Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Kiedyś kiedyś przeglądając różne filmiki dotyczące siłowni, własnej siłowni, diety, motywacji itp trafiłem na tego gościa. Mogę powiedzieć że (mam nadzieję ) wie co jest na rzeczy i pomógł mi także zakładając temat chciałbym podzielić się również z Wami a zatem jeśli chcecie a polecam bardzo obejrzyjcie jego filmiki bo uważam że koleś jest szczery, jest po prostu sobą, ma swój cel, pasję i wychodzi to na dobre :)

https://www.youtube.com/user/adiosr9/videos?nohtml5=False

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jego filmików kilka, powiem tak. 

Skomentuje jego filmik jeden. Mianowicie:

 

1. Jego posiłki - co to ma wspólnego z dietą? U mnie np w domu jadło się podobnie trochę tego trochę tego, ALE miałem więcej białka. Przecież on jest chudy, brak jakiejkolwiek masy+ co do wzrostu. Mówi, że jest wyrzeźbiony(to w innym filmiku było). Okej ma racje. Jest wyrzeźbiony, ale jak człowiek, który nie ma masy nie ma być wyrzeźbiony? Klasyczny przykład bez obrazy człowieka - gruba baba ma duży cyc czemu? Bo ma masę. Facet który nie ma masy ma być gruby? Jest chudy i wyrzeźbiony. Wiadomo włożył coś od siebie widać to. Jak na moje dieta mega dziwnie dobrana.

2. Jego plan treningowy - tylko taki plan? Skoro on aż tak nie lubi typowej siłowni to ja bez obrazy jego osoby lepiej bym go rozpisał bez jakiegokolwiek sprzętu.

 

Nie mam nic do niego tylko, on nie jest personalnym nie jest fizjoterapeutą nie ma można powiedzieć większego pojęcia o tym :) O zdrowym odżywianiu on mówi? A witaminy D i K z tabletek je zamiast z naturalnych produktów wyzyskać? Ale ma i tak wielki plus ode mnie on.

Że próbuje ludziom pokazać, że nie tylko można siedzieć przed kompem i grać, ale można zrobić coś dla siebie i poćwiczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...