Jump to content

LEader

Przyjaciel
 • Content Count

  868
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

LEader last won the day on May 12 2015

LEader had the most liked content!

About LEader

 • Rank
  Boto-soko-maroko Master

Informacje dodatkowe

 • Gadu-Gadu
  13549419

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nawet na turniejach używają autolamy. Minusy owego gnata 1) jest bardzo droga 2) ma słabą szybkostrzelność 3) ta z ct ma słabą celność 4) ta z tt ma mniej ammo i długo się przeładowuje. Ogólnie broń jest mało poręczna i nie psuje balansu rozgrywki. A ja nie lubię być ograniczany na siłę. Nie wiem czy grasz na FFA (bo jakoś na gametrackerze nie znalazłem twojego nicku), ale u nas tylko jedna osoba notorycznie gra sg/hk, kiedy kampi za długo admin potrafi zmotywować ją do działania. Dlaczego? Sevral dobrze napisał, gdy wszyscy porzucili FFA i nikt tam nie grał, AWP było ograniczone do dwóch sztuk na drużynę. Bo miękkie kluchy zawsze będą płakać, zawsze gra będzie nie sprawiedliwa tylko dla nich. A przecież każdy może kupić taką broń (jak ma fundusze na nią) nie? Bo co? Przecież ta broń jest taka potężna, nie potrzebujecie skilla to czemu nią nie gracie? Sprawa jest prosta bo to nie jest super broń, mało kto nią gra, więc jest idealna na "kozła ofiarnego" wyników bądź frustracji.Tak samo byłoby z ak lub innym m4 gdyby tylko garstka używała tej broni. Bo większość zawsze zwycięża mimo że jej argumentów brak.
 2. Nie tylko ty miałeś taki problem. Jest to wina serwera, który z automatu dał ci bana (dokładniejszy powód nieznany). To nie był ban przez amx, więc w liście banów nie można było tego zobaczyć. Teoretycznie ban sam znika po pewnym czasie, bądź też można prosić admina(jak się ma do niego kontakt)by odbanował twoje ip i to pomaga.
 3. Variatto ma racje. Jeżeli nie ma dobrej ekipy w ct to się tylko człowiek denerwuje, pewnie dlatego zniknęła ta mapa z #1. Chociaż w serduszku tam głęboko, bardzo lubie siedzieć w tt na tej mapie :P.
 4. Nie znam zbytnio gracza, ale po dzisiejszej grze stwierdzam że za bardzo go emocje ponoszą. Chłodna głowa jest ważna w ocenie sytuacji, nie można oceniać gracza z perspektywy "bo mnie zabił, to pewno czit". "+" że zgłasza cziterów? Chyba "-" że zgłasza każdego (a można to wywnioskować po niektórych postach) co wie do czego służą słuchawki. Jestem na nie.
 5. @@nook nie martw się mnie też dzisiaj od czitów wyzywał ;p. Szkoda że nawet na specta nie przeszedł a ja nie lubie takich wykrywaczy czitów co to po zgonie już wiedzą że ktoś śmierdzi. Jeżeli "tak" miałoby skale od 1 do 10, gdzie 10 jest najwyższą oceną, byłbym w stanie dać 2 (bo podrywa mężczyzn o damskim nicku :D). Ps. Wiem że każdy z was kiedyś grał na #1 ale teraz na jedyneczkę mało kto z was zagląda a wedle zasady... Witam, aby wasz komentarz był przydatny to rozpatrzenia podania danego gracza, proszę swoje poparcie uzasadniać oraz jeżeli nie grasz na danym serwerze to także się nie wypowiadaj, ponieważ składa on podanie na serwerze na którym Ty nie grasz. Nie przestrzeganie tych zasad będzie karane ostrzeżeniem. Tak się tylko czepiam, bo oczywiście masa wie lepiej :].
 6. LEader

