Skocz do zawartości
Honor

Kłopoty z 1#

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra już długo to trwa , sami też to zauważyliście że z 1# nie dzieję się najlepiej. Maciek sam potrzebujesz jakiś pierdzielonych demek dla pukawki żeby udowodnić że co się dzieję na serwerze z tymi lagami/ścinami to może w innym kierunku to trzeba, czy to mogła by być wina jakiegoś pluginu który został wgrany na serwer że tak się dzieje czy winna jednak leży po stronie pukawki?? 
Lecz grając dzisiaj na serwerze nie było tak mocno zauważalne ściny lecz się pojawiły. Ale coś jest bo nawet ludzie na SB pisali.
I też tyczy się przykładowo mapy de_piranesi , ostatnio majac mało czasu (hujowa zmiana) postarałem się i szukałem z innych stron innych wersji tej mapy to wgrywajac ją do siebie na pc i wchodzac grajac z botami ładnie działała ale gdy już brałem żeby grać na 1# to serwer sie resetuje i jest dd2 i co to też może być ? bo już siły do tego nei mam wszystkiego probowałem. 
Zacznijmy działać żeby ten serwer działał porządnie bo będziemy tracili ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zrobilem reinstal systemu. Sciny jak byly tak sa. Jedyne co sie zmienilo to podczastych zwiech choke I fps bez iametralnych skokow. Dzis wroce to dam to demko. Trzeba cos z tym zrobic bo ludzie nam pouciekaja.

Sory ze bez polskich znakow ale na lipnym tablecie skrobie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honor a spróbuj wyłączyć pare pluginów ( najświeższych co zostałe wgrane) i zobacz czy coś pomoże.Jak nie można spróbować wyłączyć całego amx i wtedy zobaczyc jak sytuacja się ma do tego.Ktoś juz wspominał wywalić wszystko i wgrać mapy tylko te które są grane a pluginy powywalać zbędne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też spróbuję wyłączyć ostatnio wgrane  pluginy, w razie czego to pisać dzisiaj. Też o  tym myślałem żeby wszystko wgrać od nowa , zajeło by to trochę czasu ale ja mógłbym poświecic całą noc żeby nie robić tego w dzien gdy są ludzie.


usunąłem plugin który wgrałem w okolicy czasu gdy powstawały te ściny, napiszcie na forum czy coś to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie teraz czy lagi będą występować jbc pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem na serwerze jak było 5 graczy to wszystko było ok. Jak weszło więcej ludzi to lagi od razu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy małej ilości graczy rzeczywiście wszystko ładnie śmiga przy większej ilości graczy sypie się.(Czyżby za duże obciążenie przy większej ilości graczy i serwery nei domagają)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@batonik a co zrobiłeś że miały ustąpić?
ja usunąłem plugin co dodałem niecałey miesiac temu. I dalej jest tak samo z tego co piszecie. Czyli czy jest jeszcze możiwość że mogą występować przez jakiś plugin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyłem wartość pingboost - wpływa na obciążenie serwera. Trzeba spróbować na użycie komendy w konsoli amx_off w momencie występowania lagow i jak lagi dalej będą to znaczy że wina hostingu, jeżeli lagi ustapia to znaczy że problem tkwii w jakimś pluginie amxx. Trzeba tego spróbować przy pełnym serwerze gdy występują lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z tym że graczy steam widzi jako non steam? Od czego to zależy? Na innych serwerach widać mnie jako gracza steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było bo ciulowa zmiana.I jak jest na serwerze ,dalej tnie/laguje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie trwa dyskusja na GHT ws. hostingu pukawki i ludzie też się skarżą, więc wychodzi na to, że chyba problem lezy po ich stronie: http://gamehostingtalk.pl/temat/20286-pukawkapl-opinie/?page=4#comment-166261

 

Czekam na rozwój sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z naprawieniem tego aby Rank nie resetował sie co tydzień ?.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...