Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Witam nowych jak i starych forumowiczów.

Szukam ludzi do współpracy którzy mają pojęcie w sprawach tworzenia stron www czy też portali internetowych...

Co nie którzy z Was znają mnie z niecodziennych pomysłów i ten dzisiejszy też jest niezbyt codzienny.

Co chce zrobić?

Hmmm długa historia... Wykupiłem duży serwer/hosting i kilka domen na których moim zdaniem dało by się zarobić, ale ciągły brak czasu i ja jako jedyny ostatni samuraj ( kilka osób się wykruszyło ) nie daje rady ogarniać wszystkiego.

Poszukuję ludzi odpowiedzialnych które potrafią przynajmniej ogarnąć podstawowe sprawy webowe, potrafią projektować/ modyfikować strony webowe, mają dużo wolnego czasu, zapału i chęci aby uczestniczyć w czymś co mogło by przynieść zarobek.

 

Jestem otwarty na wszelkie propozycje i możliwości kandydatów. 

Jeżeli są chętni proszę o kontakt na PW lub/i pod tym postem 

Wtedy postaram się wytłumaczyć wszystko na temat zarobków jak i roli potencjalnego "współpracownika"

Nie wymagam wkładu własnego w kwestii pieniędzy. Nigdy nie bede tego wymagał.

Liczy się Twoja dobra wola i chęć 

Pozdro

Me_Gusta

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...