  Honor

  - Zdrowie ! - Zdrowie - Ho ho honorek mój przyjacielu... skoczysz po kolejną flaszeczkę - Ale ty płacisz - Psia jego mać a ja ci życzyłem dużo zdrowia i pieniędzy - trollface
 7. Nick: Sasek kiełbasek Liczby: 7,8,9,10,11,12 whos next :D?
 8. Konsole aktywuje się tyldą czyli tym przyciskiem -> "~".
 9. Sytuację nie do pozazdroszczenia mamy na pierwszym serwerze. Mało graczy, znikoma aktywność adminów (przez co nawet jeden cziter niszczy zabawę), dużo dużych map. Z drugiej strony jest pewien admin którego widuje najczęściej, który nadużywa swoich kompetencji w celu "ściągnięcia więcej liczby fragów" , można by rzec próbuje ratować serwer na własną rękę. Chwilowo nie mówię o samej skardze by nakreślić całą tą beznadzieje jaka zapanowała. Przed napisaniem posta, zerknąłem na psychostaty jedynki by zobaczyć kiedy ostatnio grali ci admini, którzy się tutaj wypowiedzieli, porównując z aktywnością głośnika. Meritum tej sprawy w moich oczach wygląda następująco, gdyby więcej osób zainteresowało się sytuacją #1 (nie licząc wykładania hajsu na reklamy), gdyby chociaż była jakaś cząstka osób poświęcająca więcej czasu na ten serwer a nie na inne, to pewnie oj nie robiłby takiej samowolki, zresztą on sam wie że to nie jest za dobre działanie, najwidoczniej nie widzi innej opcji (swoiste proszenie o pomoc). Co do samej skargi, wedle regulaminu wszystko jest na niekorzyść admina, pytanie brzmi jaka powinna zostać wymierzona kara. Jeżeli zostanie odebrany admin, to uszczuplicie i tak już mało aktywną administracje, sytuacji to na pewno nie ułatwi, bo chętnych na admina na serwerze widmo ze świecą szukać. Jeżeli dostanie naganę to raczej taka sytuacja się powtórzy, co też nie będzie korzystne dla graczy którzy nie LUBIEJĄ jak ktoś nadużywa admina. Ja bym sugerował dialog w admin roomie, podjęcie jakiegoś działania dla dobra serwera, ale to już wasza decyzja... Ps. Ale dopiero po hltv będzie wiadomo czy tylko jedna strona była winna :P.
 10. LEader

  ;V

  To ja przepraszam, po co jest vote? Skoro wystarczy płakać w rękaw adminowi by dostać to co chce? Po co w ogóle nam plugin blokujący 15 ostatnio rozegranych map? Skoro prawowity cel, by leciało coś innego, jest całkowicie zaniedbywany? Myślę że lament graczy w tym przypadku był adminowi na rękę, ale ja tam się nie dziwie też nie lubię piranesi :D. Ale Marcinie, najgorszym co można zrobić w takiej sytuacji jest obraza jego osoby, w tym momencie jesteś skazany na porażkę, plus widzisz jak się zachowuje rozgniewany admin :D.
 11. Pewnego dnia, na uroczym batonie, grał sobie sasor i słabsze gamonie. Padają heady, sasori dziś wymiata, to niemożliwe to koniec świata. Kolejne zgony, pewien gracz wkurzony, krzyczy głośno, ten sasori jest odpalony!! Choć dowodów brak, bo każdy wciąż grał, podżegacz do voteban ciągle namawiał. Posłuch miał duży, kilka głosów wpadło i można by rzec że 45% siadło. Łezka by pociekła, smutno by mi było, że przez tyle procent się mnie pozbyło. Rozumiem że chodzi o sytuacje w której jest pełen serwer, ale nie zawsze tak jest a wtedy mogą ucierpieć niewinni :D.
 12. Zobacz czy w panelu sterowania twojej karty graficznej masz ustawienia sprzyjające wydajności a nie jakości. Może jakaś komenda :D? Skoro nieprzekracza oznacza to że masz jakieś ograniczenia (coś w stylu "fps_max" z 1.6)
 13. Przepraszam. Odmówiłem już 10 razy różaniec w ramach pokuty zadanej przez honora.
 14. Złoty już zapewne nie pamięta że kiedyś go prosiłem o taki dział, a idź w ... panie*. Co do samego pomysłu, to sugeruje by żył bardziej batonem niż cs'em "na świecie", tak żeby zrobiło się bardziej rodzinnie. Zgłaszam się na pomagiera, obiecując przynajmniej jeden artykuł w ciągu roku miesiąca :3. PS. Zdziwiony jestem szybką reakcją góry, patrząc np. na ten temat http://home-edition.eu/topic/5982-nowy-dzia%C5%82-og%C3%B3lny-dla-wszystkich-serwer%C3%B3w/;]* *Macie maść na ból dupy :]?
 15. Ja bym na tym stanowisku widział kazanka... No ale gratulacje Makarov niechaj fairy tail ci sprzyja :3. Bo co innego można napisać w tym temacie, ja bym go zamknął :]. Edit: Przez nicki nie zajarzyłem kto kogo wybzykał także to me_gusta jest tym dominującym, gratulejszyn :D.
×
×
 • Create New...