Skocz do zawartości
>>FighterTRN<<

Siemka wszystkim

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka jestem z wami od ponad 2 tygodni i chcialbym poznac blizej nie tylko na grze ale ogolnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko zapraszam na #4 serwer poznasz wszystkich pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemankoo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Zapraszam na serwer #3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam na #4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eloszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo grałem z Tobą :) kolejny dobry człek na 3:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez zenekkk
      Witam,wpadłem na pomysł aby dodać,jakiś fajny post,ten np będzie związany tak jak wyżej w temacie pisze : Counter Strice 1.6
      Większość ciekawostek pewnie była poruszana  gdzieś indziej, ale ja wam opisze moje sytuacje :
      Zaczynamy od map:
      de_train
      Na de_train znajdują się dwie fajne ciekawostki, pierwszą z nich jest dźwięk szczekającego psa pod wagonem, a drugą dźwięk startującego samolotu. Wystarczy wejść pod wagon by to usłyszeć, lecz niestety nie działa to na wszystkich wagonach, a więc musicie sami sprawdzić gdzie dokładnie coś takiego występuje.
      de_aztec
      Na de_aztec natomiast możemy usłyszeć grzmoty w danych miejscach. Wystarczy, że przejdziemy się po schodach, a usłyszymy grzmot.  Ten same efekt możemy uzyskać, przechodząc przez most, lecz tam możemy też zauważyć ten grzmot, patrząc się w w górę.
      Biografia map :
      Jako nieoficjalna mapa Mirage została dodana do CS 1.6 pod nazwą de_cpl_strike.
      Mirage jako oficjalna mapa została dodana dopiero w Counter-Strike: Global Offensive w dniu 12 czerwca 2013 roku. Jest jedną z czterech map, które znajdują się w Maroku
       
      de_dust 2  – jedna z podstawowych map w grze Counter-Strike. Została stworzona w 1999 roku przez Dave Johnston'a, a tekstury zostały stworzone przez Macman'a. Można powiedzieć, że jest to najpopularniejsza mapa w grze. Mapa jest bardzo łatwa do nauczenia się na pamięć, jest skonstruowana tak, że graczy łatwo zaskoczyć od tyłu.
       
       
      Myślę,że spodoba się wam mój artukuł ...
      Życzę milego czytania Pozdrawiam.  ZENEKK.t
       
       
       
    • Przez zenekkk
      Imie : Mateusz
      Nazwisko : Tabak
      Pseudonim : zenek
      Lat : 19
      Data urodzenia : 23.10.1997
      A wiec tak, gram w cs juz okolo 4 lat w tym mialem przerwe okolo roku moze poltora,nie NIe podoba mi sie CS:GO i nie zagram nigdy  w niego ,wylacznie standart 1.6 ! Lubie  uprawiac sport,wypic piwko ze znajomymi oraz " usiasc wygodnie i zajarac xd " mysle ze z grubsza sie przedstawilem i mam nadzieje ze zostane milo przywitany :) Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...