Skocz do zawartości
Lio

Autokampa

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się nowy problem na serwie...

 

Ludzie zaczęli używać masowo tzw. autokampy. Ok wszystko spoko, broń trochę overpower i pussy niech jest jak jest mimo, że jestem przeciwny jej obecności. Jednak problem tkwi w czymś innym. Dynamika gry odwróciła się o 180 stopni. Ludzie nadmiernie kampią z tą bronią, to nie jest fajne. Z dynamicznego FFA mamy kemping. Druga strona, wielu osobą się to nie podoba, że takowa broń jest dostępna, cytując wypowiedzi innych: "gówno nie broń", "niech ktos zabije tego typa z autoszmatą bo nie strzymie", "jak bardzo bez jaj trzebabyć, żeby tym grać". Zauważyłem też, że jak ktoś nadmiernie rozkłada obozowiska z tej broni to ludzie uciekają ze serwera. 2 propozycje mam, albo ją wyłączymy, albo podnieść jej cenę do 10k-12k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Lio a co biją Cię tą bronią ? :P a ludzie zawsze narzekać będą na wszystko. I tak rzadko kto kupuje tą broń, ja nie widzę przeszkód by była blokowana. Broń jak każda inna lecz ma swoje gabaryty którą można łatwiej zdobyć fraga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to róbcie jak chcecie, ja tylko dałem propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdanie mam podzielone nie ukrywam że przeszkadza ta broń, zwłaszcza na mniejszych mapach.  Natomiast zgadzam się z @Lio sranie po kątach z tą bronią to trochę przesada, zwłaszcza na respie np dust2, eldorado czy westwood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak rzadko kto używa tą broń wiec nei opłaca się jej blokować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...