Skocz do zawartości
KeczuP

Reconecty

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko odnośnie reconectów. Wczoraj był płacz do mnie dlaczego nie banuje tych co robią reconecty. W regulaminie nie ma nic na ten temat stąd ten temat.

- Banować?
- Kickować?
- Ostrzegać?
- Slayować?
- Nic nie robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dałem kicka za reconnecta kiedyś (już nawet nie będę używał nicku tej osoby) to miałem potem płacz na sb..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Maciek musisz to ustalić w regulaminie! jak uważasz? Ja często to spotykam na 1# hmm no i denerwuje to że ktoś tak robi , uważam że powinna być kara ban 5min. Ponieważ dużo ludzi to nie toleruje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdradze wam moj sposob na reconekciarzy.Jak widze takiego za 1 razem ostrzezenie za 2 kick za 3 ban do 30min

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki plugin który uniemożliwia reconnecty, po prostu go wgrać i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Evenement to podaj :)

 

Jeśli chodzi o reconnecty to tak jestem na plus i minus, czyli neutral, dlaczego? @Honor wyjaśnił dlaczego :) Odkąd gram to zauważyłem że najwięcej tak czynią Retro i Profe ale wkurzające jest to że zabijasz 2x w tej samej rundzie bądź oni Ciebie, ponownie.

Pamiętajcie o graczy, którzy nie robią tego specjalnie, ponieważ może wejść a jakiś problem akurat u niego występuje. Nie raz nie dwa widzieliście jak gracze pisali na czacie że wchodzi na serwer i po paru sekundach wywala czy inne typu problemy. Także uważam że rozsądnie się nad tym zastanowić ale nie ukrywam że trzeba trochę w regulaminie dodać/usunąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/24035-block-reconnect-respawn/

Obywatel myśle że warto wgrać ten plugin bo nawet jak by jakiś gracz miał problemy z CSem to myśle że jak poczeka 1 runde to korona mu z głowy nie spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem to wgram 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA nei musze pluginu wgrywac gdyz nauczyli sie ze zlapie na specjalnych reconectach dostawali bana był swego czasu 1 osoba która w 1 dniu zarobila podajze 10 banów ode mnie to od razu oduczyla sie reconectow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Retro ani Profe tego nie oduczysz, Retro za kicka którego dostał za reconnecty tak płakał jakby dostał bana na 3 h..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech jak nie nauczysz jak kazdego mozna nauczyc daj mi 3 dni i admina i plus troche czasu dla mnie to nauczy sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuję dodać wzmiankę o tym w regulaminie, to najłatwiejsze rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Evenement w porządku ale tak j.w napisałem trzeba pamiętać o innych, którzy nie robią tego... :)

@Honor jak wgra to dajcie relacje jak ten plugin się sprawuje :) + możesz dać że wgrałeś taki plugin w tym swoim temacie @Honor ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wgrane i napisane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...