Skocz do zawartości
MatseyW

[Archiwum] [Kupię] Kupię Konto CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, czy ma ktoś na sprzedaż konto cs:go ranga silver6-gold4 drobnie wyższa też może być???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo  mogę ci swoje sprzedać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz za nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez emp3
      Witam serdecznie! Sprzedaję gry na platformę STEAM.

      Cena to 80% wartości gry na Steam. Czyli za grę wartą 50 PLN zapłacisz 40 PLN.
      Gry są wysyłane w formie giftu (prezentu).
      Wszystkie gry są nowe, oryginalne, kupowane bezpośrednio z platformy Steam.

      Gry nie pochodzą z żadnych kradzionych kart itp. - są to moje środki z portfela Steam.
      Do aktywacji gry nie potrzebujesz żadnego VPN. Kupujesz, odbierasz, pobierasz i grasz.
      Przyjmuję również płatności w PaySafeCard - cena do uzgodnienia.
      Dostępne płatności:
      Allegro PayU/Przelewy24 (wtedy rabat spada do 10% - prowizja) | przelew tradycyjny [mBank] | PayPal | Skrill | BitCoin | PaySafeCard (prowizja)
      Kontakt:
      Steam: http://steamcommunity.com/id/empe3
      E-mail: allegro.emp3@gmail.com
      GG: 49049628
      Na PW na forum raczej nie odpisuję (lub odpisuję po długim czasie).
       
       
    • Przez ZenGPL
      Strona Zengaming oferuje nam pojedynki 1vs1,2vs2(beta), (w przyszłości 3vs3, 4vs4, 5vs5) dzięki, którym zdobywamy ZEN COINS.
       
      Za każdy wygrany pojedynek otrzymujemy 10 zen coins-ów + XP (level up). Za przegrany pojedynek nie są odejmowane zen coins-y.
       
      Mecze są rozgrywane systemem BO1 na mapach aim/awp (losowo) do 8 wygranych rund na serwerach 128 tickrate. Jeżeli przeciwnik się nie pojawi na serwerze w przeciągu 5 minut lub wyjdzie w trakcie meczu wtedy również zalicza nam wygraną i dostajemy 10 coins-ów. Ragequity są karane banem permanentnym.
       
      Za uzbierane coins-y kupujemy skiny w zakładce "Marketplace", pierwsze skiny dostępne są od 500 coins-ów, noże od 17500.
      Aktualne skiny w markecie:

       
      1. Rejestracja w serwisie Zengaming
      Wchodzimy na stronę Zengaming klikamy "ENTER NOW" po czym ukazuje nam się tabelka:

       
      2. Następnie pojawia nam się okienko z wyborem gier i wybieramy CS:GO po czym ukazuje nam się proces rejestracji.

       
      3. W kolejnym procesie rejestracji pojawi nam się okienko i uzupełniamy swój profil.


       
      4. W końcowym etapie rejestracji pojawi nam się okienko czy jesteśmy z Europy czy z Ameryki oraz połączenie konta Steam.
       
      5. Po zakończeniu rejestracji przechodzimy do zakładki "CSGO Arena", po czym klikamy "Play now" i próbujemy swoich sił na arenie. Gracze są dobierani losowo.

