Jump to content

booyaka

Przyjaciel
 • Content Count

  412
 • Joined

 • Last visited

About booyaka

 • Rank
  Stary wyjadacz
 • Birthday 11/23/1987

Recent Profile Visitors

713 profile views
 1. Oczywiście że znam. Nawet miło się tego słucha, przypomina czasy mojej gimbazy albo wczesnego liceum już nie pamiętam dokładnie :D Pamiętam jednak że wszyscy tru-hiphop-andergrandowcy jarali się tym hitem żeby później szydzić jak to komercha ;)) A ode mnie taki oto miły instrumental:
 2. Prawdziwego mężczyzne poznaje się nie po tym jak zaczyna ale jak kończy. 100% sprawdzone typy na koniec zabawy :D PS. Wiem że zabawa czasochłonna dla twórcy/ów ale można pomyśleć nad czymś podobnym w przyszłości. Np Champions League w przyszłym sezonie. booyakafinals.pdf
 3. Nie znam. Wytrwałem do końca tylko ze względu na panie w teledysku ;p Ale czy o to chodzi w muzyce :>? O gustach się jednak nie dyskutuje :P
 4. Nie miałem prawa znać takiego czegoś bo to zupełnie coś innego niż preferuje. Ciężko mi cokolwiek więcej napisać o tym co wyrzej bo wyłączyłem po minucie. Ode mnie za to ciekawe połączenie:
 5. @UP Przyznam że nie słyszałem o takim zespole ale od pierwszych dźwięków kawałek wpadł w ucho, stylem przypominając Metallikę. Niestety wokal psuje pierwsze miłe wrażenie :D A ode mnie kawałek z nowej płyty Linkin Park nagrany z Daronem Malakianem z SOAD.
 6. Gdzieś już słyszałem Widzę że niektórzy trzymają poziom w temacie (gratki KrzyhÓ) Device - Close My Eyes Forever
 7. Jedyny co się zna Szkoda tylko że już nie Del Piero podniesie puchar ;(
 8. Między innymi dlatego zaczynam wierzyć że demokracja to głupota :pirat:
 9. Bez Kazanka nie ma co robić filmu :znudzony:
 10. No to poznajmy nowe twarze, głos dla Layly.
×
×
 • Create New...