Jump to content
Pełnoprawny Obywatel

Życienasportowo

Recommended Posts

Witam ;) Kiedyś kiedyś przeglądając różne filmiki dotyczące siłowni, własnej siłowni, diety, motywacji itp trafiłem na tego gościa. Mogę powiedzieć że (mam nadzieję ) wie co jest na rzeczy i pomógł mi także zakładając temat chciałbym podzielić się również z Wami a zatem jeśli chcecie a polecam bardzo obejrzyjcie jego filmiki bo uważam że koleś jest szczery, jest po prostu sobą, ma swój cel, pasję i wychodzi to na dobre :)

https://www.youtube.com/user/adiosr9/videos?nohtml5=False

Oglądałem jego filmików kilka, powiem tak. 

Skomentuje jego filmik jeden. Mianowicie:

1. Jego posiłki - co to ma wspólnego z dietą? U mnie np w domu jadło się podobnie trochę tego trochę tego, ALE miałem więcej białka. Przecież on jest chudy, brak jakiejkolwiek masy+ co do wzrostu. Mówi, że jest wyrzeźbiony(to w innym filmiku było). Okej ma racje. Jest wyrzeźbiony, ale jak człowiek, który nie ma masy nie ma być wyrzeźbiony? Klasyczny przykład bez obrazy człowieka - gruba baba ma duży cyc czemu? Bo ma masę. Facet który nie ma masy ma być gruby? Jest chudy i wyrzeźbiony. Wiadomo włożył coś od siebie widać to. Jak na moje dieta mega dziwnie dobrana.

2. Jego plan treningowy - tylko taki plan? Skoro on aż tak nie lubi typowej siłowni to ja bez obrazy jego osoby lepiej bym go rozpisał bez jakiegokolwiek sprzętu.

Nie mam nic do niego tylko, on nie jest personalnym nie jest fizjoterapeutą nie ma można powiedzieć większego pojęcia o tym :) O zdrowym odżywianiu on mówi? A witaminy D i K z tabletek je zamiast z naturalnych produktów wyzyskać? Ale ma i tak wielki plus ode mnie on.

Że próbuje ludziom pokazać, że nie tylko można siedzieć przed kompem i grać, ale można zrobić coś dla siebie i poćwiczyć :)