Skocz do zawartości
Patryk ^^

Patryk dziękuje i życzy powodzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej trollface

 

Może ktoś z was mnie kojarzy jako moderatora tego forum :D

 

A tak poważnie chciałbym podziękować całej społeczności HE za spędzone chwile na forum jak i na serwerach.

Z dniem dzisiejszym rezygnuje z funkcji moderatora, było to ciekawe doświadczenie jak i fajna zabawa. :)

Na forum jak i na serwer będę pewnie zaglądał, ale pewne jest to, że nie tak często jak kiedyś.

 

Spytacie, ale dlaczego? Już tłumaczę z racji, że przed mną jest matura, to potrzebuje więcej czasu dla siebie. Ale dobra przecież mogę odłożyć na razie obowiązki moderatora na bok i wrócić po maturce. I tu pojawia się druga sprawa jaką jest polityka prowadzona przez administratora forum, a mówi ona że są tu równi i równiejsi, a dokładniej, że jeden musi odbyć karę a drugi już nie (osoby w to zamieszane wiedza o czym mowa). I niestety takie coś mi się bardzo nie podoba, a nie dzieje się to pierwszy raz, a wczoraj wydarzyło się ponownie. Dlatego też przemyślałem to czy jest sens psuć sobie nerwy tym wszystkim i doszedłem do wniosku, że sytuacja powtarza się zbyt długo, a moje zaangażowanie w tej sytuacji jest bezsensowne.

 

Jeszcze raz życzę wszystkim wielu fragów i miłych chwil spędzonych na serwerach jak i na forum.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                    Patryk : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Absolutnie się zgadzam z tym co napisałeś. Nie będę wchodził w szczegóły, co i jak... Ja już swoje pożegnanie też wcześniej napisałem więc, trzymajcie się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Panowie że odchodzicie zawsze fajnie się z Wami gadało dzięki za chwilę spędzone na serwie jak i na forum dzięki za rady, których mi daliście :) powodzenia na maturce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieeeeelka szkoda ! :(

Bardzo dobrze pełniliście swoje funkcje ! Był porządek, spokój. Pomoc przez Was udzielana zawsze się sprawdzała !

No cóż... Życzę powodzenia ! Mam nadzieję, że będziecie zaglądać zarówno na serwer jak i na forum !

 

Pjona Chłopaki ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje ? Dlaczego tyle osób odchodzi :( 
Tak naprawdę to szkoda że odchodzisz, że
 Bianorf ochodzi, spoko ludzimi jesteście, chociaż mało czasu spędziłem z wami ale uważam że jesteście dobrym teamem :) 

No ale jak każdy z was podjął taką decyzję to mogę tylko wam życzyć wszystkiego dobrego na dalszej drodze, no i oczywiście zaliczenia Matury na 100% 

Piona :) Patryk ^^ odwiedzaj nas. 

 

 

 

             Pozdrawiam SzAiBa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się z Wami dzieje! :D Dobry modek! :D Kontakt jak coś jest tak że ten :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie źle zrozumieliście, bo mnie żegnacie. Chciałem was tylko poinformować, że daje sobie spokój z funkcją moderatora i pewnie przez najbliższy okres nie będę tak aktywny jak dotychczas, dlatego póki co muszę wam podziękować za to, że tworzycie tak fajną ekipę jaką jest HE. Trudno byłoby mi się rozstać na stałe z tak fajnymi ludźmi jak wy ;).

A kto wie może kiedyś zaangażuje się w życie forum ponownie, oczywiście jeśli sytuacja tutaj ulegnie zmianie, ale na razie, będzie mnie tu mniej ;).

 

I jeszcze jedna sprawa, przydałby się ktoś do pomocy w ogarnięciu forum, bo jednak @Honor nie dość że ma na głowie serwery, to jeszcze dodatkowo będzie miał forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzonka, żebyś miał te 100% z religii rozszerzonej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie źle zrozumieliście, bo mnie żegnacie. Chciałem was tylko poinformować, że daje sobie spokój z funkcją moderatora 

Jak coś to ja też rezygnuję tak łatwo nie ucieknę tutaj :D

 

 

I jeszcze jedna sprawa, przydałby się ktoś do pomocy w ogarnięciu forum, bo jednak @Honor nie dość że ma na głowie serwery, to jeszcze dodatkowo będzie miał forum.

Jak coś to ja mogę pomóc nowemu modkowi, wyjaśnić co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk obys zdal mature z max pkt.

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bardzo dobrze wykonywałeś swoją robotę, ale cóż twoja decyzja i powodzenia na maturcę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia wpadaj jak najczęściej !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...