Skocz do zawartości
Wojciech J.

Animowane sygnatury / avatary

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Jednym z moich hobby jest animacja/grafika komputerowa. Robienie sygnatur to mój konik. 
Uznałem, że warto dla wzbogacenia się w nowe doświadczenia zaproponować Wam wykonywanie takowych. 
Jeżeli ktoś chciałby animowaną sygnaturę lub avatar o dowolnej tematyce (pod warunkiem, że nie łamie zasad regulaminu forum), może pisać w tym temacie. 


Dodatkowe info:

- Robię sygnatury/avatary o dowolnych wymiarach (szerokość/wysokość)
- Staram się maksymalnie ograniczyć rozmiar grafik, żeby nie zabić strony.
- Moją dewizą są płynne przejścia w animacji (brzydzę się grafiką, gdzie animacja jest ucięta i zaczyna się od nowa).
- Czas w jakim wykonuję grafiki to maksymalnie dwie godziny.
- Nie robię "darmowych gównianych próbek" tylko maksimum na jakie jestem w stanie sobie pozwolić.
- Wszystkie grafiki są robione absolutnie za darmo. Jest to dla mnie dobra praktyka jak i satysfakcja. 
Przykładową grafiką jest moja sygnatura. Oczywiście nie pieściłem się przy niej, dlatego na pierwszym kadrze widać lekkie przycięcia animacji. Było to zrobione z filmu, który nagrywałem komórką poprzedniego dnia. Niech prace, które dla Was wykonam zrobią za "portfolio". 

Jak składać "zamówienia"? 
Przykładowy wzór:


- Rozmiar GIF'a: 600x200
- Nick na sygnaturze: Tomeczek XYZ PRO
- Czcionka: Jakieś fajowe kreski
- Tło: Gość z terro z opaską strzelający heada
 
Oczywiście możecie też zdać się na moją wyobraźnię i podać mniej szczegółów. Sygnatury/avatary robię w wolnym czasie. Obecnie klepię nocne zmiany, więc jeśli ktoś napisze o ósmej rano post, zobaczę go dopiero o 15:00 jak wstanę a wykonam pewnie przed 17:00. Prace wykonuję w kolejności dodanych postów. Będą umieszczane w tym poście jedna pod drugą z dopiskiem Waszego nicku z forum. 

Pozdrawiam i zachęcam do zarzucenia mnie robotą!
Wojciech J.

Prace:

1.

a powiedz mi czy cos podobnego co ja mam obecnie ustawione jako sygnatura dajesz rade ;>?ewentualnie modyfikowac dodajac tekst?


Przed i po:
5ueD4FT.gif?1 ->

 

 

wgs1ux.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mieć kolejnego grafika na forum ;) w razie potrzeby napisze pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...