Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

Aktualizacja CS:GO – 29 września

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko wskazuje na to, że zmiany w dźwiękach broni w CS:GO dobiegają końca. Na liście Valve zostały tylko te najważniejsze – karabiny. To wprowadza dzisiejszy update.

 

[GAMEPLAY]

– Wprowadzono zapowiedziane w becie zmiany w strzelaniu w locie. Więcej…

[DŹWIĘK]

– Wprowadzono nowe dźwięki strzelania i przeładowania Famasa, Galila, AUG-a, SSG 553, AK-47, M4A4, M4A1-S i M4A1-S bez tłumika.

źródło http://izaktv.pl/

 

Już bardziej nie mogli tego spieprzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mowią że te dzwieki powinny być od początku w grze. Inni mówią, że dźwięki to kwestia przyzwyczajenia, że nieważne, nowe czy stare byle by grać się dało. Ja jednak należy do grupy narzekających, (zaliczany do ludzi niby nie znających się na grze, jak to przeczytałem na stronie hltv.org) ale jak widzę ile jest błędów jest w grze a oni dodają nowe dźwięki to mi się nóż w kieszeni otwiera. Najważniejsze bronie czyli ak,m4a1,famas i moje ukochane m4a1-s, (które tak kochałem za swój dźwięk)zostały beznadziejnie zmodyfikowane, tak że teraz to brakuje mi wulgaryzmów na opisanie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dźwięki to chyba najgorsze co mogli zrobić. Moim zdaniem "szukają" na "polepszenie" gry od CZK, schrzanili jak i nic i myślę że od tego momentu zepsuli tę grę... Jak strzelam to czuję się jakbym pierwszy raz grał, szok. Jeszcze tylko brakuje nowej operacji gaben happy. 

Przecież to do dupy nie podobne, już w CoD 2 są o wiele wiele lepsze dźwięki jak na tamte czasy czy też w CoD 4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały problem polega na tym, że cs się robi bardziej CODowaty niż być powinien...Ja fanem jestem tylko pierwszych części CODa reszte uważam za jakiś zart i wiem ze wielu ludzi tez tak myśli. Jeżeli valve chce isc w ta strona lub tez urzeczywistnienia bardziej tej gry to no coz, nie tedy droga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...