Skocz do zawartości
hardkor

Prośba O Administratora Serwera BF2

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:13 prawie 14

Staż w cs'ie:2,5 roku

znajomosc amx wiecej niż dobra

Gdzie miałeś admina:Ever Quest,Prywatny serwer Klanu NooBki,CScenter FFa,

Gdzie masz admina: Prywatny serwer kalnu NooBki

Dlaczego Ja?:Gram czesto na serwie BF2 i widze ze ten serwer zmieni sie niedlugo w taki gdzie beda wszyscy mieli WH i Aimy nie jestem jakis WSZECHWIEDZACY ale potrafie uspokojic i ogarnac sytyacje na serwie gdy nie ma innych adminow.Wielu graczy mnie zna, wiecie, że jak każdy mam czasem i te złe dni,

Mam Mikrofon i troche glupawy głos :P W csa gram 2h-3h dziennie a weekendy do 5 h.

Gadu Gadu :10291690

Prosze rozwarznie rozpatrzyc moja sytuacje wiecie jak kazdy mam czasem zle dni :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cie nie znam i jestem na nie . Wg mnie trzeba wrócic do starych wymagan czyli ilestam postów i staż na forum i serwie bo takie podania z dupy zaczynaja się mnożyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku powiedz mi po co piszesz dwa podania to po pierwsze, po drugie zobaczylem ile byles na serverze i razem bedzie z 30 minut, jestes za mlody na admina wedlug mnie poza tym to podanie z dupy wzięte nie licz na nic tyle ci powiem. Kolejna sprawa masz admina gdzies indziej czyli tu juz nie dostaniesz i musisz miec z jak napisał FearMe iles tam postow. To tyle odemnie :killer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

zobaczyc jakie ma bany w dorobku i zamknac temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...