Skocz do zawartości
kupson

mysz - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam razera copperhead'a i myszka ze tak powiem mi lata... sprawdzalem u Owcy na kompie i to samo, wiec to nie ustawienia, kupilem nowe slizgacze i nie pomoglo, mam podkladke razer goliathus, wyczyscilem i nic, probowalem na innym podlozu i nic, myszka jest laserowa, mam ustawiona na 2000 dpi, zmienilem na 400dpi i to samo, mam 1000Hz, zmienilem na 100Hz i to samo. Ma ktos jakis pomysl? moze da rade ja jakos wyczyscic, ale jak? Ktora czesc sie czysci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź patyczek do uszu, nasacz spirytusem, i przetrzyj laser/diode/czy jak to sie fachowo nazywa ta czesc optyczna. i napisz czy pomoglo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisz, bo Nucleus pewnie nie chce ryzykować czyszczenia swojej myszki tą techniką i musi mieć potwierdzenie czy nic się nie zepsuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam także ten zestaw czyli Razer Coperhead + Goliathus Standard ( ta większa). Zainstalowałeś sterowniki? Jeżeli tak to zrób takie opcje jakie ja mam. 500 hz i 1600 dpi. Spróbuj, może wina sterowników, przeinstaluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wina sterow bo sprawdzalem w kazdej konfiguracji i profilu, sprawdzalem na zainstalowanych sterownikach i na kompie bez sterow u owcy, wiec raczej cos bardziej mechanicznego, no sprobuje z ta dioda jak zepsuje to nucleus ma kopacza w dupe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zanieś do sklepu gdzie kupiłeś i przedstaw sytuację. Jak jest na gwarancji to powinni wymienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym mial rachunek to tak bym zrobil... ale w tej sytuacji lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj na allegro ^^ :D powiedzmy 20 pln taniej ^^ :D a kup nową ^^ :D jaki problem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...