na przystało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...