       
      6. Ciekawostki
      - Możemy wyzwać swojego znajomego na pojedynek, wystarczy wejść w jego profil kliknać w "Challenge" i czekać na akceptacje wyzwania. Za wygrany mecz dostajemy również 10 coins-ów, za rewanż tylko EXP.
      - Za osobę, która zarejestruje się z reflinka dostajemy 50 zen coins-ów.
      Zengaming
    • Przez rvd
      Nick podejrzanego: ZJAT GUWNO I SIE ZESRAL (w trakcie haxowania mial nick sasha triceps), formo wracaj, OLSON
      Serwer: PL/MIRAGE/DUST2 BaToN Poland 185.36.169.126
      Data: 23/24.01.2016 (nie pamietam ktorego dnia on dokladnie sie odpalil ale po screenach widac ze latal caly czas na wh i innych zabawkach)
      Steam_ID: aktualnie nie moge wejsc na serwer bo sam haxior wraz z banda kolegow wyrzucili mnie z serwera przez votekick
      Demo/screeny: dema ani screenow z samej gry nie mam no bo kto by sie spodziewal odpalow na ffa. Nie wiem tez jak znalezc te demo bo to nie moje klocki ale mam screeny od samego podejrzanego:
      http://screenshooter.net/3141890/gxxhten
      http://screenshooter.net/3141890/meegiav
      Opis sytuacji: Typek na miragu sie konkretnie odpalil. Wszedzie wychylal z prefirem z natychmiastowa glowa i jak sam potwierdzil zestaw haxow byl o wiele wiekszy. Podejrzewalem go od wielu dni a reszta sie smiala ze czysty. Macie potwierdzenie ;). Dodatkowo powiedzial ze nie tylko on lata odpalony na tym serwie i ze formo wracaj oraz olson tez lubia sie zabawic.
       

      Dodatkowo wiele osob z serwera potwierdzi to co mowie. Np Siron czy pasi0vsky i wiele innych
    • Przez InZ4GI0
      Witam,poradnik dla tych ,którzy chcą trochę zaznać streamu a może i w przyszłości się na nim wybić (np: jak IZAK ) :)
       
      Na wstępie chciał bym dodać ze jeśli nie mamy dobre sprzętu ani internetu to raczej powinniśmy odpuścić sobie stream.
       
      A wiec tak na początek powiniemy tak jak pisałem wyżej ocenić swój internet i sprzęt.
       
      1.Wchodzimy na stronę " http://speedtest.pl " po czym oceniamy nasza szybkość.W tym momecie interesuje nas upload.(zaznaczone na czerwono)

       
      W moim przypadku wysył (UPLOAD) to 4MB.
      2.Gdy juz wybadaliśmy nasz internet możemy przejść do ustawiania Open Broadcaster Software(OBS'a). Odpalamy OBS po czym wchodzimy w Ustawiania a następnie omijamy zakładkę "główne" po czym wchodzimy w "kodowanie" tam interesuje nas kolor zielony.Jeśli mamy upload Minimum:
      2MB ustawiamy 1256 KB UP
      4mb ustawiamy 3000 KB UP
      5/10/100MB ustawiamy i tak 3500KB/s(czemu nie więcej ? bo podaje ustawienia na twitcha a TWITCH nie obsługuje więcej niż 3.5MB UP ,Resztę robimy tak samo jak na ss)


       
      Teraz przechodzimy do zakładki "Streamowanie"  tam ustawiamy wszystko jak na ss po czym tak zwany "klucz streamu' można znaleźć pod tym linkiem " http://www.twitch.tv/broadcast " (Oczywiście na początek trzeba mieć konto na twitch.tv).Ważne żeby ustawić wszystko tak samo jak na pomarańczowym kolorze.

       
      Następnie przechodzimy do zakładki "Obraz" i znowu ustawiamy wszystko jak na ss.W czerwonym polu oznaczyłem FPS jeśli ,ktoś ma lepszego kompa może dać ich więcej maksymalnie 60 klatek.

      Kilka zakładek omijamy bo niema tam istotnych rzeczy po czym przechodzimy do "zaawansowane" 
      Tutaj jest już więcej możliwości. Czerwonym kolorem zaznaczyłem ustawiania gdzie można je zmienić (Oczywiście tylko dla lepszych komputerów) (Wiadomo standardowo Fast gorsza jakość/slow lepsza).
      Czas buforowania tez można zmienić lecz nie racze przesadzać ja mam 400 bo nie mam jakiegoś wyszczało owego komputera.

      Ostania zakładka dotyczy mikrofonu,ustawiamy bramę tak jak na ss i jest wszystko ok.Moza zaczynać Stream:)

      Podoba się/Pomogłem ,nie bać sknera daj folowera+repa :D
      Poradnik stworzony tylko przeze-mnie nie kopiowany itp,masz jakieś pytania pisze postaram się pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...