Skocz do zawartości
KeczuP

Ence pence i Kwaśniewski

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pewiem, że Ci dwaj panowie grają na jakimś TS3 albo innym komunikatorze. Skąd to wiem? Dzisiaj z rana taka o sytuacja na westwood:

Ence -> "Gracz jest na dachu przy respie. Tak mi mówi Kwasniewski. Teraz na hotelu jest."

Ence był w ct i żył natomiast Kwaśniewski i gracz, który został byli w tt. Niestety dema w hltv nie nagrały dźwięków z mic'a więc nie mam żadnych dowodów. Poźniej jeszcze Zgredzior pytał się Ence, żeby zapytał się Kwaśniewskiego gdzie są terroryści. Więc jak zobaczycie tych dwóch panów przyjrzyjcie się im bo niestety ale grają nie uczciwie.

Dodatkowo takie coś nagrałem na inferno: http://www96.zippyshare.com/v/lUA6fe1r/file.html

Antyflesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym antyflashem można się spierać, bo tylko jedna akcja, a co do komunikatora to wielka szkoda, że to się nie nagrało. Następnym razem trzeba być czujnym. Proponuje sobie zrobić jakiegoś binda w stylu bind + "record fastdemo" i słuchać takich tekstów, szybko odpalać demko i nagrywać z nadzieją, że znowu coś wspomną na temat komunikacji poza serwerowej. 

 

 

Edit. a może popytać ludzi na serwie którzy byli przy tym i na świadków brać :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...