Skocz do zawartości

David

Przyjaciel
 • Zawartość

  509
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Profile Song

Ostatnia wygrana David w dniu 20 Wrzesień 2016

Użytkownicy przyznają David punkty reputacji!

O David

 • Tytuł
  Największy Cziter Tej Sieci Serwerów

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Dawid
 • Nick
  [Supreme Killers Master] David
 • Skąd
  Wierzeja
 • WWW
  http://www.Home-Edition.eu

Ostatnie wizyty

1 839 wyświetleń profilu
 1. Inspektor wykrył, że masz aima. Ja wiem, że nie masz bo sam wiem, że ten Inspektor to gówno a nie.
 2. David

  Utrata skinow i kluczy

  Czekaj cierpliwie, nie każdy ma czas, żeby odpisać w ciągłu 5s. Istnieje życie poza komputerem, tzw. Życie prywatne.
 3. Tak na przyszłość, pakuj SS w paczkę .rar, nie każdy ma czas pobierać każdego SS osobno, a to usprawnia robotę.
 4. Dajcie w końcu te karabiny. @>SiWy<, nie wiem gdzie ty miałeś taką misję, żeby z noża zabić, bo ani na #3 ani na #4 nie ma takiej misji. Latanie z nożem jest już nudne, tak samo jak słuchanie, że ma się knifehack'a.
 5. David

  COŚ NOWEGO !!!

  Na nie za wszystkim.
 6. @Te-Tris jak Ci /mute nie działa, to możesz go zmutować w cs'ie, kilkasz ESC>Player List, i tam go szukasz i mutujesz. Wtedy nie ma opcji, żebyś go chociaż raz usłyszał.
 7. Z jakiej racji, żądasz dowodów od Kasii, a nie od Kondziuka? On napisał skargę więc to on musi mieć dowody.. @CZK, @Olka91^ - W waszym dziale, było napisane, że skargi bez dowodów zamykać i do kosza.. Więc po co dalej to ciągnąć?
 8. David

  KOBRA

  Close.
 9. David

  Bobek

  Close.
 10. A patrzyłeś czy te modele mają inne hitbox'y niż normalne modele? Nie wyobrażam sobie żebym musiał sprzedać metr na głowa, żeby zabić hs'em. Niech zostanje tak jak jest, a jak ludzie chcą to mogą sami sobie wgrać. @Upalony, w takim razie, jestem za.
 11. Zdrowia - bo to najważniejsze, Szczęścia - aby wszystko Ci się w życiu udało, Pieniądze - Pieniądze szczęścia nje dają, ale ułatwiają nam życie :D, Uśmiechu - Bo to właśnie on uszczęśliwia innych ;), I czego tam jeszcze sobie zapragniesz @Bienio :)
 12. Ty chyba nie zrozumiałeś tematu. Ja sam uważam, że umiem grać z AWP, i nie raz zabiłem z 6 na dachu.na mapie westwooda. Bynajmniej zabije tych sześciu z dachu i nagle wyleci mi kolejnych 4 z dołu 4 z okienek w salonie i hotelu i co mam wtedy zrobić?
 13. @Lamie dokładnie opisał sytuację po 22. Dam też inny przykład: Mapa: De_westwood Wchodzisz sobie na dach z AWP i nagle wylatuje za tobą 15 kolejnych... Ledwo Co się wychylisz to już dostajesz 12312315123 strzałów na głowę... Mówisz - "To nie idź dachem." Całej mapy na shift nie przejdę, żeby mnie nie usłyszeli.. Ta sama sytuacja jest z smoke, idziesz idziesz i nagle 5 smokow Ci rzucą przed r*j. I nic już nie widzisz..
 14. Jeśli mogę się wtrącić, nie lepiej było by ustawić free VIP'a od 22:00 do 08:00/10:00?
×