Skocz do zawartości
Ebola

PentaGtam czit or not ?o.O

Rekomendowane odpowiedzi

Macie tu pare demek, oceńta i powiedzta bo ja dalem bana ale Exodus twierdzi ze chopak czysty. Po ilości demek widać jaką miałem rozkmine.

http://wrzucacz.pl/file/9431236025540

Tutaj są jeszcze ss które wcześniej robil mu krys ^^ dziwnym trafem 1 ss zaginą i pentagram nie moze go odnaleźć. (dla mnie to conajmniej dziwne bo skro znalazł 4 to 5 chyba powinien byc niedaleko nie ? o.O )

http://rapidshare.com/files/203941894/Pulpit.rar.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PentaGram

mhm ciężko uwierzyć w to ze mam dobre słuchawki :/ a tamtego ss-a nie mogę znaleźć bo mam dożo ss-ów i nie chciało mi się szukać już . Wiec jak bd gral nastepnym razem to zrobcie mi ss-y a ja juz skasowałem all ss-y stare i teraz nie bd miał problemów z odszukaniem ich

Oglądałem te filmiki i faktycznie wygląda jakbym miał wh ale mam słuchawki za 140 zł i przyznam sie gralem na team speaku 2 , ale szczerze mowiąc dowiedziałem sie od Exodusa ze za ts-a tez mozna dostac BANA : [ , więc sory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyglądłem się tym ssom i drugiego nie ma... więc z tym OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebola może i masz rację że to był "co najmniej dziwny" jak to nazwałeś przypadek że nie mógł znaleźć screena. Powiedz co o tym sądzisz patrząc na jego grę jak myślisz ile mogli mu zrobić screenów na przeróżnych serwerach. Jeśli zaś chodzi o demka ktoś kto grał z nim kilka razy może być co najmniej pewien, że ma WH nie ukrywam jak grałem z nim pierwszy raz sądziłem że ma cheaty. Na koniec powiedz mi czy skanowanie przez ścianę jeśli się usłyszy kroki albo zobaczy się kogoś uciekającego za ścianę jest cheatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz na jednym demku akcje chyba 5 demko jak idzie dolem na dd2 wychyla sie i mnie zgarnia skad wiedzial???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dokładnie 5 demko i prześledziłem całą sytuację lecz przez muzykę która była w tle było ciężko stwierdzić czy słyszał wroga czy nie lecz ja usłyszałem serię strzałów z MP5 navy która sugerowała by że coś tam się dzieje.

PS: wciąż twierdzę, że Pentagram jest czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exodus akcja z ss jest dziwna bo jak sie robi ss to one wyskakuja w ciągu np ss1 ss2 ss3 ss4 ss5 wiec zapisuja sie kolejno na dysku. To jakim cudem on znalazł ss1 ss3 ss4 ss5 a 2 to co wirus zszamał ? o.O

To teraz tak powiedz mi PentaGram z kim grałeś na tym TS2 ??

(co prawda to nie wyjasnia tego jakim sposobem wychodzisz z za sciany z celownikiem prosto na goscia bo na TS ktoś ci moze powiedzieć gdzie ktos ogólnie jest a nie nacelować)

Co mi sie najbardziej podobalo to skany i ich brak na nuke. 1 runda jak sa ct za sciana to lecą skany, runda nastepna znowu są ct i są tez skany xD runda 3 z kolei nie ma tam nikogo a Ty nawet nie próbujesz małego skaniku zrobić.

A tłumaczenie sie słuchawkami to za przeproszeniem pier...nie bo byl tu juz taki ze sluchawkami za 240 zł i okazał sie czitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exodus przesledz jescze raz demko gdzie ja specjalnie siedze przy skrzyni nic nie rrobiac nie zmieniajac broni ani nic a gosc wybiega a raczej wychyla sie i seria we mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Lubie oglądać czyjeś demka xD tutaj też sobie obejrzałem i czitów nie widzem w zadnej z akcji=) pewnie zaraz napiszecie ze to ja grałem tylko inny nick ale darujmy to juz sobie...ja niestety nie moge grać bo straszne lagi ale forum czytam. Co do akcji na nuke to z tego co widziałem to skanował bo ct tam hałasowało...jak słyszał ze idą no to skan:D a później jak była cisza to nie strzelał bo po co skanować w takim momencie?... tylko zdradzasz swoją pozycje:) i wiem wiem zaraz napiszecie ze sie nei znam i nie moja sprawa:PP pozdrawiam:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania, jak amore pomidore..

