Jump to content

kazanek

Girl
 • Content Count

  3397
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

kazanek last won the day on November 10 2015

kazanek had the most liked content!

About kazanek

 • Rank
  Tamara Devoux
 • Birthday 02/17/1987

Informacje dodatkowe

 • Skąd
  _ jest EBOLA?
 • WWW
  redtube.com

Recent Profile Visitors

3418 profile views
 1. kazanek

  PW

  Należy z poziomu panelu, kliknąć w ustawienia grupy i tam zmienić preferencje, ale tu zarobieni wszyscy. Nai, weź przeczytaj mój przedostatni post i przeanalizuj go DOGŁĘBNIE, jak już wkraczasz w okolicę dupy.
 2. kazanek

  PW

  Dwa miesiące i nic się nie zmieniło. To już murzyn by to szybciej ogarnął.
 3. sieć jak i forum tworzą tylko i wyłącznie ludzie, a gdybym miał przedstawić swoją wizję, musiałbym wielu obrazić, bardzo wielu. To by miało odwrotny efekt od zamierzonego, bo w końcu to tylko i wyłącznie ludzie, Nie zrozumieli by w czym tkwi problem, bo nie widzom go teraz.
 4. kazanek

  PW

  lepiej nie pisz nic więcej, bo to może być zaraźliwe. doba mija. może w ten sposób dotrze
 5. kazanek

  PW

  o kant koła można tę grafikę roztrzaskać, skoro nie ma ona odzwierciedlenia w rzeczywistości. w skrócie u mnie tego nie ma. _______________ -skrypt był aktualizowany? -zapewne -tak więc ustawienia grupy.
 6. CIEKAWE SKĄD MASZ UB STARY DZWOŃCU 😄

 7. kazanek

  PW

  Ja tu z pytaniem w kwestii, gdzie jest skrót do pw, miałem tam dość ciekawe informacje, a nie mogę odnaleźć odnośnika.
 8. kazanek

  kazanek

 9. Witam, ale mnie tym przeniesieniem nastraszyłeś bo myślałem że ktoś usunął temat bo byłem w trakcie jego edycji, ale ok umieściłem tam bo właściwie ciężko powiedzieć gdzie ludzie częściej zaglądają.

 10. Pamiętaj, że na oddanie screenów masz 5 godzin. Screeny, które zrobił Ci admin, znajdują się: dla nonsteam X:/Program Files/Valve/Counter-Strike/cstrike lub cstrike_polish dla steam X:/Program Files/Steam/SteamApps/common/Half-Life/cstrike Screeny są robione w formacie: * .tga (nazwa wygląda mniej więcej tak: halflife01.tga). Screeny należy spakować do .rar i wrzucić na darmowy hosting, np: http://www.zippyshare.com Wzór: TEMAT NAZWIJ "SS" i NICKIEM ADMINA NP: SS HONOR Nick w grze: Data zdarzenia: Serwer: Admin robiący screeny: Screeny:
 11. By uzyskać ip gracza należy otworzyć konsolę i wpisać komendę: AMX_IP, następnie zrobić screena (snapshot lub na klawiaturze przycisk Print Screen) wzór: TEMAT NAZWIJ NICKIEM PODEJRZANEGO Nick podejrzanego: Serwer: Data: Adres ip (amx_ip): Demo/screeny: Opis sytuacji: Update: 02.12.2014 Uwaga! Prośba do wszystkich by dema wrzucać na zippyshare.com, ponieważ speedyshare.com wprowadziło ograniczenia w prędkości transferu. Dziękujemy
 12. Aby uzyskać steam id gracza, należy wpisać w konsoli "status" lub "amx_ip" ewentualnie poszukać w psychostatach WZÓR: TEMAT NAZWIJ NICKIEM PODEJRZANEGO Nick podejrzanego: Serwer: Data: Steam_ID: Demo/screeny: Opis sytuacji: Update: 02.12.2014 Uwaga! Prośba do wszystkich by dema wrzucać na zippyshare.com, ponieważ speedyshare.com wprowadziło ograniczenia w prędkości transferu. Dziękujemy
×
×
 • Create New...