Jump to content

LEader

Przyjaciel
 • Content Count

  868
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

LEader last won the day on May 12 2015

LEader had the most liked content!

About LEader

 • Rank
  Boto-soko-maroko Master

Informacje dodatkowe

 • Gadu-Gadu
  13549419

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie znam zbytnio gracza, ale po dzisiejszej grze stwierdzam że za bardzo go emocje ponoszą. Chłodna głowa jest ważna w ocenie sytuacji, nie można oceniać gracza z perspektywy "bo mnie zabił, to pewno czit". "+" że zgłasza cziterów? Chyba "-" że zgłasza każdego (a można to wywnioskować po niektórych postach) co wie do czego służą słuchawki. Jestem na nie.
 2. @@nook nie martw się mnie też dzisiaj od czitów wyzywał ;p. Szkoda że nawet na specta nie przeszedł a ja nie lubie takich wykrywaczy czitów co to po zgonie już wiedzą że ktoś śmierdzi. Jeżeli "tak" miałoby skale od 1 do 10, gdzie 10 jest najwyższą oceną, byłbym w stanie dać 2 (bo podrywa mężczyzn o damskim nicku :D). Ps. Wiem że każdy z was kiedyś grał na #1 ale teraz na jedyneczkę mało kto z was zagląda a wedle zasady... Witam, aby wasz komentarz był przydatny to rozpatrzenia podania danego gracza, proszę swoje poparcie uzasadniać oraz jeżeli nie grasz na danym serwerze to także się nie wypowiadaj, ponieważ składa on podanie na serwerze na którym Ty nie grasz. Nie przestrzeganie tych zasad będzie karane ostrzeżeniem. Tak się tylko czepiam, bo oczywiście masa wie lepiej :].
 3. LEader

  Honor

  - Zdrowie ! - Zdrowie - Ho ho honorek mój przyjacielu... skoczysz po kolejną flaszeczkę - Ale ty płacisz - Psia jego mać a ja ci życzyłem dużo zdrowia i pieniędzy - trollface
 4. Nick: Sasek kiełbasek Liczby: 7,8,9,10,11,12 whos next :D?
 5. Zobacz czy w panelu sterowania twojej karty graficznej masz ustawienia sprzyjające wydajności a nie jakości. Może jakaś komenda :D? Skoro nieprzekracza oznacza to że masz jakieś ograniczenia (coś w stylu "fps_max" z 1.6)
 6. Przepraszam. Odmówiłem już 10 razy różaniec w ramach pokuty zadanej przez honora.
 7. Złoty już zapewne nie pamięta że kiedyś go prosiłem o taki dział, a idź w ... panie*. Co do samego pomysłu, to sugeruje by żył bardziej batonem niż cs'em "na świecie", tak żeby zrobiło się bardziej rodzinnie. Zgłaszam się na pomagiera, obiecując przynajmniej jeden artykuł w ciągu roku miesiąca :3. PS. Zdziwiony jestem szybką reakcją góry, patrząc np. na ten temat http://home-edition.eu/topic/5982-nowy-dzia%C5%82-og%C3%B3lny-dla-wszystkich-serwer%C3%B3w/;]* *Macie maść na ból dupy :]?
 8. Ja bym na tym stanowisku widział kazanka... No ale gratulacje Makarov niechaj fairy tail ci sprzyja :3. Bo co innego można napisać w tym temacie, ja bym go zamknął :]. Edit: Przez nicki nie zajarzyłem kto kogo wybzykał także to me_gusta jest tym dominującym, gratulejszyn :D.
 9. Jestem na nie, ponieważ kandydat nie spełnia wymagań. No i słabe "dlaczego ja" :>.
 10. Graficzny motyw da DA! Jednak sama w sobie myśl w jaki sposób by to działało niezbyt. Lepiej dodać to do czegoś nowego (nie mam ochoty myśleć), bądź czegoś co już jest (same posty, reputacja)
 11. A nie widzisz tej gwiazdeczki nad "-1miesiąc na forum"? Rozumiesz już gdzie są możliwe wyjątki? + proszę swoje poparcie uzasadniać oraz jeżeli nie grasz na danym serwerze to także się nie wypowiadaj, ergo, "gram na serwerze od święta", mogę się wypowiedzieć bo grałem na tym serwerze, a że ciebie nie spotkałem to już inna historia na którą nie ma paragrafów których na mnie usilnie szukasz. Zakończę naszą rozmowę " Moja aktywność na forum na pewno będzie się zwiększać." Trzymam cię za słowo. I dupska tak nie spinaj, tylko na serwie wywijaj, admina i tak dostaniesz, wtem będzie taki zaciesz, cziterów pobanujesz, hejterów wyałtujesz, no i na forum... :3
 12. Tak. Wnioskuje to z twojej działalności na forum "Kolejny odpaleniec, który już długo gra na serwerze." "Cisnie na Wh typ już pare miesięcy (...) Wkońcu się zdenerwowałem i ja" "Nie mam 15 sztucznie nabitych postów.". Oczywiście prawdziwą moją intencją było to że jako osoba która cię nie zna, a chce poznać, lecz nie może grać, ma tylko jeden środek przekazu, forum. Sytuacje braku admina znam doskonale z innych serwerów (chociażby z pobliskiego ffa) i rozumiem twoją frustracje. Moim problemem jest natomiast regulamin (liczba postów) który w twoim przypadku wygląda tak A za to u kogoś innego, osoby która nie jest ulubieńcem publiczności wygląda tak. Powiedz, czy uważasz to za uczciwe postawienie sprawy?
 13. To mógł tych zgłoszeń dać z 15, bo serio po co ta zasada jeżeli "ci fajni" nie muszą pisać w DEBILNYCH tematach, co w sumie niedobrze wróży o tym forum, a ci mniej fajni muszą strzępić język aby zgraja nabijaczy nie napisała mu pod postem że nie spełnia wymagań... A ja głupi myślałem że zasady są dla wszystkich trollface Co do samego podania, widzę że ludzie są przychylni do twojej osoby, niestety ja nie miałem styczności cię poznać na serwerze (bo na pb wbijam od święta, czekam na masę trollingu ;D ), a z aktywności forumowej albo inaczej z tego co udało ci się napisać, wnioskuje że używać mózgu potrafisz, tylko że jesteś strasznie leniwy. Oczywiście jestem na nie dopóki kryteria nie zostaną spełnione, bądź zmienimy kryteria.
 14. LEader

  Nex

  Haxy jak malowane, tylko czemu demo takie długie? 30 mega jak po 2 rundach by poleciał, ba 2 to już za dużo :D. Ps. to nie steamowy gracz. O ile temat nie był przenoszony, to jest dobre miejsce na takie zgłaszanie cziterów. PS. Szkoda że jeszcze dwie osoby nie napisałyby wtedy "a powiedz mi dlaczego ja mam oglądać skoro to gracz 1.6 a nie GO ffa/ GO dust", takie "uwagi" (o ile byłyby słuszne) powinien tylko i wyłącznie pisać moderator i nie w nowych postach a w komunikacie autora.
 15. Jakiego speeda on ma w tych NUSZkach ;3. No chyba że to lagi trollface Kto to jeszcze pamięta ?? ;D
×
×
 • Create New...