Co z tym zrobicie, to już Wasza sprawa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
exodus przesledz jescze raz demko gdzie ja specjalnie siedze przy skrzyni nic nie rrobiac nie zmieniajac broni ani nic a gosc wybiega a raczej wychyla sie i seria we mnie

Przemo prześledziłem demo o nr 4 to chyba o te chodziło. Zanim Pentagram się wychylił oddałeś kilka strzałów w antyterrorystę który wybiegł przed Pentagramem. Sugerowało by to że tam siedzisz. Przemo jeśli możesz to następnym razem podaj nr demka i opisz dokładnie całą sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PentaGram

często mi sie zdarza ze wychodzę za ściany i mam nacelowane na kogoś ja porostu czasem mniejwięcje wyobrażam sobie gdzie stoją ludzie najczęściej .

Przemo słyszałem twoje strzały i faktycznie tez trochę zfarcilem ze wyszedlem i ty tam stales bo mialem celownik na tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co dowiem sie z kim siedziales na TS ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak slyszales moje strzaly jak ja wybieglem z respa i sie skampilem przy skrzynie i nie oodalem ani jednego shoota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo jeśli możesz podaj numer dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 chyba albo 4 mapa dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

czit na 100% widoczny w 3 pierwszych demach w demach 4 i piatym jak zaczeli juz zauwazac to nawet sie nie bawil.... przema jak zabil.... co tu bede sie rozpisywal widzialem na 8 demach tylko pare akcji na kotrych nie dopatrzylem sie najzwyklejszego WH bez sciemy ze to TS czy cokolwiek. Exodusowi juz mam ochote dac bana za bronienie 100% czita, amore to pewnie on sam gral a Dimkowi bym wpierd**il za to ze pewnie nawety demka nie obejzal a sie wypowiadal.... ktos kto mowi ze tu nie ma czita najwidoczniej nie zna sie tym co widzial ja po pierwszym demku stwierdzilem ze czit bo widac jak na dloni, 2 kolejne to juz nie mozna wytlumaczyc ze to TS czy inne gowno dzieki ktoremu sie wylga.... to Tyle od siebie najchetniej to bym zakresem delikwenta pociagnol....

PS "mozna byc co najmniej pewnym ze gra na czitach" ja jestem maxymalnie pewny

nie ma szans na unban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem.

Nic nie zauważyłem takiego. Dziwię się, że masz 100% pewność.

Ja tam naprawdę nic nie widzę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

jedno pytanie....

masz na demkach widoczna ta pomoc admina w pistaci lin i kwadracikow? bo jesli nie masz to przepraszam ze nieslusznie CIe objechalem bo faktycznie moglo to na scan wygladac (choc i tak mocno naciagany)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest widoczna. I sory, ale naprawdę nic nie widzę..obejrzałem wcześniej wszystkie i farty były, skany były, przyzwyczajenia i używanie mózgu było, ale po prostu nie mogę stwierdzić, że to WH..

Teraz jeszcze napisałeś o tych pierwszych demach..włączyłem znowu..tylko te, bo brakuje mi czasu już..i na nich kompletnie też nic nie widzę..

Ja nie wiem..powiedzcie dokładnie, na których perfidnie to widać, to przeanalizuję dogłębnie w dniu jutrzejszym.. oO'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

no nic rozpisywac sie niebede bo nie ma sensu skoro Ty nie widzisz golym okiem.....

nie ma sensu bo juz to nazywasz fartami ale zwracaj uwage tez na to co sie dzieje miedzy jego frasgami... jak podchodzi do zawodnika i gdzie kieruje celownik.

Zeby zjadlem na ludziach co sie bardzioej maskowac z czitami potrafili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem..ja tylko wyrażam swoją opinię, bo sam często tak kieruje celownik - taki nawyk, że wolę skierować na ścianę, za którą może ktoś być, niż trzymać go przed sobą i potem zapieprzać nim we wroga..dlatego właśnie nie mogę po prostu stwierdzić, że to WH. Mozliwe, że tak, ale tak, jak mówiłem - sam raczej robię w taki sposób - taki nawyk..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nic nie widze:D tam tylko jedno mnie zaciekawiło na d2 gdy wybiega z tunelu i zabija goscia po swojej prawej stronie... ale ktoś wcześniej rzucił tam granata i może powiedział że ktoś jest po prawej:P co do reszty to nic nie widze:) i bez pojazdów na mnie panie dzizas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

no nic kolo unbana nie uzyska, wjazdow na ciebie nie robie nie widzicie nic... musze zreformowac moje podejscie do was.....

po unbana prosze sie zgosic do wyzszej instancji najlepiej na blacklist bo innych w tym wypadku nie uznaje

temat do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przekonuje was że to nie czit po prostu znam Pentagrama dłuższy czas i on tak gra szanuje to że Dżizas znasz się na cziterach. Nie będę już więcej tematu zaśmiecał.

Po prostu wiem że on nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...