Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a więc któryś raz zauważam ten błąd gdy serwer wyjebie się

 

Błąd Segmentation Fault jest następstwem przeciążenia procesu serwera w wyniku konfliktu silnika HLDS ze składnikami serwera lub w wyniku błędu/luki w samym silniku serwera. Składnikiem, który powoduje konflikt najczęściej jest modyfikacja, plugin lub map Więcej informacji znajdziesz w FAQ

 

 

Oczywiście nie 1 raz to jest aczkolwiek to już jest sprawa dla opiekuna serwera badz Macieja ;] Wypadałoby coś z tym zrobić bo oczywiście nie będe wiecznie mobilcznie restartował serwera albo wysłuchiwał telefonów pt" MAkarov zrób coś z serwem bo znowu wyjebało" albo sms o podobnej treści.

 

 

 

P.s Proponuję najlepiej zrestartować do zera serwer i od nowa wgrac amx mod mapy (przy okazji powypierdalać śmietnik jaki przy okazji tam jest) ponadto wszystko do najprostszych rzeczy zostawic i może to coś pomoże i nie będzie crashowało.

 

Tak tak wiem za chwile będa wpisy to czemu tego ja nie zrobię?Odpowiedz nasuwa się od razu--->Nie jestem już opiekunem i myślę że nikt nie wyjebie z tekstem "Masz dostęp do pukawki to zrób to i tyle"

 

Tradycyjnie jak coś się dzieje to nagle cisza panuje czyli standardowo podejście ......sami dopowiedzcie sobie po prostu wyjebane totalnie i niech się dzieje kurwa co chce.Z takim kurwa jego mać podejściem to możemy cofnąć sie do PRL-u albo nawet i nie bo za tych czasów ludzie bardziej pracowici byli i zaangażowani........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że post pod postem ale widzę znowu zero reakcji przemyśleń.Widać podejście góry ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak nie zapomnę złoże ofertę na amxx.pl ws. crashy, aby zostały wyeliminowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomne ci jutro bo sytuacja robi sie drazniaca.A co myslisz o zrestartowaniu serva jak napisalem?

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo wlasnie wystapilo Macieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...