Jump to content

Dimension

Przyjaciel
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

About Dimension

 • Rank
  Stały bywalec
 • Birthday 11/22/1990

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No więc ja się nie zgadzam z Tobą. Rastafari to nie religia, a ruch, sposób bycia, filozofia życiowa. Możesz czuć przynależność do tego ruchu będąc wyznawcą innej religii. W końcu to wiara w tego samego Boga.. Tak, Jah=Bóg=Jachwe=Allah. Od kiedy liść konopii to symbol rastafarian? Bo o ile mi wiadomo ich symbolem jest Lew Judy i trójkolorowa flaga Etiopii: zielony - symbolizuje kontynent afrykański, złoty - bogactwo zagarnięte przez kolonizatorów, czerwony - śmierć i krew przelana na kontynencie afrykańskim, albo: zielony - żyzna etiopijska ziemia, złoty - miłość do ojczyzny, czerwony - symbolizuje siłę oraz krew przelaną w walce z najeźdźcami. Rastafarianie nie maja obowiązku palić sensimilli, ba!, wielu starszych rastafarian w ogóle jej nie pali. Tak, to święte ziele, kadzidło, które dostał Jezus na narodziny to była konopia, roślina, która wyrosła na grobie króla Salomona to konopia także. Totalną pomyłką jest nazywanie rastafarian "dreadami", bo chyba wiesz, że dready, to sfilcowane pęki włosów, a nie określenie rastafarian. Czy określenie punków to brudasy? Nie, po prostu punki. Dready wywodzą się od afrykańskiego plemienia Zulusów, a istnieją wierzenia, że od Żydów (np. król Dawid prawdopodobnie nosił długie dready, stąd gwiazda Dawida jest też ważnym symbolem wśród rastafarian.). Ponadto prawdopodobnie Samson miał dready. To, że stracił siłę, gdy mu je ścięto, było tylko metaforą. Tak, dready maja dawać siłę, ale duchową, więc tu jest wszystko jasne. //Kugell007:Close. I przestańcie mylić kolejność kolorów. Nie czerwony, złoty, zielony, tylko na odwrót: http://pl.wikipedia.org/wiki/Flaga_Etiopii Jak rastafarianizm kojarzysz od razu z sensimillą, to katolicyzm powinieneś z alkoholizmem, w końcu ksiądz pije wino, co często jest nieprawdą, bo tak naprawdę często jest to zwykły sok lub woda. Bo w rastafarianizmie nie chodzi o palenie, lecz o I&I...
 2. Dietetyczna nie musi być, ale oczywiście wskazane, by była. Nie, z whiskey + cola nie zadziała..co najwyżej może to wywołać kilka bąbelków. //Kugell007:Zamykam.
 3. W miarę. Myślałem, że w końcu wprowadzą natywność z obsługą DWM/Aero Visty i powyżej, ale się rozczarowałem, bo dalej nic. Nie podoba mi się też to, co widzę po zalogowaniu do Steam Friends podczas gry..cały ekran zasrany.. Na plus WebKit. W końcu.
 4. W takiej formie dałem na inne forum, więc dam i tu:
 5. A propos dup, pozwolę się podczepić pod temat: Julian Tuwim [tak, ten od baśni dla dzieci] - Absztyfikanci Grubej Berty
 6. No a ja swój głos zmieniłem na MatriXa, bo kazanek niby gdzieś napisał, by na niego nie glosować.
 7. Nigdzie nie napisałeś, że TRZEBA napisać komentarz nt. oddanego głosu, tylko że jak już to nt. tego "alfabetu". Ba! Nie napisałeś, że w ogóle TRZEBA cokolwiek napisać. Wybacz, pewnie jestem ślepy, bo nie widzę, żeby ktokolwiek zrobił Ci na złość i zagłosował na Ciebie po tym, jak niby [bo nie widzę takiego posta] napisałeś, by na Ciebie nie głosować. W przeciwnym wypadku darowałbym sobie i bym oddał głos na kogoś innego, albo bym to zlał jak Chester, najdziwniej sikający pies.
 8. A czy niejaki bayon nie pisał już, że miał martwe piksele, czy co to tam było na monitorze, więc może to ma jakis zwiazek, hę? Nie wspomniałeś o tym. Nie wspomniałeś też, że zdejmowałeś wiatrak/radiator, nie wspomniałeś, że czyściłeś je z kurzu i resztek pasty termoprzewodzacej, nie wspomniałes tez, że nałożyłeś nową pastę termoprzewodzącą, oczywiście z domieszką srebra, wiec moze by tak spróbować, hę? Drugie, najprostsze rozwiazanie, właściwie od którego powinieneś zacząć, to podłaczyć inną kartę graficzną, tylko nie mów, że nie masz, bo nie problemem jest pożyczyć od kogoś kartę, chociazby z twojego drugiego komputera.. Powodem takiego czegos może być też nie bezposrednio karta graficzna, a pieprzniete złącze AGP/PCI-Express na plycie głównej. Więc jeśli nie chcesz się bawić i kombinować, bo możliwości jest wiele, to oddaj do serwisu na testy za około 20-30zł maksymalnie. P.S.: bo pewnie powiedziane jestm że zobaczysz ślady spalonego podzespołu...to nie zasilacz, który robi się czarny od spalenia,,a zresztą w przypadku i tego niekoniecznie tak jest..
 9. Skoro wypisujesz wartości kolorów, to powinieneś dodać, że to tylko przykładowe wartości wyrażone w RGB..
 10. Powiem tak: jak do tej pory to IMHO najlepiej wykonany filmik, szkoda tylko, że krótki. Utwór też dobry i odpowiedni, BTW: jak możesz, to podaj tytuł i wykonawcę, bo kiedyś szukałem, ale potem już zapomniałem o tym, a Tony Hawka 3 nie chce mi się odpalać.. A co do jakości, to jest bardzo dobra wbrew pozorom.
 11. Nie ma to jak wywlekać rozmowy na forum, bo są jakimś niby dowodem, nieważne, że to prywatna rozmowa.. oO' A z tym x3, to żeś wymyślił. Równie dobrze możesz dawać bany x16 za obrazę graczy, albo nie, x18, bo przecież admin też graczem jest.. oO'
 12. Zawiesi..lol.. Cóż...to akurat można znaleźć w przeglądarkach..do Opery wrzucasz userscript i możesz zaznaczać elementy/linki na stronie i wszystko, co zaznaczone, otworzy się w nowych kartach. Radzę poszukać tego typu rozwiązania w swojej przeglądarce.
 13. W logu znajduje się kilka wpisów, które są niepotrzebne, ale to nie ma wpływu na niemożność uruchamiania się CSa..
×
×
 • Create New...