Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

[Rozpatrzone] SaSoRi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: SaSoRi
Serwer: #1
Data: 12-06-2015r
Adres ip (amx_ip): 188.246.158.182
Demo/screeny: http://www54.zippyshare.com/v/OZX1bmni/file.html
Opis sytuacji: Gram sobie normalnie, miałem staty 7:1 bodajże i zaczął się przyczepiać...jak zwykle aż w końcu coś takiego oznajmił jak w dowodzie. Nie pozwolę sobie na takie typu komentarze w sprawie matek, ojców czy innych członkach rodzinnych. Nie ważne czy to jest żart. Nie akceptuję czegoś takiego, tyle w tym temacie. Za mój komentarz który jest widoczny przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie ładnie. Ale idąc regulaminem jeżeli ukarzę Sasoriego banem Ty też powinieneś dostać za Twój nie potrzebny komentarz. Powinien Cię przeprosić za to żeby rozwiązać tą sytuacje,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Odmówiłem już 10 razy różaniec w ramach pokuty zadanej przez honora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelnoprawny to chyba na westwood_big bylo i nie mialo byc obrazliwe dla Ciebie chodzilo o to ze nie musisz juz uzywac chitow bo sie z nimi urodziles. Ja bym taka sytuacje olal. Jak wchodzilem na temat na forum to myslalem ze Cie jakos bardzo po rodzinie pojechal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę jak dzieci w przedszkolu :D

 

Podajcie sobie ręce w imię lepszego jutra czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie wziąłeś to do siebie. Jasne, mogło Cię to urazić, ale myślę że on nie miał nic obraźliwego na myśli. Nie wiem na jakiej stopie żyjesz z SaSorem i ile się znacie, ale on już tak ma. Urodził się trollem :D Ale w jaki sposób to już nie będę pisać, bo warn poleci  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden czy drugi by to olał. Marcina to uraziło i powinniście darować sobie wszelkie komentarze. Niemniej Marcin powinieneś załatwić to bezpośrednio z LEaderem pisząc do niego prywatną wiadomość, że nie podobają się Tobie takie odzywki, zamiast wywalać to na forum. Gdyby nie przeprosił to wtedy piszesz to tutaj, zwracamy zainteresowanym stronom odpowiednie uwagi, ewentualnie kary lub ciskamy w swoje strony inwektywami.

 

Co się tyczy LEadera. Nie wiem czy przeprosiłeś Marcina za to co napisałeś w jakiejś prywatnej wiadomości, ale to co umieściłeś w tym temacie to jawna kpina. Ja wiem, że próbujesz być śmieszny, ale coś Ci nie wychodzi. Twoje wypowiedzi zamiast tryskać humorem to buchają pogardą w kierunku osoby, do której je kierujesz. Twój wpis w tym temacie odczytuję w następujący sposób: "Przepraszam. Piszę to tylko, żebyście się ode mnie odczepili i tak mam to w dupie." Ja pamiętam Ciebie jako śmieszka i trolla, ale ostatnio stałeś się po prostu wredny, bezczelny i chamski. Albo inaczej, niektórzy wydorośleli i to co kiedyś uważali za śmieszne, teraz mogą uważać za chamskie. Zastanów się następnym razem jak coś będziesz pisał.

 

Chciałbym wszystkim przypomnieć, że parę lat temu to forum zakładałem po to, żeby utrzymać w kupie społeczność pewnego serwera. Jeśli nie będziemy się wzajemnie szanowali to wszystko szlag trafi. Już są głosy, że to nie to samo co kiedyś. Owszem, ale jeszcze coś ze starych dziejów zostało. Sam też nie jestem święty, czasem nerwy mi puszczą i potrafię być wobec niektórych wredny, jednak staram się trzymać je na wodzy najmocniej jak potrafię. 

 

Potraktujcie to kazanie jako karę, wyciągnijcie jakieś wnioski i załatwcie to między sobą jak dorośli (nie mam na myśli mordobicia czy porachunków na miecze, po prostu pogadajcie). 

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...