Skocz do zawartości
David

[Rozpatrzone] K0Z4CZ3K

Rekomendowane odpowiedzi

ick podejrzanego: W tytule.
Serwer: 1#, nie wiem czy grał na innych
Data: 14.10
Adres ip (amx_ip): 
VALVE_2:0:1579003297
Demo/screeny: http://www50.zippyshare.com/v/hXxoxIDl/file.html, demo z mojego POV'a ponieważ, na początku byliśmy 1v1 i nie miałem jak nagrać z Specta. 
Opis sytuacji: Wydaje mi się że wh. Na początku coś mu nie pomagało ale potem od 06:52 do 07:03 zauważył przez ścianę że idę to się ładnie wcelował..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edytuje cały post obejrzałem to demo i opórcz tego ze jeden na drugiego jedzie ze ma wh to nic tam nie widac jak ja mam ocenic demo z twojej prespektywy jak grasz albo ktos z adminów?? jedynie nie wiem jak by miał aimbota albo strzelał po scianach w twój model jak byś stał na shifcie to w wtedy by można ocenić co do akcji  06:52 do 07:03 co napisałes to co?? "sam mówiłes ostatnio jak miałes bana jak oceniali twoje demko ze po jednej podejrzanej sytułacji bana dawać to załosne"  wiec dla mnie demo czyste jak chcesz znajdz hltv bo jestes twórcą tego tematu i pokaż ze gosciu jest odpalony,

co do niego tak jak dawałem można sprawdzić w liście banów i czy to ta sama osoba. 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie dałbym HLTV, z tej mapy i z poprzedniej (fy_pool_day) gdzie też latał odpalony, lecz obydwie mapy nie zapisały się na hltv :/

 

@Edit1: Z tego co widzę na banach na stronce @Sevral, już zbanował w.w gracza. Także temat zostawiam do zamknięcia moderatorowi. :)

 

Pzdr. Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...