Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

Szlachetny krwiodawca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Dziś jest szczególny dzień u mnie, ponieważ po raz 10-siąty oddałem dobrowolnie od serca krew, dla potrzebujących. :) Tak jestem dawcą krwi :) Ostatni raz oddałem aż w maju, miałem słabe wyniki hemoglobiny ale na szczęście pech przeminął ;) Mam nadzieję że nadal będę mógł systematycznie oddawać cząstkę siebie dla innych :) Zachęcam wszystkich do oddawania, to nic Ciebie nie kosztuje a możesz uratować czyjeś życie :)

  • post-24276-0-32356500-1476963101_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem rwoniez za oddawaniem kri,mam oddanych okolo 11 litrow i nie zamierzam przestawac,tak jak Marcin pierwszy medalik mam za soba juz niedlugo drugi i licze ze trzeci tez zdobede.kazdy kto moze niech oddaje ten plyn jest bezcenny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym oddał, ale z racji pewnych hmmmmm powiedzmy negatywnych dodatków zdrowotnych jakie otrzymałem, stwierdzono, że nie będą pobierać ode mnie krwi ze względu na ryzyko, które mogę ponieść :P ale jak najbardziej popieram taką inicjatywę, dla każdego z nas to praktycznie nic złego, nie odczujemy tego, ale możemy dzięki temu uratować komuś życie

Amen! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oddawałem krew za czasów szkoly ale niestety jak się szkole skończyło to za dużo libacji było i niestety już nie oddaj ale popieram to bo to jest naprawdę bardzo dobry dest ze strony tych co oddają :) i szacunek dla niech :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...