Jump to content

KaSiA

♟Użytkownik
 • Content Count

  614
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

KaSiA last won the day on December 28 2017

KaSiA had the most liked content!

About KaSiA

 • Rank
  JaDoWiTa

Informacje dodatkowe

 • Nick
  KaSiA
 • Gadu-Gadu
  5084874

Recent Profile Visitors

4286 profile views
 1. MILF'ie gdzie jesteś jak Cię nie ma? 😄 Odwiedzę Cię niedługo 😄

   

 2. Ejjjj ! ! Lala ! ! A Ty czemu przybrałaś Smerfowy kolorek !? ;o

  1. KaSiA

   ♟KaSiA

   Oj kochana :) no tak się stało, coś się kończy coś zaczyna :))

  2. Olka91^

   Olka91^

   Wybacz, już przeczytałam temacik... I Rozumiem doskonale... eh. Serio...
   Tak czy siak - Jesteś MATKĄ serwerów ! I propsy dla Ciebie za wszystko co zrobiłaś ! :* :)

   And... Happy New Year ! :* :)  ps. W kontakcie ! ;)

  3. KaSiA

   ♟KaSiA

   Dziękuję kochana :* Tobie również Najlepszości na Nowy Rok! :**** W kontakcie oczywiście :)

 3. Rezygnacja Składam rezygnację z pełnienia funkcji pełnienia Opiekuna serwera oraz funkcji admina. Chyba nikt nie jest rozczarowany moją decyzją, jest ona związana, jak wiece z ostatnich postów, z brakiem chęci współpracy ze strony H@ oraz ich negatywnym podejściem do zmian. Nie mam nie wiadomo jakiej wiedzy, będąc Opiekunem #1 codziennie uczyłam się czegoś nowego, cały czas się uczę i mam parcie na chłonięcie tej wiedzy. Tutaj spotkałam się z oporem. Niby są jakieś pomysły na zmiany w sieci, ale na pomysłach stanęło. Twierdzono, że brak graczy na serwerze #1 jest spowodowany brakiem reklamy. Nie doczekaliśmy się reklamy, za to pokazałam, że bez niej można osiągnąć pełen serwer. Nie będę się rozpisywać, bo nie ma to większego sensu. Za chwilę pojawią się kolejne podobne tematy... Dziękuję wielu Wam za dobre słowa, za pomoc, wsparcie, za rozmowy, za śmiech i łzy, za to że byliście. Nie żegnamy się przecież na zawsze :P bo nie rezygnuje całkowicie z gry w CS-a ani też z bycia adminem czy sprawowania pieczy nad serwerem - będę gdzie indziej. Jeśli będziecie potrzebowali pomocy, rozmowy czy czegokolwiek pamiętajcie, że zawsze możecie do mnie pisać :) Myślę, że z osobami z którymi rozmawiałam na co dzień i mamy dobre relacje nadal pozostaniemy w kontakcie. Życzę Wszystkim, bez wyjątku, wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok, spełnienia marzeń, tych dużych i małych, zdrowia, szczęścia, miłości, wytrwałości i uśmiechu na twarzy. Konkurs FFA zostaje zakończony, Panowie @hahXD @BUCZ/PLAYER napisałam do Was na pw, braliście udział jako jedyni także otrzymacie konta steam, proszę tylko o kontakt jak napisałam we wiadomości. Modele kobiet na serwerze zostały usunięte. Pionteczka 3majcie się Batoniki KaSiA
 4.  

  1. Show previous comments  1 more
  2. OWSIANY pszenny

   OWSIANY pszenny

   Dziekowac,dziekowac. Przekaże koledze Haha :D :blush: :37sex:

  3. KaSiA

   ♟KaSiA

   hahaa przekazuj nawet z języczkiem hahaha xD

  4. OWSIANY pszenny

   OWSIANY pszenny

   Japierd... zostawię to bez komentarza........... :d 

 5. 28.12.2017 Zmiana rozgrzewki - zamiast noży - MP5 - nowy utwór na rozgrzewkę Dodanie modeli kobiecych na serwer dla obu drużyn.
 6. Dobra, przysiedziałam trochę i dzięki pomocy @IceCold udało się!!! - Adam dziękuję za pomoc! :* Zmiany zostały wgrane na serwer. Może trochę na przekór niektórym z władz, ale chciałam zaznaczyć tutaj, że przy wprowadzaniu jakichkolwiek zmian, kieruję się zdaniem osób aktywnych na serwerze i dobrem samego serwera. Jak można zauważyć, od kiedy jestem Opiekunem serwer stanął na nogi. Udowodniłam szanownej "górze", że można to zrobić zmianami, a nie jak się upierali reklamą. Serwer jest full bez żadnej reklamy. Zostały wgrane dwa osobne modele: CT TT Przypominam, że modele są dla KOBIET. Prośby o nadanie flagi będę w osobnym temacie. Póki co tyle w temacie. Zapraszam do podziwiania modelu na serwerze :) póki co mam JA! :D
 7. Niestety, starałam się, przygotowywałam plugin, nawet robiłam testy, jest częściowo wgrany na serwer, natomiast z powodu wsparcia czerwonych, którzy mają swoje zdanie i ..uj! Nie jestem w stanie zrealizować propozycji. Przykro mi, ale nie mam wolnej ręki, jestem blokowana, wszelkie pretensje proszę "wyżej".
 8. Łobuziaczku :37sex:

  1. Show previous comments  9 more
  2. KaSiA

   ♟KaSiA

   yyyyy.... ktoś jeszcze? bo robi się już Gang bang xD

  3. IceCold

   ♟IceCold

   Tylko Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............ :37sex::37sex::37sex:

  4. KaSiA
 9. KaSiA

  Święta

  Wszystkim tworzącym tę społeczność oraz ich najbliższym, na te święta życzę pogody ducha,spokoju, życzliwości, wymarzonych prezentów, odpoczynku i ŚNIEGU! Wesołych Świąt!
 10. Człowiek którego Wszyscy chyba znają :P po powrocie z banicji bardzo aktywny, żywiołowy z wieloma pomysłami, wygadany :D Podobnie jak w podaniu oldzika, same plusy! Myślę, że będzie się Nam dobrze współpracować. W związku z powyższym nie mogę rozpatrzyć tego podania inaczej jak POZYTYWNIE! :) Temat zamykam - jeśli ktoś będzie chciał coś wnieść do podania proszę o pw. @JaNcZo_wiN zgłoś się Maćka - @batonik proszę o nadanie uprawnień.
 11. Oto jestem! (zawołana :P) Remi, znasz moje zdanie, bo ciężko było Cie namówić na tą kandydaturę :) Cieszę się bardzo, że się udało i wesprzesz Nas na #1. Nie ma żadnej negatywnej opinii, jesteś szanowany w całej Naszej społeczności, ogarnięty, pomysłowy, kulturalny, śmieszny.... dużo by tu pisać .... więc również jestem na TAK. Temat zamykam - jeśli ktoś będzie chciał coś wnieść do podania proszę o pw. @oldschool zgłoś się do władzy najwyższej :P - @batonik proszę o nadanie uprawnień.
×
×
 • Create New...